Pochva po porodu - vzhled

Anonymní
5.2.21 17:56

Pochva po porodu - vzhled

Ahojky, mám intimní dotaz, proto anonymně :oops: mám 8 týdnů od porodu a všimla jsem si že mám „vytahaný“ velký stydký pysk na jedné straně vaginy, jakoby visí. Je to i ta samá strana kde jsem se vnitřně natrhla, takže tam byl evidentně větší tlak než na straně druhé. Každopádně ten visici a jakoby povoleny pysk mě docela děsí, vůbec jsem nevěděla že se něco takového může stát, respektive jsem čekala ze se to smrskne po šestinedeli :nevim: máte s tím někdo zkušenost? Zmeni se to ještě třeba časem, nebo už to zůstane? Připadá mi to fakt hnusný a jsem z toho docela nešťastná. Už před tím jsem se vzhledem moc spokojená nebyla ní a co teprve teď :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
63636
5.2.21 18:21

Podoba se vrací u někoho i půl roku. Ale upřímně, nějak mě nikdy nenapadlo sledovat, jak vypadá můj podvozek, kor po porodu :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
398
5.2.21 18:26

No asi tě neuklidnim, ale už to bude jen a jen horší :lol: celkově.
9m se tvoje tělo měnilo tak mu nech aspoň stejný čas na nápravu a pak hodnoť :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
418
5.2.21 18:31

Ahoj, já jen, že kamarádka byla na plastice spodku, měla to dole hodně vytahané už před porodem a je mooooc spokojená. Tak jen, kdyby se ti to nezlepšilo, tak to jde upravit :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
844
5.2.21 18:39

Už NIKDY to nebude jako dřív 😂 Jedině ta plastika…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9727
5.2.21 18:44

Tak po porodu už nikdy nebudeš mít pipku jako dřív. S tím se holt musí počítat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.2.21 19:14
@Lady_M píše:
Ahoj, já jen, že kamarádka byla na plastice spodku, měla to dole hodně vytahané už před porodem a je mooooc spokojená. Tak jen, kdyby se ti to nezlepšilo, tak to jde upravit :palec:

Jo, asi do toho prinejhorsim půjdu :) díky za komenty

• Citovat
  • Nahlásit
2033
5.2.21 19:17

Ženský já se z vás asi picnu :lol: Když to nejsou kopce počůraných testů, tak to jsou vytahané pysky :mrgreen:

Zakladatelko šmarjá vždyť si porodila, co si jako čekala, že to udělá s tvým tělem :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.2.21 19:55
@PeBa12 píše: Ženský já se z vás asi picnu :lol: Když to nejsou kopce počůraných testů, tak to jsou vytahané pysky :mrgreen:Zakladatelko šmarjá vždyť si porodila, co si jako čekala, že to udělá s tvým tělem :jazyk:

No já nevím :nevim: v tom je podle mě docela problém, vůbec se o tom nemluví a pak jsou prvorodicky docela vyplesklý.. jestli ti to téma přijde banální tak se k tomu přeci vyjadřovat nemusíš. Všichni mi tvrdili že to bude plus minus jako dřív, tak proto se ptám :?

• Citovat
  • Nahlásit
251
6.2.21 00:03

Chlapům taky klesají věkem koule níž a níž :wink:
A to ani nerodí…
Prostě i tam dole stárneme…
A někdy to prostě jako dřív není…
Pokud je to extrém dá se upravit plastikou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14186
6.2.21 10:01
@Arianna007 píše:
Chlapům taky klesají věkem koule níž a níž :wink:
A to ani nerodí…
Prostě i tam dole stárneme…
A někdy to prostě jako dřív není…
Pokud je to extrém dá se upravit plastikou.

Ale chlapi to zas tak neřešej, nehrotěj a na plastiku jdou až když jim koule škrtaj o asfalt… :nevim: 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2033
6.2.21 11:13
@Anonymní píše:
No já nevím :nevim: v tom je podle mě docela problém, vůbec se o tom nemluví a pak jsou prvorodicky docela vyplesklý.. jestli ti to téma přijde banální tak se k tomu přeci vyjadřovat nemusíš. Všichni mi tvrdili že to bude plus minus jako dřív, tak proto se ptám :?

Tak ten kdo ti to tvrdil ti kecal. Už jen z logiky věci nemůžeš po porodu vypadat stejně jako před porodem. Určité změny tam prostě budou ať už víc či míň. A ženská co čeká, že ji bude mít celý život jako broskvičku je dost naivní. A je jedno jestli je ta změna způsobená porodem nebo stářím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat