Pomalu bijící srdíčko a kolem plodu divný vak

Anonymní
20.8.21 08:49

Pomalu bijící srdíčko a kolem plodu divný vak

Ahoj holky, jsem měsíc po samovolném potratu vše odešlo samo. MS po potratu už nepřišla, teď podle UTZ jsem 6+5 vcera jsem ráno začala špinit, volala jsem na gyndu a hned jsem tam jela, podle paní doktorky vše v pořádku utrogestan beru hned jak jsem to zjistila těhotenství. Odpoledne krvácení zesílilo jak při MS bolesti břicha ledvin opravdu jako kdyby dorazila MS. Znova jsem jela na gyndu a podle paní doktorky pomalu bije srdíčko a kolem plodu je nějaký divný vak, měl to někdo třeba podobně a dopadlo to dobře? Podle paní doktorky to moc dobře nevypadá ale zázraky se prý dějí..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
501
20.8.21 08:58

Nechci te stresovat ale vetsinou, kdyz bije srdicko malinko, tak to neni dobre.. Snad ti to ale dopadne dobre, drzim palce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3845
20.8.21 08:59

Pokud bilo predtim dobre a ted pomalu, tak bych predpokladala, ze ten divny vak bude odlucovani a potrat s ohledem na krvaceni a krece.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1089
20.8.21 09:04

Promin, ale prave pomala srdecni akce byva v drtive vetsine pripadu predzvesti potratu. Je mi lito

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24377
20.8.21 09:06

Připravila bych se na nejhorší, tohle fakt nevypadá na zdravý vývoj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10798
20.8.21 09:15

Jak můžeš být měsíc po potratu už v 6+5? :think: Bohužel bych si naděje moc nedelala :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18479
20.8.21 09:22
@Anonymní píše:
Ahoj holky, jsem měsíc po samovolném potratu vše odešlo samo. MS po potratu už nepřišla, teď podle UTZ jsem 6+5 vcera jsem ráno začala špinit, volala jsem na gyndu a hned jsem tam jela, podle paní doktorky vše v pořádku utrogestan beru hned jak jsem to zjistila těhotenství. Odpoledne krvácení zesílilo jak při MS bolesti břicha ledvin opravdu jako kdyby dorazila MS. Znova jsem jela na gyndu a podle paní doktorky pomalu bije srdíčko a kolem plodu je nějaký divný vak, měl to někdo třeba podobně a dopadlo to dobře? Podle paní doktorky to moc dobře nevypadá ale zázraky se prý dějí..

Uplne mi nesedí tvoje počty, ale ne, tohle bych nadějně neviděla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12001
20.8.21 09:22

Tohle bohužel nevypadá dobře, je mi líto. Ale nechápu, jak můžeš být měsíc po potratu 6+5?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.8.21 09:34

Omlouvám se, měsíc jsem myslela že 4 týdny po potratu už mi MS nepřišla a když jsem dělala test už byl pozitivní.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat