Pojďme se bát :-)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
LLin
Extra třída :D 10337 příspěvků 12.09.13 08:00
Pojďme se bát:-)

Ahoj všichni :dance: blíží se podzim a s ním i sychravé počasí, tak mě napadlo založit toto strašidelné téma na deštivé dny strávené na gauči s teplým čajem ;) Co se vám, nebo někomu ve vašem okolí stalo strašidelného, tajemného, nevysvětlitelného? :cert:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Reakce:
wildcherry
Neúnavná pisatelka 17548 příspěvků 12.09.13 08:04

Aaaaa ducharina :lol:.Dneska vecer budu doma sama, tak se radeji nepripojim :oops: :mrgreen:

Denisa76
Vesmírná mluvilka 33971 příspěvků 12.09.13 08:10

U mě ani to není jako o duchách, ale o tom jak jsem se vložila do rukou člověku co má určité schopnosti a já viděla svůj osud.

LLin
Extra třída :D 10337 příspěvků 12.09.13 08:12

@denisa 76 a plní se ti to co předpověděl? ;)

Lemuska
Kelišová 5342 příspěvků 12.09.13 08:13
@denisa 76 píše:
U mě ani to není jako o duchách, ale o tom jak jsem se vložila do rukou člověku co má určité schopnosti a já viděla svůj osud.

Fuj tak toho bych se bala…sladka nevedomost!!!

sara1000
Kelišová 5633 příspěvků 12.09.13 08:21

Krasne tema…Mne se furt stava neco nevysvetlitelneho.Ani to tu snad psat nebudu, nebo budu za blazna. Kdysi jsem se bala, ted uz to beru jako soucast.
Ale rada si prectu ostatni zazitky a treba nakonec nebudu jedina.

LLin
Extra třída :D 10337 příspěvků 12.09.13 08:24

@sara1000 něco nám napiš, nikdo tě tady za blázna považovat nebude a jestli se nějaký rejpal najde, tak to ignoruj ;)

Barca12345
Echt Kelišová 9649 příspěvků 12.09.13 08:30

Jo, par zazitku mam… s jednou pani, ktera se ducharine, kartam a takovym vecem jmenuje…
Potom dost udalosti, ktere jsme „ocekavali“ na zaklade snu, dceru ktera ma sveho pana a hraje si s nim a jeste ukazku toho, ze deti snad skutecne vidi auru lidi, nebo neco takoveho.

Mazec :-)

kvaček
Extra třída :D 14086 příspěvků 12.09.13 08:32

Já jsem se pořádně lekla minulý rok v zimě. Manžel odjel na hory, já sama doma s klukem.. Ono to ani neni strašidelné, nevysvětlitelné, ale hnusné to bylo :mrgreen:
A pamatuji si, že jsem si tady taky četla, jak děti vidí duchy a podobné věci.. No a manžel odjel my sami doma a já ležím, tma a najednou mi kluk říká.. mami jsi tady já řikám jo, a on na to no a nad náma sotjí další maminka.. V tu ránu jsem myslela, že se opravdu pos.. strachy :mrgreen:

Barca12345
Echt Kelišová 9649 příspěvků 12.09.13 08:35

Hehe… ma dcera bude mit v lednu tri roky, uz asi rok se potykame s panem… je to jednou za cas, ne pravidelne.
Jedeme v aute, a ona rika „zpivej“… tak ja zacnu zpivat a ona rika „Ne maminko, ten pan“… Stavime komin, ona vezme kostku a da ji do prostoru, chvili ceka a pak mi rika „Pan nechce, mas jit pryc“… Nejvetsi pecka bylo, kdyz jsem ji v noci davala mliko, ona dopije lahev, poda mi ji a diva se pres otevrene dvere do kuchyne a rika „Pan jde pryc, taky spinkat“…

A toho bylo vice, no moje nervy… :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

sara1000
Kelišová 5633 příspěvků 12.09.13 08:36
@LLin píše:
@sara1000 něco nám napiš, nikdo tě tady za blázna považovat nebude a jestli se nějaký rejpal najde, tak to ignoruj ;)

