Reklama

Popraskané a bolavé koutky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

anonyme14
Povídálka 11 příspěvků 12.07.18 10:55
Popraskané a bolavé koutky

Dobrý den,
Už nějakou dobu (asi dva měsíce) mě trápí popraskané a hodně bolavé koutky.
Použila jsem na to snad všechno co jsme doma měla… Vitamín B, kvasnice, framykoin, potom Fungicidin
Jsem z toho zoufalá, jelikož se mi to celé rozlezlo až pod ret, takže mám to mám okolo pusy celé červené a popraskané.

Někde jsem slyšela, že to muže být způsobeno i kvuli atopickému ekzému, na který ja teda někdy trpím.

Poradíte mi, jak se toho zbavit? Koutky mám snad teprve po 3tí v životě, ale vždy se mi to vyléčilo, ale teď se mi to stále horší.
Děkuji :nevim:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Russet
Extra třída :D 10305 příspěvků 12.07.18 11:06
@anonyme14 píše:
Dobrý den,
Už nějakou dobu (asi dva měsíce) mě trápí popraskané a hodně bolavé koutky.
Použila jsem na to snad všechno co jsme doma měla… Vitamín B, kvasnice, framykoin, potom Fungicidin
Jsem z toho zoufalá, jelikož se mi to celé rozlezlo až pod ret, takže mám to mám okolo pusy celé červené a popraskané.

Někde jsem slyšela, že to muže být způsobeno i kvuli atopickému ekzému, na který ja teda někdy trpím.

Poradíte mi, jak se toho zbavit? Koutky mám snad teprve po 3tí v životě, ale vždy se mi to vyléčilo, ale teď se mi to stále horší.
Děkuji :nevim:

A vitamín C?

vokishka
Extra třída :D 12300 příspěvků 12.07.18 11:09

mám to tak už půl roku. Už jsem objednaná na kožní, zubařka mi říkala hned jak mě minulý týden viděla, jestli už jsem tam byla. Prý to bude chtít nějakou kortikoidovou mastičku.

Uživatel je onlineTiger-lily
Vesmírná mluvilka 32998 příspěvků 10 inzerátů 12.07.18 11:10

Mně na tohle pomohla mast Bactroban.

makousek 83
Ukecaná baba ;) 1813 příspěvků 3 inzeráty 12.07.18 12:13

Me teda vzdy zabral riboflavin jsou to tabletky volne prodejne v lekarne

celinne
Kecalka 482 příspěvků 1 inzerát 12.07.18 12:40

nedostatek železa

arrow
Stálice 83 příspěvků 11 inzerátů 12.07.18 13:52

Taky jsem měla rozpraskané koutky, nakonec olezlou a popraskanou celou pusu. Na kožním mi při druhé návštěvě řekli, že to bude asi atopický ekzém (nikdy jsem na něj netrpěla a nikdy jinde se mi na těle neprojevil). Každopádně se nejhorší přeléčilo jednorázově antibiotiky a kortikoidy a nyní udržuji stav mastičkou na předpis Lipobase. Sem tam se to zhorší (nevypozorovala jsem čím, jen se snažím moc pusu neolizovat). Asi s tím už budu bojovat navždy :(

anonyme14
Povídálka 11 příspěvků 08.08.18 11:04

Achjo, ja už fakt nevim. Koutky se mi udělaly zase a teď je to teprve bolest :,(

Xsvel
Kecalka 398 příspěvků 08.08.18 11:25

Taky jsem na to trpěla, ale od doby, co jsem začala používat místo balzamu na rty propolisovou mast s medem od Fandy včelaře, tak se mi koutky nedělají. Není to ani drahé…

Verun83
Echt Kelišová 8606 příspěvků 33 inzerátů 08.08.18 11:50
@anonyme14 píše:
Achjo, ja už fakt nevim. Koutky se mi udělaly zase a teď je to teprve bolest :,(

Fungicidin? Doplnit vit a mineraly

Ou
Závislačka 4984 příspěvků 08.08.18 11:51

zvenčí mazat něčím antimykotickým, zevnitř kloktat suspenzí proti moučnivce z lékárny.

Plus zkusit přestat používat pastu s fluorem a omezit sladké.

vokishka
Extra třída :D 12300 příspěvků 08.08.18 11:53

mám už druhou mastičku od kožní a stejně to pořád mám. Nemůžu se toho zbavit už půl roku.

luccifera
Zasloužilá kecalka 991 příspěvků 08.08.18 12:18

Na koutky mi pomohl jen bkomplex

zuzikka
Kecalka 333 příspěvků 08.08.18 12:28

Koutky podle čínské medicíny značí oslabenost dvanácterníku. Doporučuje se na to přestat pít kafe s mlékem. Kofein s laktózou udělá v dvanácterníku pěknej binec.

Magaly
Povídálka 41 příspěvků 08.08.18 12:30

Taky mam pozitivni zkusenost s tim Riboflavinem.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Reklama