Po zavedení příkrmu odmítá mléko

Napsat příspěvek
Velikost písma:
456
7.3.19 20:39

@Jitul.kaaa9 Buďto čas pro kojence nebo vodu…Občas do toho, pro ochucení, kápnu trošku juice…Chtěla jsem kaše zavést nejdříve měsíc po ovoci, ale ona sama mě k tomu donutila…Když už pár dní mléko opravdu „omezila“ na minimum…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3198
7.3.19 20:52

@Thaliakenn já jsem dávala kaši taky brzy, myslím že kolem toho 5. měsíce. Ale dávala jsem ji jen dopoledne. Ale kdyby mi malá večer nechtěla mlíko, tak bych jí asi občas klidně dala. A jinak bych k večeři dávala hustou zeleninovou polévku asi. Ty sacharidy se na noc moc nedoporučují.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
456
7.3.19 21:18

@Jitul.kaaa9 Já to dávám min. 3hod. před tím, než jí uložím…Před spánkem ještě trochu popije mlíčka…Když máme opravdu štěstí, tak alespoň 80ml…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
22948
8.3.19 14:19

@Thaliakenn Pavděpodobně to bude bojkot, to jsem zažila s dcerkou v 8.měsíci a prostě pořád nabízela a případně odstříkala a dala na snídani do kaše, na večer kaše není vhodná, je moc těžká na bříško a obsahuje spoustu energie..
Je malá na to,aby jen jedla a mlíko nepila..
Chce to obravdu nabízet, hlavně když je ospalá, v noci, to by si mohla vzít v polospánku.
Já nakonec kojila 2,5roku.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1 Good Sleep

  • (4.7) + 729 recenzí

2 Pokračovací mléko

  • (5) + 213 recenzí

3 batolecí mléko

  • (5) + 185 recenzí