Tak treba kazdy vecer vidim „neco“, ja si myslim, ze to jsou andele. Proste si nad mou hlavou poletuji takova svetelka a nekdy, kdyz se v noci vzbudim vidim jasne stiny. ktere se vznaseji nade mnou, nebo mym manzelem.
Ted uz jim kazdy vecer popreji krasnou noc a mam pocit, ze jevnimam vice a zretelneji.
Pres den mam obcas pocit, ze u me nekdo je, ale nic nevidim.jen pocit, ktery si samozrejme muzu vsugerovat, ale nemam ten pocit.
A pak ted obcas dcera neco v noci vidi, mela jsem pocit, ze jsou to zle sny.Ale,kdyz vejdu do pokoje citim, ze tam neco je…je to zvlastni mrazivy pocit, ktery mi nedovoli se chvili pohnout.jen dycham a cekam co bude.
A spoustu dalsich veci se kterymi jsme obesla vsechny doktory, ale nikdo nic nevymyslel…

kvaček
Extra třída :D 14086 příspěvků 12.09.13 08:37

@Barca12345 no ale v noci, tma a když je člověk sám a čte si tady nějaké ty duchařiny, tak pak je málem posra.. :mrgreen:

cholito
Nováček 3 příspěvky 12.09.13 08:38

Tak já se s Vámi podělím :-) takže jednou jsem byly s moji tehdá 3letou žabkou ve sklepě, no nebyl to sklep jako v paneláku a dole pod schodama. Šlo se tamnormálně z ulice, bylo to v židovský čtvrti a byla to prostě velké místnost rozdělená na na více místností a vše průchozí. Takže abych sek tomu dostala. Šli jsme tam tehdá pro jablka mám takovej pocit, a upřímně v jedné části sklepa jsem cítili úplný úzko a bylo mi tak nějak divně a te druhé části to bylo dobrý. Holka se tam furt na něco koukala, usmivala se a něco tam brblala a já tomu nějak nevěnovala pozornost a tak ji řikám: pojď půjdeme si hrát na hřiště a ona? A ta holčička půjde snáma? A když jsem se ji ptala jaká? tak mě řekla, že ta co tady stojí snáma a kouká…No teda není to můj první a asi ani poslední zážitek :-D možná jsem pro některý za cvoka ale na některý místa co majísvou historii by mě nikdo nedostal, strašně se mi tam svírá hrudník a je to já nevím jak bych to napsala, smutek, úzkost, bezmoc…jestli to chápete co tím chci říct
:mrgreen:

LLin
Extra třída :D 10337 příspěvků 12.09.13 08:44

No koukám, že se do toho pořád nikomu nechce, tak to budu muset nějak nakopnout :mrgreen: mám toho spoustu, ale začnu příhodou mé babičky, aby jste viděli, že se nemusí vždy jednat jen o duchařinu :cert: babička bydlí ve vesnici o pár obyvatelích, je to spíše chatová oblast…Je to v údolí u řeky a kolem do kopců se tyčí lesy…prostředkem se táhne silnice po které za den projede asi 20 aut, takže téměř samota. jednou v noci v létě ji probudilo zvláštní bílé světlo…koukla na hodiny - 00:05.říká si, kdo nám to tady parkuje v tuhle hodinu pod balkonem-myslela si, že venku stojí auto a svítí světli do oken..opatrně vstala, aby nevzbudila dědu a šla se podívat na balkon.to co tam uviděla, změnilo na vždy její skeptický pohled na vše tajemné..naproti na louce uviděla kužel světla, který stoupal k nebi. když vyjela očima až nahoru a uviděla, z čeho světlo vychází, málem se zřítila z balkonu.byla z toho tak v šoku, že ji ani nešlo zavolat na dědu aby se šel podívat…na obloze „stál“ létající talíř blikající všema barvami. chvilku tam takhle stála a pak prý, jka kdyby jí to něco zahlídlo, stáhlo ten kužel světla a neuvěřitelnou rychlostí zmizelo do tmy na obloze. vrátila se v šoku do ložnice, myslela, že byla pryč tak pět minut, ale na hodinách bylo 01:00.byla pryč skoro hodinu!!!když to ráno říkala dědovi, tak jí to samozřejmě nevěřil. volala i do hvězdárny jestli něco nezahlédli. nikdo ji nevěřil, každý si z ní dělal blázna, až se jednou děda vrátil z hospody, že to tam říkal chlapům a chlap od vedlejšího stolu přišel k dědovi a řekl mu, že on se ten večer vracel z hospody a viděl to samý, jen to nikomu neříkal, aby se mu nesmáli, že míéto bílých myšek vidí UFO :mrgreen:

eneerka
Zasloužilá kecalka 608 příspěvků 12.09.13 08:44

Sara1000: to je krasné, že vidáš andílky.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Váš příspěvek
Reklama