Pomooc- malá asi spolkla 2-šroubky

35
16.2.07 13:05

Pomooc- malá asi spolkla 2-šroubky

Ahojky,
Včera večer jsme začali hledat 2-malé šroubky (velikost hlavičky-cca-5milim.a zakončeny do špičky.) (Manžel spravoval var.konvici.)
Nikde nejsou :( - i když je to málo pravděpodobné,(seděla kousek od stolu-asi by nedosáhla a motali jsme se tam oba dva- takže by jsme si nejspíš něčeho všimli.) napadlo nás 8O 8O co když je malá spolkla? 8O 8O A oba dva? 8O 8O 8O
Chová se stejně, je klidná-normální.
Poraďte, co dělat? Jít na rentgen- už byla v 10.měs.-Lagingityda, 14.měs.-pád na hlavičku -16měs.-bronchytýda celkem 3-krát na rentgenu,tak se mi ji nechce hnát a třeba zbytečně. CO DĚLAT?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9867
16.2.07 13:08

Prohledej byt, zamet, vyluxuj, koukni pod lednicku a taky na vsechny policky - a nejspis sroubky najdes.
Pokud ne, na rentgen bych sla.
L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
682
16.2.07 13:14

myslím určitě, že je buď najdete nebo třeba je malá schovala ( do koše..) Kdyby je chtěla spolknout a ony jak píšeš byly ostré , tak by hned brečela, nebo by ji píchly v puse a nespolka by je a vyplivla.
pa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
682
16.2.07 13:16

Ještě musíš posoudit jaké tvé dítě je, jestli skutečně vše dává do pusy, tak bych o lékaři přemýšlela. Nebo, alespoň zavolala.

pa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35
16.2.07 13:27

Taky se mi nezdá, že by spolkla oba dva, jeden-možná-ale myslím si že by je vyplivla, nebo mi aspoň jeden ukázala-to dělá když něco najde.
Ale jelikož jsme všechno uklidili-vysmejčili i odpadky prolezly a šroubky nikde.
Tak nevým! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
16.2.07 13:52

Máří a nemá je tvůj manžel třeba někde v kapse?
Já si taky myslím,že by oba dva asi nesnědla. Dává normálně věci do pusy? Já třeba u mého syna bych dost plašila, ten jedl cokoliv co našel na zemi, dcera zase nedá do pusy nic aniž by se nezeptala. Dokonce nedávno manžel nechal tabletku acylpyrinu na lince a ona to přinesla a ptala se: můžu papat hentinku? (lentilku). Je to naše zlato.
nebyla vám dcera schopná odpovědět kde jsou štoubečky? Teď už je pozdě se jí ptát. Pokud se fakt nenajdou, tak bych asi na rentgen jela. A nebo brnkni na toxikologii, oni tam dokáží poradit co dělat i v takovém případě. Četla jsem, že tělo dokáže strávit i žiletku do 15 minut, ale jak je to se šroubky…? třeba vyjdou samy, sestřenice snědla 50 halíř a normálně ho za 2 dny vykajdila. To ale není ostrý předmět. Rozhodně bych se poradila s doktory.
Radka

• Nahlásit
  • Citovat
1718
16.2.07 15:39

smazáno autorkou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
16.2.07 19:50

Holky mají všechny pravdu.Já měla strach minulý rok,to byly malému 2 roky že snědl červené bobule z keře a hned jsem volala na toxikologii a popisovala ten keř a snad by moc jedovatý bát neměl,ale stejně ´jsem měla strach a volala k Dr.Nakonec jsem bobule našla mezi kamínky pod keřem a to jsem hledala jak blázen.Snaž se vše prohlédnout a pokud bys měla pochyby tak rozhodně na RTG jděte.

Pa A

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama