Plyn od Europe Easy Energy

NumLock
5.2.12 19:18

Plyn od Europe Easy Energy

Dobrý den,
jaké máte prosím zkušennosti s touto firmou při odběru plynu.Chtěla bych změnit dodavatele,tak bych se ráda informovala jak jste,nebo nejste spokojenni.Díky všem ;)

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Radek Sýkora
30.4.12 12:16

Zkušenost s 3E mám již několik měsíců a jen pozitivní. Rychlý a osobní přístup a výborné ceny, určitě mohu jen doporučit, stejně tak i elektřinu.

  • Citovat
  • Upravit
19792
18.9.12 20:00

Já beru elektřinu od 3E od února a plyn od pololetí. Plyn je od nich pro mne nejlevnější (třebaže po říjnovém zdražení se trochu dotáhnou na Corastu) a elektřina jedna z nejlevnějších.

Zatím dobrý, i když jisté zlepšováky bych měl k procesu změny dodavatele (například, kdyby ve smlouvě bylo uvedeno plánované zahájení dodávky, poskytovalo by to zákazníkovi větší právní jistotu pro případ nějaké administrativní chyby v procesu změny). Byl jsem trochu v napětí, ale proběhlo to OK.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
venda71
24.6.13 15:05

Také jsem byl lehce nervózní z té změny, ale všchno proběhlo v pořádku a ušetříme docela slušné peníze. Víc u plynu, než elektřiny, nevím čím to přesně je, ale jsem spokojen..

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Breno poradna - podlahové krytiny

Ikona - Jiří Novotný

Jiří Novotný