Podle utz mladší těhotenství

Anonymní
8.3.21 11:40

Podle utz mladší těhotenství

Ahoj holky dnes jsem byla na ginde podle menstruace bych mela byt 8+0 ale kdyz mi delala doktorka ultrazvuk rekla ze je to moc malinký skoro tam nemohla najít plod nakonec ho našla ale strasne moc malinký a podle utz jsem 5+6. Ted se strasne bojim prootze mi řekla ze mam pristi tyden prijit na kontrolní ultrazvuk a uvidi se. Jsem z toho úplně vystrasena, jeden potrat mam za sebou. Tak se chci zeptat jestli to některá z vás mela také podobne a vse bylo pak ok. Děkuji mockrát za odpovědi

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1540
8.3.21 11:47

Já mám dle UTZ od začátku plod menší o dva týdny než dle MS. Jak dlouhé máš cykly? Já třeba i 50 dní, takže mě ani nepřekvapilo, že jsem ovluaci měla 30 DC.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.3.21 11:51

@Nicole 1234 ja mam cyklus 31 dni. Ale i tak mam strach

• Citovat
  • Nahlásit
245
8.3.21 11:51
@Anonymní píše:
Ahoj holky dnes jsem byla na ginde podle menstruace bych mela byt 8+0 ale kdyz mi delala doktorka ultrazvuk rekla ze je to moc malinký skoro tam nemohla najít plod nakonec ho našla ale strasne moc malinký a podle utz jsem 5+6. Ted se strasne bojim prootze mi řekla ze mam pristi tyden prijit na kontrolní ultrazvuk a uvidi se. Jsem z toho úplně vystrasena, jeden potrat mam za sebou. Tak se chci zeptat jestli to některá z vás mela také podobne a vse bylo pak ok. Děkuji mockrát za odpovědi

Záleží na tom, kdy jsi měla ovulaci, mě první utz vyšel o týden míň, než jsem měla být podle ms. Doktor mi podle toho o ten týden posunul termín poslední ms a vůbec to neřešil, jen řekl, že se to tak dělá. :nevim: Teď jsem 35+1 a vše je naprosto v pořádku. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
245
8.3.21 11:53

Ještě jsem zapomněla napsat, že cykly mám 27-32 dní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.3.21 11:58
@Anonymní píše:

A kdy jsi měla pozitivní test? Já taky měla podle utz mladší těhotenství, doba ovulace podle utz, odpovídala době, kdy jsem už měla pozitivní test, takže bylo jasné, že je to špatné a taky to skončilo ZT.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
8.3.21 11:59

@Elea9 tak doufam ze bude vše v pořádku

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
8.3.21 12:01
@Anonymní píše:
A kdy jsi měla pozitivní test? Já taky měla podle utz mladší těhotenství, doba ovulace podle utz, odpovídala době, kdy jsem už měla pozitivní test, takže bylo jasné, že je to špatné a taky to skončilo ZT.

Test jsem si delala 9.2. A byl uz pozitivní a

• Citovat
  • Nahlásit
2943
8.3.21 12:03

Stalo se mi to 2× a ani jednou to bohuzel dobre nedopadlo, do dalsi planovane kontroly jsem zacala potracet sama. :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.3.21 12:05
@Anonymní píše:

No tak to bys v době testu byla 4+0 minimálně. Ted bys byla tak 7+5…
To nevypadá dobře. :(

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
8.3.21 12:09
@Anonymní píše:

Pokud dobře počítám, i kdybys odhalila těhotenství hooodně brzy, měla bys být 7+.. Bohužel nezbývá nic, než čekat a budu držet palce. Ale z vlastní zkušenosti, kdy jsem na tom byla hodně podobně, to nedopadlo..

• Citovat
  • Nahlásit
9889
8.3.21 12:22
@Anonymní píše:

Bohužel to nejspíš není prosperující těhotenství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9003
8.3.21 12:24

Naděje umírá poslední, ale spis bych počítala s horší variantou. Ten rozdíl je prostě už velký.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65
8.3.21 12:49

Měla jsem to nedávno úplně stejně. Téměř sedí i ty dny. Doktor mě uklidňoval, že je to takto v začátku normální. Ale pro můj klid, abych nemusela čekat na další ultrazvuk mě poslal na kontrolu hcg v krvi. Šla jsem na krev v pátek a v pondělí, aby viděli, zda hcg stoupá. V pondělí jsem volala na výsledky. Řekli mi, že hcg bohužel klesá a že to tedy znamená potrat. Vzala jsem si týden, zda začnu krvácet, ale jinak revize. Po týdnu jsem šla na kontrolní ultrazvuk. A doktor i já jsme zůstali v šoku. Prvek přesně velikostně odpovídal (najednou rozdíl 4 týdnů). Srdíčko tlouklo a vše v pořádku. Prý se musela stát laboratorní chyba. Takže za mě, hlavně klid a neztrácet naději!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.3.21 13:05

@Daniela83 ja teda zatím taky nekrvacim nic… ani žádné bolesti ale bojim se ze během týdne neco takového začne, takze se s tim pomalu budu smirovat ze to proste nemusi dopadnout dobře no :,(

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat