Podbradek - liposukce??

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.03.19 17:54
Podbradek - liposukce??

Omluvte prosím anonym - je to docela osobní, a navíc se trochu stydím… :kytka:

Liposukce podbradku - byla jste některá, nebo znáte někoho, kdo byl?

Nejsem vyloženě tlustá, momentálně spíš „oplácaná“, ale mám „slovanský obličej“ - i v dobách kdy jsem byla hubenější jsem prostě měla dvě brady…

Zajímalo by mně - je to trvalá změna?
Samozřejmě pokud znovu nepřiberu… je mi jasné že pokud se vyžeru tak podbradek zas přibyde, ale pokud budu taknějak pořád stejná?

Jak moc je to rizikové?

Prostě veškeré info… budu ráda, díky!

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.03.19 18:10

Já na tom byla. Též jsem stihla, ale podbradek máme nějak geneticky k té slovanské tvari :mrgreen: Super věc. Pochopitelně na výsledek si člověk snadno zvykne a má pocit, že by to mohlo být lepší :mrgreen: Ale pak vidí staré fotky a hodí se do klidu :mrgreen:

Pochopitelně s věkem ta kůže trochu povoluje, ale to tak nějak všude já těle… :pocitac:

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34313 příspěvků 1 inzerát 25.03.19 07:00

Ahoj, koukni na tyto diskuze, jsou tam zkušenosti nejen s liposukcí, ale i s jinými příčinami a způsoby odstranění druhé brady. Tady a tady .

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.03.19 17:19

Zakladatelka: Děkuju oběma :-) V mém případě je to jednoznačně geneticky, mám to tak odjakživa, ak píšu - slovanský typ… Jen se to s nárůstem váhy ještě zvýraznilo…

Váš příspěvek
Reklama