Plenkové kalhotky od kdy

Anonymní
5.8.20 11:49

Plenkové kalhotky od kdy

Ahoj holky, v posledních dnech se u nás stává přebalování 7mi měsíční naprostým hororem. Vzteka se, hází s sebou na strany. Rozptylovani je u ní nemožné, nereaguje na nic. Častokrát mám už i problém přebalit ji bez manžela. Uvažovala jsem teda o plenkovych kalhotkach. (pokud se to teda tak jmenuje - normální plenka která se jen natáhne a nemusí se prilepovat) ale zajímalo by mě, v kolika měsících jste zacly tyto plenky používat? Nevím, zda na ně není ještě brzy

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
72
5.8.20 12:05

Každá velikost plenek má uvedené přibližné váhové rozpětí. Myslím, že se dají koupit od 8 kg výš. Záleží kolik malá váží. Koukni se na internet, třeba na Mall nebo FEEDO nebo kamkoliv jinam, kde prodávají plenky. Kategorie plenkové kalhotky. Není to žádná věda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21984
5.8.20 12:07

Nevím, co je na tom tak choulostivého, že musí být anonym. :roll:

Ty nasazovací kalhotky jsou praktické u chodícího dítěte.

Prostě dítě musíš znehybnit pár chvatama a vydržet chvilku řevu, nebo mu dát něco mooc zajímavého do ruky a pak být jako Speedy Gonzales.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4175
5.8.20 12:23

Nevím v čem to bude pro tebe jednodušší. Stejně ji budeš muset nasazovat tepláky, ponožky, zapínat bodycko.. Nějak ji zabav, nebo se nauč prebalovat rychle :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2810
5.8.20 13:00

A jak budeš zvládat třeba v zimě oblíkání? Kombineza, punčochy… atd?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.8.20 13:14

@mackA159 @mamina2017 s oblékáním problém nemáme. Oblekame v sedě. Hold se ji nelíbí ležet ani na zádech ani na bříšku

• Citovat
  • Nahlásit
4175
5.8.20 13:18
@Anonymní píše:
@mackA159 @mamina2017 s oblékáním problém nemáme. Oblekame v sedě. Hold se ji nelíbí ležet ani na zádech ani na bříšku

Vždyť ta plina je zapla za jednu vterinu :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
251
5.8.20 13:27

Ahoj, já je začala používat někde po tom pul roce života dcery :palec: to lepení pliny mě otravuje :palec: klidne už ji je kup :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.8.20 13:42

@mackA159 nejde o zapínání jako o to, že dcerka nevydrží ani chvíli ležet. Proto mi přijdou ty kalhotkove jednodušší a taky si myslím, že by nás problém lehce vyřešily

• Citovat
  • Nahlásit
20
5.8.20 18:15

Taky jsem dceri uz davala na pul roce, je to jedno, delaji od 7 kg myslim, ale prisly mi i docela maly :D akorat kdyz se pokaka musis plinu rozstrihnout nebo byt sikovna, aby ti bobek nevypadl :D muzes navlict ikdyz je na brisku, v tom je to jednodussi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
226
5.8.20 18:51

Kup je, usnadní ti to život, je jedno, že ještě nechodí :) já to střídám, podle toho, jakou má dítě náladu a jestli já mám zrovna nervy na to, se s ní prát :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
226
5.8.20 18:52
@Miluska13 píše:
Taky jsem dceri uz davala na pul roce, je to jedno, delaji od 7 kg myslim, ale prisly mi i docela maly :D akorat kdyz se pokaka musis plinu rozstrihnout nebo byt sikovna, aby ti bobek nevypadl :D muzes navlict ikdyz je na brisku, v tom je to jednodussi

Mně to jde teda snadno roztrhnout na bocích.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
5.8.20 21:25

@Vernika15 tak to mi neslo :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
102
5.8.20 21:44

Já jsem také začala používat kolem 7 až 8 měsíce, jak začal boj s přebalovánim. Proč si to aspoň trochu neulehčit, oblékání je kapitola sama o sobě 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
226
6.8.20 00:24
@Miluska13 píše:
@Vernika15 tak to mi neslo :D

Zatím jsem vyzkoušela jen Pampers, u nich to jde, mají to nakresleno i na obalu jako „návod na používání“. Nevím, jak je to u jiné značky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama