Podvodnice Mata1985

4.8.15 13:18

Podvodnice Mata1985

Máte, prosím, někdo zkušenost??? Nechala si zaplatit přes 5tis. za kočárek a slehla se po ní zem :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13148
4.8.15 13:22

Napiš to administrátorům.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.8.15 13:28

Joo, už jsem to psala… :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
4.8.15 13:29
@jitulebambule píše:
Máte, prosím, někdo zkušenost??? Nechala si zaplatit přes 5tis. za kočárek a slehla se po ní zem :-(

a proc platis peníze dopředu? :think: :nevim:

• Citovat
  • Upravit
4.8.15 13:30

Podvod

Na číslo nejdříve reagovala smskama a teď už je ale hluché :-( A číslo účtu je na nějakého chlápka..to se mi ukazuje na výpisu… Tak nevim, jestli mi to k něčemu bude, kdybych chtěla podat TO…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.8.15 13:33

@JayLee A kdo ti dneska pošle zboží bez platby předem?!?!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5271
4.8.15 13:33

@jitulebambule a co zkusit banku, že sis spletla číslo? Žes posílala paní a vidíš, že je to pána, tak by to mohli brát jako obohacení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.8.15 13:34
@1Luca píše:
@jitulebambule a co zkusit banku, že sis spletla číslo? Žes posílala paní a vidíš, že je to pána, tak by to mohli brát jako obohacení.

No to nevim, jestli by prošlo??? Zkoušelas někdy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
4.8.15 13:35
@jitulebambule píše:
@JayLee A kdo ti dneska pošle zboží bez platby předem?!?!

ja posilam třebas na dobírku nebo i osobne jsem schopna zavezt v ramci me práce nebo platim hotove na miste ;) nikdy bych neposlala platbu předem komukoliv je lepsi si za dobírku priplatit a mas klid nez resit tvou situaci :roll: a ze tech podvodnic pribejva at uz za techle serverech aukru nebo bazosi apod ;)

• Citovat
  • Upravit
6616
4.8.15 13:36

Daj ju na policajtov..5 tisic je uz trestny cin kradeze a obohacovania sa..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5271
4.8.15 13:39

@jitulebambule nezkoušela

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1952
4.8.15 13:40

Teeeda, nikdy bych neposlala predem 5 tisic 8o ja teda penize posilam predem, ale tolik nikdy…

@JayLee
no ono s dobirkou to take neni vyhra…posilala jsem pani na dobirku a nevyzvedla si to, takze jsem dosla o postovne…ted si alespon vybiram predem na ucet za postu a zaplatis za dobirku a nekdo ti narve do krabice kameny a je to nastejno, hruza dneska :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Krasavicaa
4.8.15 13:42

Nezlob se na mě, ale dobře ti tak!!! Poslat takovou částku dopředu někomu, koho neznáš, kdo nemá žádné hodnocení :roll: :roll: Negativní zkušenost taky zkušenost, příště už nenaletíš.
To se to zlodějíčkům podniká, když jsou lidi furt tak blbí :zed: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
4.8.15 13:42
@MonikaN.89 píše:
Teeeda, nikdy bych neposlala predem 5 tisic 8o ja teda penize posilam predem, ale tolik nikdy…@JayLee
no ono s dobirkou to take neni vyhra…posilala jsem pani na dobirku a nevyzvedla si to, takze jsem dosla o postovne…ted si alespon vybiram predem na ucet za postu a zaplatis za dobirku a nekdo ti narve do krabice kameny a je to nastejno, hruza dneska :-(

Taky už jsem vyléčená…holt za blbost se platí…ale ještě nikdy jsem nikomu nenaletěla :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
4.8.15 13:43
@MonikaN.89 píše:
Teeeda, nikdy bych neposlala predem 5 tisic 8o ja teda penize posilam predem, ale tolik nikdy…@JayLee
no ono s dobirkou to take neni vyhra…posilala jsem pani na dobirku a nevyzvedla si to, takze jsem dosla o postovne…ted si alespon vybiram predem na ucet za postu a zaplatis za dobirku a nekdo ti narve do krabice kameny a je to nastejno, hruza dneska :-(

tak taky pravda stat se to muze to ne ze ne ale porad se to deje min nez když posles peníze nekomu a uz se neozve :nevim: ale na houby je oboje dovoje o tom zadna :pocitac:

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama