Podvodnice paní Janouskova-s90

759
3.8.15 19:38

Podvodnice paní Janouskova-s90

Dobrý den, jak už vypovídá název tématu, chci upozornit na podvodnici s tímto nickem Janouskova-s90. Na bazaru nabízela kočárky plus další věci okolo miminek. Stejné inzeráty měla na Sbazaru. Tam jsem se s ní domluvila na prodeji kočárku Cybex Callisto. Na kočárek jsem docela spěchala, takže jsem jí důvěřivě poslala částku 1.800 Kč s tím, že ona obratem kočárek pošle. Samozřejmě se tak nestalo a já se můžu s penězi rozloučit. Pokud má někdo z vás stejnou zkušenost s touto paní, napište prosím, zvažuji udání na Policii.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6183
3.8.15 19:43

Prober to ještě s @admin . Přeji hodně štěstí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
511
3.8.15 19:46

Nzvazuj a udej, nejsi urcite jedina.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
verulicek
3.8.15 19:53

Toto je stejná paní - prodává teď ještě na bazoši, uvádí tam telefonní číslo ale asi je smyšlené http://www.bazos.cz/hodnoceni.php?… komentáře tomu odpovídají :think:

• Nahlásit
  • Citovat
4228
3.8.15 20:56

Tak možná že by si s paní manžel domluvil koupi jako nový zájemce osobní předání a vysvětlil jí, že se podvádět nemá. I když ona na osobní předání určitě reagovat nebude…
Každopádně bych takovým urazila ruce.
Možná bych jí ještě napsala, že pokud nevrátí peníze do konce týdne, spojíš se s dalšími podvedenými a podáte hromadné trestní oznámení pro podvod + vypsat paragrafy. Podvod a nezákonné obohacení :pocitac: :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Otakar Z.
3.8.15 20:57
@Melakim píše:
Dobrý den, jak už vypovídá název tématu, chci upozornit na podvodnici s tímto nickem Janouskova-s90. Na bazaru nabízela kočárky plus další věci okolo miminek. Stejné inzeráty měla na Sbazaru. Tam jsem se s ní domluvila na prodeji kočárku Cybex Callisto. Na kočárek jsem docela spěchala, takže jsem jí důvěřivě poslala částku 1.800 Kč s tím, že ona obratem kočárek pošle. Samozřejmě se tak nestalo a já se můžu s penězi rozloučit. Pokud má někdo z vás stejnou zkušenost s touto paní, napište prosím, zvažuji udání na Policii.

Jestli se mohu zeptat, peníze jste posílala na adresu, nebo na číslo účtu?

• Nahlásit
  • Citovat
759
3.8.15 21:09

@Otakar Z. Na účet, právě že nic jiného než emailovou adresu a to číslo účtu nemám :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.8.15 21:34

@Melakim dejte sem číslo účtu, aby to našli i ostatní podvedení. Nedávno jsem tady taky řešila jeden podvod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12581
4.8.15 09:49

Zdravím @Melakim,
moc nás mrzí negativní zkušenost. Prosím vložte uživatelce @janouskova-s90 hodnocení. Už jedno negativní má. Uživatelku kontaktujeme přes e-mail, její účet jsme totiž už zrušili.

Prosím napište za týden, zda se situace nějak pohnula či nikoliv. Kdyžtak se obrátíme dál na Policii.

Držím palce,
Monika

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.8.15 22:13

Podvodnice

Před týdnem jsem si od této osoby zakoupila iPhone 4s na sbazar.cz. Poslala jsem jí předem 2590,–Kč (2500,–Kč telefon a 90,–Kč poštovné). Dnes je to týden a telefon stále nikde. Napsala jsem jí nejméně 3 emaily během dneška + 2 sms na telefonní číslo, které jsem našla na bazoši, ale reakce žádná.

Vím, že se toto téma týká bazoše, ale jedná se o stejnou osobu, proto bych byla ráda, kdyby se našel někdo, kdo jí také naletěl na sbazaru, nebo pokud bude možnost a rozhodnete se obrátit na policii, přidám se k dalším poškozeným.

Peníze pravděpodobně zpátky nezískám, ale nepřeji si, aby paní usínala s klidnou hlavou a nepoctivě získanými penězmi na účtě…

Příspěvek upraven 04.08.15 v 22:26

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6183
4.8.15 22:22

@denisa1212 Když máš číslo, nezkoušela jsi zavolat? Zkus to třeba zítra a třeba i z jiného čísla, které ještě nezná. Zajímalo by mě, jestli ten telefon vůbec zvedne :think:
Jo a obávám se, že email, tel. číslo natož číslo účtu se tu zveřejňovat nesmí. Tak možná ti ty údaje admini smáznou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.8.15 22:27
@Petule030 píše:
@denisa1212 Když máš číslo, nezkoušela jsi zavolat? Zkus to třeba zítra a třeba i z jiného čísla, které ještě nezná. Zajímalo by mě, jestli ten telefon vůbec zvedne :think:
Jo a obávám se, že email, tel. číslo natož číslo účtu se tu zveřejňovat nesmí. Tak možná ti ty údaje admini smáznou.

Nezkoušela jsem volat, zatím jsem psala 2× sms, ale zítra vyzkouším. A děkuji za upozornění. Údaje jsem už odstranila…pořád přemýšlím, jaká je možnost řešení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6183
4.8.15 22:34

@denisa1212 Chápu, jak se musíš cítit bezmocná a oklamaná. Držím vám holky palce, ať svoje peníze dostanete zpět :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
759
5.8.15 14:26

@denisa1212 ja sem poslala taky pres sbazar platbu za kocarek 1800kc, tak se muzem spojit ale bylo by lepsi kdyby se nasel jeste nekdo aby to bylo nad 5.000kc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.8.15 17:11

Dobrý den, jsem jedna z podvedených na sbazaru. Poslala jsem „pouze“ 650 Kč. Dnes jsem podala trestní oznámení, prosím každého kdo byl podveden udělejte to také, když bude částka přesahovat 5000Kč bude věc přebírat kriminálka a ta má prý větší páky na dořešení podvodu než klasická policie

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama