Plíseň na dětském pítku

12.8.13 13:20

Plíseň na dětském pitku

Chci se zeptat… tvoří se mi na pítku plíseň. Nejvíc na tom gumovým pítku. Nejde to ničím vydrhnout. Umývám to několikrát denně, ale stejně se mi to tam dělá :-(. Neporádíte někdo jak se toho zbavit?? Mnohokrát děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13802
12.8.13 13:21

Vyhodit a častěji měnit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Poison Ivy
12.8.13 13:23

Když se mi udělala plíseň na učícím hrnečku, který jsme zapomněli přes noc v tašce, vyhodila jsem to a vyměnila za nový. V tvém případě bych to děcku nedávala.

• Nahlásit
  • Citovat
31603
12.8.13 13:23

Vyhodit.
A nedávat do pítka, které má dítě celodenně k dispozici ovocné šťávy, pokud dostane dítě šťávu, tak ihned vypít, v těhle teplech stačí hodinku dvě nechat v uzavřeném prostoru stát a už je to na pochodu :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.8.13 13:24

To jo, jenže já koupila novej a během chvilky je tam flíček zase :-(.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2901
12.8.13 13:26

@Kathy Lostris Vyhodit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13874
12.8.13 13:27

Do picích flašek dávám jen vodu a šťávu pijou ze skleniček :) plesnivé gumové cokoliv bych vyhodila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12262
12.8.13 13:36

Namočit do sava ale záleží jak je pítko pak přístupné k tomu abych ho vymyla. když se podíváš na savo na obal je tam že se tím omývají i hračky tak proč ne lahvičky. mě když se to udělalo tak jsem to vyčistila savem a pak milionkrát umyla, ztratilo to bakterie a pak se dlouuuho žádná plíseň neudělala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
693
12.8.13 13:36

Vyhodit, nebo dát do sava a vyvařit,,,

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4725
12.8.13 13:41

@Kathy Lostris Vyhodit a koupit nové. Nebo to zkusit vydrhnout a vyvařit.. Savo nevím nevím jestli bych dávala..jestli se do té um. hmoty něco nenachytá..to jsem nezkoušela..ale máš to vyhodit rovnou nebo smradlavé od Sava?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ve-ru
12.8.13 13:44

Rozhodně vyhodit! Zase nestojí tolik, aby se to muselo čistit od plísní, které jsou nebezpečné :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
4181
12.8.13 13:45

A proc to nestaci umyt, proc to vyhazujete? Ja to vždycky umyla, udelalo se to za par dni znovu, zase jsem umyla… to bych vyhazovala porad si myslim.
Teda myla jsem to samozrejme denne, i několikrát, ale s plisni jsem to vzala proste lip, poradne jsem to vydrhla. Ze bych byla cune? :D
Vyhodit to kvůli tomu me teda nenapadlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12262
12.8.13 13:46

@lekarnicka28 a znáš tablety milton? dostupné v dm drogerii a lékárně, to je desinfekce na lahvičky, udělá se roztok a tam se lahvičky hážou, taktéž to ničí 99% bakterií a smrdí to taktéž desinfekcí a desinfikují se tím lahvičky i odsávačky v i porodnici!! máš mylné informace, ale chápu, kdo řekne savo představí si savo kterým čistíme hajzlíky proto v souvislosti s dětskou lahvičkou nám to nejde pod nos! kamarádka neustále vyhazovala ty gumové zvířátka z vany a kupovala nové přitom to stačilo dát do sava, jak dlouho to smrdí? půl hodinu? když malé umyju v savovém roztoku lahvičku a pak tisíckrát omyju tak mi věř necítila bys nic a to ani nosem profíka na savo což můj manžel cítí savo na kilometr, ale dodnes neví že malé tak čistím občas lahve

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12262
12.8.13 13:47
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.8.13 13:47

Já to umývám taky několikrát denně, ale teď jsou tam tmavý flíčky, který prostě už nejdou nijak vymýt, ani vyvařit, prostě nijak… Pítko už mám kvůli tomu taky několikáté a nebaví mě pořád kupovat nový kvůli tomu, proto se ptám jeslti není fígl. Ale jak to tak čtu, tak není… Umývám ho vždy, když ji tam dávám nový pití a přece se to tam udělá :-(. A to ho většinou rozeberu úplně a vymyji a stejně to nepomůže :-(.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama