Pomáhá vám muž doma v domácnosti?!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.05.19 21:34
Pomáhá vám muž doma v domácnosti?!

Hezký večer, zajímá mě jak to máte doma pomáhá vám vaše dráha polovička doma ať se jedná umít nádoby, vynést koš cokoli je potřeba. Nebo kolem děti uspaváni atd. Já jen posloucham jak chodí na 7 hodin do práce a že si to mám dělat sama přitom, tu taky žije bydlí spí koupe se chodí na WC po podlaze ji jídlo a není schopen pomáhat. Znám dost případů a normálně běžné muži doma pomáhají, jen ten můj ne dokonce ani prádlo nepovesi neuklidi. Doslova čeká na mě až to udělám a když to neudělám je mu to jedno nechá to tak neřeší. Už nevím jak na něho jak situaci sním řešit on jediné co ho zajímá tak TV gauč mobil yutube a to má 28 let a chová se tak ani nechce uspavat malého čeká že já ho uspim a on si sedí u TV a má pohodu a prý nic jiného nedělám tak ať ho uspavam. Hlavně že on nedělá a už mě to nebaví abych na to byla sama co by jste mi doporučili aby víc pomáhal. Kdyby žil sám taky by si musel uklízet.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:
NinaU.
Kecalka 111 příspěvků 27.05.19 21:38

Jsme sami dva a pes. V týdnu jezdí domů hodně pozdě a já mám klasický směnný provoz. V týdnu vše obstaram já, včetně svačin do práce. Ale o víkendu většinou ležím na gauči a manžel uklízí, někdy i uvaří. Přijde nám to oběma normální, 7 hodin v práci fakt není žádná dřina. Dělám 8, denně 1,5 hodiny se psem, uvařit, zamést a stíhám v pohodě.

divine woman
Extra třída :D 11950 příspěvků 27.05.19 21:39

Tak opravdu nedělej nic. :mrgreen: starej se o sebe a o dítě. Neper mu, nevař mu, jeho nepořádek házej na jednu kopici. Vždyť přece nic neděláš.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.05.19 21:40

@NinaU. Tím mi chcete říct že to v pohodě mám zvládat opět sama a on nemusí nic. Tak j ak to bylo doposud?

ospalámyš
Kelišová 5565 příspěvků 27.05.19 21:42

Chvíli jsem si myslela, že jí jídlo na wc z podlahy :) 8)

Asi musíš být tvrdší, to že jsi na mateřské neznamená, že on bude sedět u tv nebo pc a ty budeš okolo lítat jak fretka. Nečekala bych od chlapa, že bude třeba mejt podlahu, vařit atd sotva dorazí z práce, ale něco by dělat měl. Nejhorší jsou ženské, co chlapy uvyknou na dokonalý servis, pomalu mu nosí jídlo až pod nos a pak jdou do práce na plnej úvazek a ten zlenivělej lenochod očekává, že to tak bude pořád :)

asi mu musíš vysvětlit, že on má 7 hodin práce a pak padla a kolik hodin práce máš ty? I zabavovat dítě věnovat se mu a uspávat je činnost, kterou někdo musí udělat a skvělá zábava to vždycky není, je to práce.

Příspěvek upraven 27.05.19 v 21:45

Petula306
Kecalka 417 příspěvků 27.05.19 21:42

My spolu nebydlíme, ale když je u mě, není laxní. Jenže já nic nechci. Jsem hrozný puntičkář, asi až chorobný a musím mít všechno podle sebe. Když odnáší nádobí že stolu, dá ho na sebe a do dřezu. To nesnáším. Minule hodil prkýnko do pánve s vodou a zkroutilo se. Suprově vaří. Opravuje co je potřeba. To mi stačí ;) mám ráda ten model, kdy muž vydělává a žena si hledí domácnosti :) je to pro mě i koníček. Teda kromě mytí koupelny.

Oliverka28
Zasloužilá kecalka 638 příspěvků 27.05.19 21:43

Tak proč sis s takovým chlapem podřizovala dítě? :nevim:

vjerunqa
Závislačka 3420 příspěvků 27.05.19 21:46

Ahoj, můj muž dělá, co je třeba. Nakupuje v podstatě výhradně on, o víkendu vždy vaří, pečuje o dům, zahradu, auta, děti :D Myje okna například. V uspávání se střídáme. Teď mě tak napadá, že toho asi dělá víc než já :lol:

Radu nemám, podle mne to buď v chlapovi je, anebo není.

kvaček
Extra třída :D 14031 příspěvků 27.05.19 21:47

Kdyby chodil chlap v 7, tak bych asi taky neočekávala, že hodí tašku za dveře a bdue uklízet.. Jako cháu i tebe, ale ted když chodím do práce, tak jsem určitě věci přehodnotila, že zase člověk je jinak unavený, jak s těmi dětmi.. S dětmi je člověk unavený jakoby i psychicky, ale z práce většinou člvoěk jde, že je ráda, že si opravdu sedne..
Myslím, že chlap by aspoň mohl využívat víkendy, když se zapojí do domácnosti.. Myslím, že by nezabylo, kdyby třebahlídal malé ty si dělala nějakou práci, a nebo naopak, že by, dykž třeba kojíš, přebaluješ, tak třeba vynesl koše, a nebo vyluxoval atd..
Na 7 hodin, tak ted nevím, jeslti jsem pochopila dobře, že ůchodí večer v 7 a nebo 7 hodin pracuje nebo jak :mrgreen:

Příspěvek upraven 27.05.19 v 21:48

S.Berankinová
Kecalka 413 příspěvků 27.05.19 21:47

Nepomáhá. On se totiž na péči o domácnost a o dítě podílí stejně jako já. A rád. Ví že to není moje starost ale naše. Jediné co nedělá je že nežehlí

NinaU.
Kecalka 111 příspěvků 27.05.19 21:48
@Anonymní píše:
@NinaU. Tím mi chcete říct že to v pohodě mám zvládat opět sama a on nemusí nic. Tak j ak to bylo doposud?

Ne, tím chci říct že normální je aby se podíleli oba. Rozhodně bych trvala na tom, že chci pomoct. Ať už s dítětem nebo prací v domácnosti. Slušný a rozumný chlap, pokud nedělá 12 hodin denně fyzickou práci, vám alespoň o víkendu rád pomůže.

Andrea.Tom
Ukecaná baba ;) 1797 příspěvků 27.05.19 21:50

Pomáhá se vším.. Věší prádlo, když vidí, že je dopráno a já tam nejsem.. Vodí děti do školky když mám ráno směnu, ze školky taky tak.. S dětmi chodí ven, hraje si s nimi.. Uvaří podle svých „možností“ (brambory a stripsy :D ).. Má dvě práce, takže chodí do své stále práce + brigáda po práci jak kdy.. Řeknu to takhle.. Někdo zvládá víc někdo nic.. Zálež taky jak sis ho naučila.. Jestli to děláš už nějakou dobu tak toho chlapa ani nenapadne že by ti to mohlo vadit, že bys to nemusela zvládat apod..

Jsme v rodině 2 dospělí a 2děti..

Kajuli
Ukecaná baba ;) 2145 příspěvků 27.05.19 21:50

Tak nic nedělej, ať se postará sám o sebe…
Můj muž pomáhá, večeře jsou vždy v jeho režii, aktuálně nejmladší každý večer čistí zuby, prádlo pověsí, myčku vyklidí, vytře, zamete nebo vysaje když je potřeba, dětem se věnuje a celkově je to takový jednorožec…

Tazvesnice
Zasloužilá kecalka 617 příspěvků 27.05.19 21:51

Pomuze kdykoliv s cimkoliv, jen mi nevidi do hlavy, takze mu to musim rict, bohuzel no :mrgreen: ted si z toho delam legraci, ale driv jsem taky byla nastvana, ze manzel nic neudela, s nicim nepomuze, ale oni nam fakt do hlavy nevidi ;) chces s necim pomoct? Tak mu to narovinu rekni ne 8)

Cheriffka
Kecalka 358 příspěvků 27.05.19 21:51

Pomaha, podle casu. Nekdy se sam od sebe postara o mycku/uklid kuchyne vseobecne nebo treba vyluxuje a utre prach, kdyz vidi, ze jsem trosku ve smyku. Kdyz ho pozadam o pomoc s cimkoliv, pomuze vzdy. Ale bordel taky umi delat paradni :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek
Reklama