Plíseň na nehtech a kojení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ottla
Ukecaná baba ;) 1264 příspěvků 29.11.17 21:08
plíseň na nehtech a kojení

Ahoj, chtěla bych se zeptat, kdo tu máte zkušenosti s léčbou plísně na nehtech rukou během kojení. Lze vůbec něco používat? Jaká rizika to nese pro miminko?

Reklama

Reakce:

pannda
Kelišová 6400 příspěvků 29 inzerátů 29.11.17 21:26

Pro miminka je myslím riziko vysoké…

KristynaTita
Kecalka 373 příspěvků 29.11.17 22:06

Ocet

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19021 příspěvků 29.11.17 22:22

Myslím, ze spousta přípravků se používat nesmí, být tebou tak to neřeším sama a proberu to s doktorem, kožařem nebo aspoň zavolat vsvému obvoďákovi, pokus se ti nechce pobíhat s dítkem po doktorech.

Mišutinka
Kecalka 140 příspěvků 30.11.17 17:49

@KristynaTita Dobry den, s dovolenim se pripojim k dotazu. Muzu se zeptat jak pouzit ten ocet? Zpusob, jak casto? Nemuzu se zbavit plisne nehtu na nohou. Moc dekuji

KristynaTita
Kecalka 373 příspěvků 01.12.17 05:31

@Mišutinka ja pouzivala do lavor a do nej voda s octem, potom je treba hadyrkou vytirat pantofle octem, lze i otrit nohy jen octem, na to bavlnene ponozky, do toho mazat canesten, levanduli tez mozno :) ocet cim castej, tim lip.. hodne a casto strihat nehty, stare boty vyhodit, soucasne vystrikat a vytrit octem, nebo levanduli

ottla
Ukecaná baba ;) 1264 příspěvků 07.12.17 11:24
@Mar__tanka1983 píše:
Myslím, ze spousta přípravků se používat nesmí, být tebou tak to neřeším sama a proberu to s doktorem, kožařem nebo aspoň zavolat vsvému obvoďákovi, pokus se ti nechce pobíhat s dítkem po doktorech.

Já jsem ke kožní objednaná, ale za víc jak měsíc, tak jsem chtěla do té doby něco. k obvodní jsem volala, sestra mi řekkla, že to mám řešit s gynekologem :roll:, myslela jsem, že to zkonzultuju s dr aspon po telefonu, protože mi přijde, že bude mít větší přehled než gynekolog. Tak se ho teda zeptám, jdu tam za pár dní.

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19021 příspěvků 07.12.17 11:53

@ottla jo, tak to jo, to je blbý, já se přiznám, že jsem si to vždycky šla radši s knížkou odsedět na ambulanci, než se někde objednávat na měsíc dopředu, když mě něco trápí teď :mrgreen:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Bohuš Matuš svedl dítě. Neuvěříte, kolik je jeho nové partnerce!

Právo na lásku má sice každý, tohle je ale již na hraně zákona. Zpěvák Bohuš... číst dále >

Zasekl byty a teď si žije jako pán! Stropnického zámek štve i politiky

Bývalý předseda Strany zelených Matěj Stropnický se uchýlil na menší... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách: hlasujte pro vítěze druhého kola!

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Reklama