Po zavedení příkrmu odmítá mléko
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
@Jitul.kaaa9 Buďto čas pro kojence nebo vodu…Občas do toho, pro ochucení, kápnu trošku juice…Chtěla jsem kaše zavést nejdříve měsíc po ovoci, ale ona sama mě k tomu donutila…Když už pár dní mléko opravdu „omezila“ na minimum…
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Thaliakenn já jsem dávala kaši taky brzy, myslím že kolem toho 5. měsíce. Ale dávala jsem ji jen dopoledne. Ale kdyby mi malá večer nechtěla mlíko, tak bych jí asi občas klidně dala. A jinak bych k večeři dávala hustou zeleninovou polévku asi. Ty sacharidy se na noc moc nedoporučují.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Jitul.kaaa9 Já to dávám min. 3hod. před tím, než jí uložím…Před spánkem ještě trochu popije mlíčka…Když máme opravdu štěstí, tak alespoň 80ml…
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Thaliakenn Pavděpodobně to bude bojkot, to jsem zažila s dcerkou v 8.měsíci a prostě pořád nabízela a případně odstříkala a dala na snídani do kaše, na večer kaše není vhodná, je moc těžká na bříško a obsahuje spoustu energie..
Je malá na to,aby jen jedla a mlíko nepila..
Chce to obravdu nabízet, hlavně když je ospalá, v noci, to by si mohla vzít v polospánku.
Já nakonec kojila 2,5roku.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit