Početí se nedaří a manžel nechce IVF

Napsat příspěvek
Velikost písma:
5501
27.9.18 14:47

Taky bych ještě čekala. A změnila práci. Upínat se k otěhotnění jako k vysvobození z nevyhovující práce mi připadá jako hloupost, která jen zvyšuje tlak.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5006
27.9.18 14:53

základ je nebát se dopředu, to Ti nepomůže. Infekce (test z moci) bych klidně zopakovala u Tebe, nám MUDr v CARu říkala ze se to obtížne prokazuje a někdy je to tak, ze to jednomu partnerovi najdou a druhému ne, každopádně léčit se stejně musí oba a spis to znamená ze to oba mají. je to opruz, musí se na to brát antibiotika, ale kdyby to bylo ono, SPG se pak muže zlepšit, tak by to mohlo Tveho chlapa motivovat… horm.profil si nech udělat radši včetně štítné žlázy… a uvidíš. Neboj se, není třeba hned myslet na IVF, spis jde o to, přijít na důvod proč to zatím nejde - třeba je to jen v Tvé hlavě, si přečti některé deníčky zde na Em z poslední doby, at se trochu uklidnis :) Hodně stesti :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
643
27.9.18 14:54

Tak ono nikdo nema kristalovou kouli-aby vam dal 100% zaruky na to, jestli to spont.vyjde nebo nevyjde. Reknou vam max svuj nazor, pravdepodobnost… podle toho se pak musite zaridit a rozhodnout vy. A i nest rizika, bohuzel. Mozna bych se i zeptala, jak je pravdepodobne, ze se manzeluv spermiogram bude dal zhorsivat. Jestli treba nezamrazit neco uz ted, pro pripad, ze by bylo casem jeste hur… abyste ziskali trochu casu na spont.snazeni..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
85473
27.9.18 16:09

Je tu holka na emiminu, 27, snazeni snad 5-6 let a neuspesne ivf a podobne, neprislo na nic. Nikdy nevis. Muzes zkusit zmenit praci, uda to nepomuze, ale spise bych se ubirala smerem ivf a premluveni manzela.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.10.18 21:09

Tak s tímhle spermio se těžko dá otěhotnět 8o a že nechce manžel ? Promluv si s ním …věk na miminko máš ideální !!! Co řešíš ? Rozhodně bych to už hnala na IVF, lepší dřív a netrápit se dlouho, než pak později a trápit se že to nejde…

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Poradna pro neplodnost, reprodukční medicínu a genetiku

Ikona - Kateřina Veselá

MUDr. Kateřina Veselá Ph.D.