Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Já si myslím, že pokud se dítko bude chtít vyvíjet tak bude i když se s manželem budeš milovat. Druhá otázka ale je, pokud bude něco špatně tak si to pak můžeš vyčítat i když neoprávněně.
Takže být na tvém místě tu chuť si nechám zajít, počkám až bude srdíčko a pak si to vynahradím ![]()
Ale nevěřím, že by sex zabránil vyvíjejícímu se srdíčku…To spíš jen kvůli psychice, kdyby to náhodou nevyšlo…Člověk má tendence se obviňovat, vím o čem mluvím…
Pokud máš náladu a chuť, tak bych to asi riskla. Ono pokud to už pokažené je, tak naopak si tělo třeba pomůže samo a pokud je vše dobře, tak zdravé mimčo to neohrozí..
Pokud je to zamlkle, tak sexem uz nic nezkazis. A pokud tehu prosperuje, tak sexem ho neohrozis.
Taky bych v tom problém neviděla. srdíčko sexem určitě neohrozíš, to na vás určitě vykoukne na další kontrole ![]()
Tolik naděje a zůstal jen smutek?
Sdílejte své pocity, vypište se z trápení nebo načerpejte útěchu v deníčkách s podobnou zkušeností.