Pocení 6ti měsíčního miminka

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Terka2912
Stálice 55 příspěvků 03.09.19 21:01
Pocení 6ti měsíčního miminka

Ahoj maminky…
Chtěla bych se zeptat… Můj malý 6ti měsíční chlapeček, se už od narození strašně poti… do teď spinká v zavinovacce… a už od miminka spinká jen v krátkém body a v ni… pod hlavičkou má v zavinovacce plinu a když se v noci vzbudi na mlicko (um) tak je úplně mokrá, takže menim kazdou noc.. i přes dnes… poti se i hrozně u jídla je na UM… a tak normálně ld nej jde hrozny teplo…
je to moje první miminko, tak jsem taková vyhlášená, přes den se nepotil a někdy až z nej teče ????…

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Bídžej
Ukecaná baba ;) 2480 příspěvků 1 inzerát 03.09.19 21:05

@Terka2912 jestli je zdravý a neoblikas ho moc, tak ti tu asi nikdo nic moc neporadí :nevim: některá miminka to tak mají. Nemáte třeba v noci moc teplo v ložnici?

Micilin
Stálice 87 příspěvků 03.09.19 21:09

Ja bych se pro klid duše zeptala obvodní lékařky na její názor.

Terka2912
Stálice 55 příspěvků 03.09.19 21:10

@Bídžej právě ze ho moc neoblikam… dokonce když je venku takové teplo tak jezdi v kočárku i bez plínky a má pod sebou tu podložku…
A v noci otevřeno okno… právě přítel se takhle poti v noci taky… a ja po porodu mám navaly (přes den) tak jestli to má po nás…:disappointed_relieved:

Terka2912
Stálice 55 příspěvků 03.09.19 21:11

@Micilin jdeme 12.9 tak se optam…

anavi13
Závislačka 4493 příspěvků 03.09.19 21:11

Já myslím, že je mu jen teplo. Teď byli fakt teplé noci a v zavinovačce musí být příšerně. A k tomu ještě bodýčko a plenka. Můj sedmiměsíční spí v pyžamku, v teplech má jen s krátkým rukávem a nohavicemi a přes sebe má tenkou déčku nebo plenu. Když bylo opravdu největší teplo tak byl skoro nahatý. Teď aktuálně má pyžamo dlouhé a peřinu z dutého vlákna a v pokoji je 21 stupňů. Prostě ho jen moc oblekáš. U pití se potí taky jak u prsa tak flašky, si to zkus je to makačka těch 200 ml vytáhnout. Méně bych ho oblékala, prostě tolik vrstev co máš ty má mimino, tím se řídím já a není problém.

Terka2912
Stálice 55 příspěvků 03.09.19 21:18

@anavi13 když on bez zavinovacky proste nespinka… on spi v triku s kr rukavem plenky zavinovacka a už mu koukají nohy takže jej nozicky má prikrite lehkou deckou

Za poslední cca 4 dny večer když jse spát tak brečí do ty doby než mu namazu dasne, takže nás asi čekají zoubky…?

Kukacka123
Závislačka 4222 příspěvků 03.09.19 21:50
@Terka2912 píše:
@anavi13 když on bez zavinovacky proste nespinka… on spi v triku s kr rukavem plenky zavinovacka a už mu koukají nohy takže jej nozicky má prikrite lehkou deckouZa poslední cca 4 dny večer když jse spát tak brečí do ty doby než mu namazu dasne, takže nás asi čekají zoubky…?

Dcerka se taky poti. Spi jen v pyzamku s kratkyma nohavicema a rukavkama (bude ji 15 m, ale ma to od malicka), nekdy ma az chladne nozky a ruce, nesnese prikryti nicim, hned je odkopana. U kojeni ani nemluvim. Dneska uz jsem ji dala dlouhe, spime s ventilackou a uz je fakt chladno. Ja spim pod tenkou perinou a ona nic a stejne je pod hlavickou zpocena. Manzel se taky dost poti, asi proste genetika :nevim: dr se ale optat muzes urcite.

Jo a zoubky to byt muzou, v 6m dcerce vylezla spodni jednicka ;)

Bídžej
Ukecaná baba ;) 2480 příspěvků 1 inzerát 03.09.19 21:55

@Terka2912 místo zavinovačky ho můžeš stáhnout látkovou plenou nebo tenkou bambusovou osuskou, jestli máte. Ale v 6 měsících už je na zavinovačky dost velký, tak ho možná jen trápí chystající se zuby, že bez ní neusne :think:

Bubla Bůčková
Echt Kelišová 8394 příspěvků 03.09.19 21:55
@Kukacka123 píše:
Dcerka se taky poti. Spi jen v pyzamku s kratkyma nohavicema a rukavkama (bude ji 15 m, ale ma to od malicka), nekdy ma az chladne nozky a ruce, nesnese prikryti nicim, hned je odkopana. U kojeni ani nemluvim. Dneska uz jsem ji dala dlouhe, spime s ventilackou a uz je fakt chladno. Ja spim pod tenkou perinou a ona nic a stejne je pod hlavickou zpocena. Manzel se taky dost poti, asi proste genetika :nevim: dr se ale optat muzes urcite.Jo a zoubky to byt muzou, v 6m dcerce vylezla spodni jednicka ;)

Můj se převaluje z boku na bok a rázem je přikrytí pryč :roll: přes léto to šlo, teď když to jde venku k 10 stupňům mám trochu obavy. Dobrý slyšet, že ne všechny děti spí zachumlane :mavam:

Bídžej
Ukecaná baba ;) 2480 příspěvků 1 inzerát 03.09.19 21:57

@Bubla Bůčková mně syn odmítá deku i peřinu od jakteziva :mrgreen: když je chladno, těším to spacím pytlem, z toho se neodkope. Ale z dek a peřin je vyloženě nepříčetný :nevim:

Bubla Bůčková
Echt Kelišová 8394 příspěvků 03.09.19 22:00
@Bídžej píše:
@Bubla Bůčková mně syn odmítá deku i peřinu od jakteziva :mrgreen: když je chladno, těším to spacím pytlem, z toho se neodkope. Ale z dek a peřin je vyloženě nepříčetný :nevim:

Mám ho tu, ale on má nejradši na boku, nozku do výšky mezi sprucle a to ve spacáku neuděláš :mrgreen:

Bídžej
Ukecaná baba ;) 2480 příspěvků 1 inzerát 03.09.19 22:07

@Bubla Bůčková i ba jo, stačí dát větší :mrgreen: syn měl vždycky rezervu třeba 20 čísel, aby se právě mohl roztahovat a zasekávat nožky. Notabene teď už by si asi rozbil i tlamicku, protože občas sleze z postele a capká k nám do ložnice - vypadá u toho jako sněhulák :lol:

Sue2008
Zasloužilá kecalka 520 příspěvků 1 inzerát 03.09.19 22:09

@Terka2912 moje dcera je taky pořád zpocená, celé léto byla jen v krátkém pyžamu (někdy i bez) a stejně měla kolem hlavičky mokrá kola. A je strašně nerada přikrytá (je schopná se odkopavaním vzbudit :zed: ). V létě to bylo jedno, teď si snad zvykne :nevim:

Kriss Tina
Extra třída :D 12158 příspěvků 03.09.19 22:17

V zavinovacce mu možná bude horko, náš malej jak byly ty vedra spal jenom v tričku a plene (jsou mu necelé 4 měsíce), prostě mu bylo horko jako nám, nacpat ho do zavinovačky tak je spocenej taky, našemu staci když leží na nějakém tlustejsim materiálu (autosedačka, peřina) a je mokrý zespoda jak ho to hřeje :nevim: jinak nevím ale není 6 měsíční dítě už na zavinovačku velký? :think:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama