Podnikání 2017 - rodičovská

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

chiherrr
Nováček 8 příspěvků 07.01.17 19:57
Podnikání 2017 - rodičovská

Ahoj maminky, potřebovala bych poradit.

Chtěla bych začít podnikat na ŽL z domova a příjem za rok by rozhodně nepřesahoval rozhodnou částku pro rok 2017, kterou je 67.756 Kč. Bylo by to spíš jen sezonní - zimní.
Před porodem (malému je 18 měsíců) jsem nikde nepracovala, byla jsem na Úřadu práce jako nezaměstnaná. Takže jsem neměla mateřskou, ale mám jen rodičovskou.
Jak je to s daní z příjmu, sociální a zdravotní?

Četla jsem různé články a pochopila jsem, že nepřijdu o rodičovský příspěvek.

Díky předem za odpověd!

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Vémola porazil Rimbona. Jeho silikonová Lela se mezitím mění v živou Barbie

Vyhrál nad velice těžkým soupeřem, přesto byl ale nespokojený. Karlos Vémola... číst dále >

Zkušený demonstrant a tichá „rebelka“! Poznejte dvojici, která hodila kytky do koše

Občané České republiky si v sobotu 17. listopadu připomínali výročí sametové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >