Podezření na zamlklé těhotenství- mám ale chuť na sex

Anonymní
1.8.13 09:35

Podezreni na zamlkle tehotenstvi- mam ale chut na sex

Ahoj holky, mam takovou citlivou otazku. Jsem v 7 tt, ale na posledni kontrole nebyla srdecni akce miminka, hcg mam zvysujici. Cekame tedy do pristiho tydne co se bude dit. Na co se chci ale zeptat, i presto vsechno a mozna prave proto bych se chtela s manzelem milovat se vsim vsudy. Bojim se ale abych neco nepokazila. Nic me neboli, nespinim, jen mi obcas pichne v brise. Holky poradte, je mi to trapne, ze se takhle ptam, ale clovek ma v sobe tolik pocitu, tak bych na to treba mohla chvilku prestat myslet. Zaroven nechci nic pokazit. Dekuj vsem za odpoved.

• Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

31744
1.8.13 09:39

Já si myslím, že pokud se dítko bude chtít vyvíjet tak bude i když se s manželem budeš milovat. Druhá otázka ale je, pokud bude něco špatně tak si to pak můžeš vyčítat i když neoprávněně.
Takže být na tvém místě tu chuť si nechám zajít, počkám až bude srdíčko a pak si to vynahradím ;)
Ale nevěřím, že by sex zabránil vyvíjejícímu se srdíčku…To spíš jen kvůli psychice, kdyby to náhodou nevyšlo…Člověk má tendence se obviňovat, vím o čem mluvím…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.8.13 09:40

Pokud máš náladu a chuť, tak bych to asi riskla. Ono pokud to už pokažené je, tak naopak si tělo třeba pomůže samo a pokud je vše dobře, tak zdravé mimčo to neohrozí..

• Nahlásit
  • Citovat
22512
1.8.13 10:10

Pokud je to zamlkle, tak sexem uz nic nezkazis. A pokud tehu prosperuje, tak sexem ho neohrozis.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13317
1.8.13 10:18

Taky bych v tom problém neviděla. srdíčko sexem určitě neohrozíš, to na vás určitě vykoukne na další kontrole ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.8.13 13:04

Holky moc dekuju. Co se ma stat se stane… Strasne se bojim, co bude :-( no ale laska zvitezi :-)

• Citovat
  • Upravit
Anonymní
1.8.13 13:13
@Elen8 píše:
Taky bych v tom problém neviděla. srdíčko sexem určitě neohrozíš, to na vás určitě vykoukne na další kontrole ;-)

Dekuju, krasne se to cetlo, kez bys mela pravdu :-) asi se dam na stary kolena na modleni :-)

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama