Pořád kojím. Kde je chyba?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
martinato
Povídálka 27 příspěvků 27.05.19 19:01
Pořád kojím. Kde je chyba?

Zdravím. Mám první miminko - 8. Týdnů. Přijde mi, že pořád jenom kojím. Přes den i v noci kojím po 1,5 - 2 hodinach. Je to normální? Navíc dnes vůbec nechce z pravého prsu :(

Co mám dělat, aby neměl tak často hlad? Předem děkuji

Reakce:
Ou
Echt Kelišová 7828 příspěvků 27.05.19 19:04

Jo, kojí se skoro furt. Jinak domluv se s nějakou laktační poradkyní, ať se za tebou staví doma - normálně chodí - a prober to s ní, případně ti ukáže nejrůznější triky a jak přikládat k tomu druhému prsu, aby pil z obou.

Ale jinak musíš počkat, až časem zvládne sníst naráz víc, takže mu to déle vydrží.

Příspěvek upraven 27.05.19 v 19:05

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23363 příspěvků 27.05.19 19:04
@martinato píše:
Zdravím. Mám první miminko - 8. Týdnů. Přijde mi, že pořád jenom kojím. Přes den i v noci kojím po 1,5 - 2 hodinach. Je to normální? Navíc dnes vůbec nechce z pravého prsu :(Co mám dělat, aby neměl tak často hlad? Předem děkuji

Ono se to upraví…nemyslím si, že by to bylo vyloženě špatně.

martinato
Povídálka 27 příspěvků 27.05.19 19:08
@Ou píše:
Jo, kojí se skoro furt. Jinak domluv se s nějakou laktační poradkyní, ať se za tebou staví doma - normálně chodí - a prober to s ní, případně ti ukáže nejrůznější triky a jak přikládat k tomu druhému prsu, aby pil z obou.

Ale jinak musíš počkat, až časem zvládne sníst naráz víc, takže mu to déle vydrží.

Příspěvek upraven 27.05.19 v 19:05

Do dneška neměl problém jíst ani z jednoho a mléka jsem měla až příliš, že jsem ho musela odstrikavat. Tak snad se to srovná.

Uživatel je onlinepikola
Generální žvanilka 21115 příspěvků 27.05.19 19:13

Je to úplně normální, u kojení bývají rozestupy tak dvě hodiny, čím menší tím samozřejmě častěji. Oni se pak naučí rychleji a líp sát a zkrátí se čas a prodlouží se doba v noci

kacakaca
Závislačka 2741 příspěvků 27.05.19 19:14

Je to normalni, casem nebude pit tak casto, ted jen vydrz. Mivaji i obdobi, kdy je to po hodine. Na to prave prso zkus jinou polohu, pomasirovat pred kojenim, trochu ho osulit. Mne mala nechtela pit z jednoho prsu, pak jsem si vsimla, ze vlastne nechce lezet na jednom boku a byl to zanet v uchu.

Alušáček
Závislačka 3721 příspěvků 27.05.19 19:19

@martinato Takhle časté kojení je úplně normální, pro tvorbu mléka je to jen dobře.. Časem se frekvence trochu zmenší..

martinato
Povídálka 27 příspěvků 27.05.19 19:36

Ještě jsem zapomněla napsat, že používáme dudlík a nemáme problém s přibíráním.

Uživatel je onlinepikola
Generální žvanilka 21115 příspěvků 27.05.19 19:41
@martinato píše:
Ještě jsem zapomněla napsat, že používáme dudlík a nemáme problém s přibíráním.

No tak co řešíš, akorát je to otravný, že má člověk pocit, že kojí pořád. :hug:

martinato
Povídálka 27 příspěvků 27.05.19 19:53
@pikola píše:
No tak co řešíš, akorát je to otravný, že má člověk pocit, že kojí pořád. :hug:
Řeším to, že to je otrava.
Káťa19
Extra třída :D 12675 příspěvků 27.05.19 19:57

Jojo vydrzet, neboj zlepsi se to, prvni dva mesice jsem vzdy prakticky prokojila :D :hug:

Uživatel je onlinepikola
Generální žvanilka 21115 příspěvků 27.05.19 20:06
@martinato píše: Řeším to, že to je otrava.

Ještě je malinké, ono se to zlepší. A nerouhej se, buď ráda že vám to hezky jde.

Alušáček
Závislačka 3721 příspěvků 27.05.19 20:38
@martinato píše: Řeším to, že to je otrava.

Otrava :lol: To je realita, první půl rok a miminkem je o kojení, přebalování, chování, uspavani..

Elessa
Kecalka 225 příspěvků 3 inzeráty 27.05.19 21:42

Je to uplne normalni. A ted, jak zacne byt teplo, bude miminko pit casto. Materske mleko ma na hlad i zizen. Jinak pro me osobne by byla vetsi „otrava“ neustale diteti pripravovat UM, nez kojit. ;)
Edit: syn mel take par dnu, kdy nechtel pit z praveho prsu. Bylo to proto, ze v nem byl velky tlak a mleko strikalo samo, dusil se jim. Pomohlo malinko odstrikat.

lucynka25
Echt Kelišová 9687 příspěvků 28.05.19 06:36

@martinato Ahoj, je to naprosto normální, kojí se na požádání miminka, takže klidně co hodinu, děláš to správně ;)

Váš příspěvek
Reklama