Pohlavi miminka - prosim vyzkousejte a reknete, zda to fungu

Napsat příspěvek
Velikost písma:
158
11.2.04 02:15

Pohlavi miminka - prosim vyzkousejte a reknete, zda to fungu

U me to nefungovalo, podle tohoto vypoctu i cinskeho kalendare jsem mela mit holcicku a je to kluk jako buk. Vzhledem k tomu, ze pohlavi urcuji muzske spermie by to snad melo byt na chlapa a ne na zenskou ;). Nevim - moc bych na to nespolehala…

Nicmene preji hodne stesti a zdrave miminko!!!

Kimmy

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1512
11.2.04 07:51

Pohlavi miminka - prosim vyzkousejte a reknete, zda to fungu

ahoj,

u mne 50 na 50. na mne to vyslo ale segra mela byt chlapec

danka :-]

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
11.2.04 11:24

Pohlavi miminka - prosim vyzkousejte a reknete, zda to fungu

Ahoj Dito,

hehe, tak Viktorka měla být jasný kluk - dokonce i podle čínského horoskopu :). Asi to budete muset nechat na matce přírodě :))).

Pa, Iva (Bublina, líná, nepřihlášená)

  • Citovat
  • Upravit
235
11.2.04 17:53

Pohlavi miminka - prosim vyzkousejte a reknete, zda to fungu

Ahoj,

u nás to vyšlo. Olča

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
12.2.04 20:38

Pohlavi miminka - prosim vyzkousejte a reknete, zda to fungu

Ahojky, počítala jsem manžela a švagrovou a tam to vyšlo. Počítala jsem sebe, svý dva bráchy, svýho syna a vyšel přesnej opak. Teď čekám další mimčo a vychází mi kluk (byla objednaná holčička ;-) ), za měsíc rodim, tak kdyžtak dám vědět. Pa Katka.

  • Citovat
  • Upravit
Anonymni
13.2.04 08:48

Pohlavi miminka - prosim vyzkousejte a reknete, zda to fungu

Ahojky,vyšlo mi to u obou dětí…:o)) Jana.

  • Citovat
  • Upravit
Anonymni
13.2.04 17:02

Pohlavi miminka - prosim vyzkousejte a reknete, zda to fungu

Ahoj maminy!Zkoušela jsem sebe, našeho mrňouse, sestru…vše vyšlo.Něco na tom zřejmě bude.Pa.Adi :o)

  • Citovat
  • Upravit
12
13.2.04 17:46

Pohlavi miminka - prosim vyzkousejte a reknete, zda to fungu

Ahoj, mam chlapecka a vypocitalo mi to holcicku. Na takovy veci never.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1622
13.2.04 21:59

Pohlavi miminka - prosim vyzkousejte a reknete, zda to fungu

Teda, řeknu vám, my jsme nějaká záhadná rodina. Posledně jsem tady psala, když jsem zkoušela ověřit jen svoje děti (nevyšlo to). A teď jsem zkoušela sebe, ségru + její dvě děti, mámu, tátu a manžela a nevyšlo to ani jednou. Obzvlášť výsledek manžela mě zaskočil…, třeba už žiju v registrovaném partnerství :).

Esterka

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16
13.2.04 22:24

Pohlavi miminka - prosim vyzkousejte a reknete, zda to fungu

Ahoj,

u mojeho Nikolase to nevyšlo :o

Já a brácha jsme vyšli :-D

pa Dana

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
175
14.2.04 00:42

Pohlavi miminka - prosim vyzkousejte a reknete, zda to fungu

Tak nevím zkoušela jsem to v několika případech

2 kamarádky - u těch to vyšlo, skutečně maj holčičky

Máma - u mě to vyšlo, u bráchy vyšla holka

Já - mě vyšla holka a ze zprávy z motola jsem čekala chlapečka.

Takže 3:2 - moc bych na to nesázela ;-)

Marti - Norreen

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
93
14.2.04 14:25

Pohlavi miminka - prosim vyzkousejte a reknete, zda to fungu

Ahoj Dito,

mě to vyšlo na obě mé holčičky,ale u Kristýnky už si nejsem přesně jistá tím datumem početí.Chichi vypočítala jsem to podle datumu svatby,protože jsem byla přesně 12 tt.

Tak hodně štěstí ti přeje Verča

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
15.2.04 12:28

Pohlavi miminka - prosim vyzkousejte a reknete, zda to fungu

Ahojky, doporučuji nespoléhat. Zkoušela jsem sebe i svého syna a nevyšlo ani jedno - podle mě je to na náhodě a fakt nespolehlivé. Snad tě to moc nezklame!

Měj se, Lili

  • Citovat
  • Upravit
Anonymni
15.2.04 15:50

Pohlavi miminka - prosim vyzkousejte a reknete, zda to fungu

ahoj, zkousela jsem celou rodinu, vcetne meho ocekavaneho narozeni synka a vse mi vyslo presne naopak.

Takze bych rekla, ze to funguje 50:50.

Neni lepsi si hodit pak korunou? :-)

  • Citovat
  • Upravit
51
15.2.04 20:56

Pohlavi miminka - prosim vyzkousejte a reknete, zda to fungu

Ahoj Pupino!!

Náhodně jsme našla odkaz „pohlaví mimča“ a tak jsme to vykoušela a u mě to zafungovalo. Ale ještě těhotná jsem si zkoušela nějaký čínský test a tam mi vyšel kluk, kterého mi taky všichni tipovali. Ale špatně!!!

Zdraví Kejka : o )

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Poradna pro neplodnost, reprodukční medicínu a genetiku

Ikona - Kateřina Veselá

MUDr. Kateřina Veselá Ph.D.