Kdy jste dostali menstruaci po revizi dělohy?

17.8.21 14:37

Kdy jste dostali menstruaci po revizi dělohy?

Ahoj holky,
můj první dotaz tady. Jsem bohužel 33 dni po revizi dělohy a zatím nepřišla menstruace.
Držíme sestinedeli a můj lékař mi řekl, ze by menstruace měla přijít ve čtvrtém týdnu. A ze se máme začít snažit hned po první menstruaci. Ja jsem naivně koupila dovolenou a odletame poslední den sestinedeli..a teď se bojím, ze to promenstruuju. Kdy jste dostali menstruaci vy?
Jinak držím moc palce všem!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18470
17.8.21 16:09

25den po revizi, přesně jako je délka meho cyklu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.8.21 17:52

@lachtanice86 děkuji. Tak snad se brzy dostaví..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25404
17.8.21 18:27

Já až po šestinedělí, ale mám dlouhé cykly. Běžně 40-50 dnů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.8.21 18:59

@Aspera tak já budu doufat, ze to přijde dřív. Běžně mám cyklus 30 dni..a zatím stále nic. Ještě dva dny po revizi jsem spinila tal uvidíme. Chtěli jsme se začít opět snažit..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
82
17.8.21 19:36

Já těsně před koncem šestinedělí, 40. den.

Také už jsem začínala být nervozní a MS vyhlížela. Měla jsem plán počkat do konce šestinedělí a pak případně volat na gynekologii. Ještě bych zakladatelko vydržela, i když s tou dovolenou se to nehodí, to chápu. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3172
17.8.21 19:56

33. den, ale taky to odpovidalo +- ocekavany menzes.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
184
17.8.21 20:05

29 a 30 den, par dni po tom, co bych bezne mela MS. po druhe revozy jsem pritom krvacela temer 14 dni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
800
17.8.21 22:25

32 dní po revizi.. ale řekli mi, že to trvá 4 - 6 týdnů..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.8.21 23:05

@Katalie děkuji :) tak uvidíme :) dneska cítím takovou slabost a bolest kloubu, tak doufám, ze to bude příznak 😜

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.8.21 11:42

Ahoj, po první revizi loni po 32 dnech, letos po druhé revizi po 27 dnech. Držím palce, mám za sebou 3 neúspěšná těhotenství během dvou let a je mi přes 30 :(

Dovolenou neřeš, taky jsme koupili dovolenou, nečekala jsem MS tak brzo (27.den) a dostala jsem to 4.den dovolené u moře. Zvládnout se to dá. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.8.21 13:09

@Velešínka1 tak to ti moc držím palce a posílám hodně hodně sil. ❤️
Já si tu dovolenou naordinovala, protože jsem třetí den po revizi šla do práce a od te doby dostávám jen otázky typu: tak cooo, tak kdyyy už budete čekat..
A tak jsem si řekla, ze je na čase vypadnout od všech a udělat takovou tlustou čáru a chtěla jsem si užit jeden druhého a konečně zase zařadit sex a třeba i další pokus o mimčo :) tak uvidíme.

Tobě moc držím palce 🙏🏻

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.8.21 15:05
@Kopretina04 píše:
@Velešínka1 tak to ti moc držím palce a posílám hodně hodně sil. ❤️
Já si tu dovolenou naordinovala, protože jsem třetí den po revizi šla do práce a od te doby dostávám jen otázky typu: tak cooo, tak kdyyy už budete čekat..
A tak jsem si řekla, ze je na čase vypadnout od všech a udělat takovou tlustou čáru a chtěla jsem si užit jeden druhého a konečně zase zařadit sex a třeba i další pokus o mimčo :) tak uvidíme.Tobě moc držím palce 🙏🏻

Ani nevíš, jak ti rozumím. Tyhle otázky úplně miluju. Asi začnu odpovídat jako: A co ty? Stolice pravidelná?
Dovolenou jsem si taky naordinovala. Poslední den před dovolenou jsem už v práci odpočítávala minuty :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.8.21 21:17

@Velešínka1 přesně! Už teď odpocitavam :) a modlím se ať ta mrcha přijde co nejdřív. Můj lékař mi řekl, ze po první menstruaci se máme začít snažit, ale ze mám být hlavně psychicky v pohodě. A já si od začátku říkám, ze nejvíc by moji psychice pomohlo, kdybych už byla zase těhotná..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4045
20.8.21 12:15

Ahoj, já byla v uterý na vyvolávačce po 8-mi týdnech od revize.. sama nenaskočila. Do tý doby cyklus jak hodinky… držím palce! užij si dovču, alespon na to nebudeš myslet. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat