Pořád řve - nevím, co s ním

20.5.16 04:32

Porad rve nevim co s nim

Uz nevim co mam delat malemu je dwvet mesicu usina jen v nositku ze ktereho me uz vse boli 11kg se neda nosit porad a vecer usina jen u prsa a celou noc je. bapojwn ja se nesmim ani hnout uz je mi to i neprijemne jak me porad zuzla kdyz hi dam na uem.rve do sedacky rve do lehadka rve di postilky rve nevim co s nim mam i bazenek s micky tam taky rve prosim pomoooc jinak se zblaznim :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
20.5.16 05:21

Vyhověla jste mu a teď trpite. Proč jste ho začala uspávat v nositku? A proč spí u prsa? Asi to chtěl? Mám 4 děti. Syn 6 měsíců spí v postylce, usina max. s pohlazením. Proc? Protože předešlé dítě rvalo jako to vaše. Už bych nikdy tu samou chybu neudělala. Ono to přejde a budete na to vzpomínat. Ale jen tak to teď nezlomite. Max. prestat kojit. To už by mohl přežít. Sice se mu to líbit nebude, ale nejste otrok.

• Citovat
  • Upravit
1555
20.5.16 05:31

Já bych to zas tak hrozně neviděla, nemá třeba růstový spurt, že chce být pořád přisátý?
A přes den ho taky nosíte? Je možné, že teď nějak víc potřebuje vaši blízkost…Věřím, že je to jen dočasné období, které zase přejde, držím palce :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
62674
20.5.16 05:47

@miminek1996 tak odnaucovani bez kriku nepujde :nevim: asi budete muset odstavit. Co rika na dudlik? Ja po kojeni od zacatku odpojovala, kdyz uz jen dudlala a strkala dudlik. Casem ho uz nechtela a usinala tak, ze se otocila po nakojeni a spala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
62674
20.5.16 05:48

@miminek1996 a jak dlouho to tak trva? 9 mesicu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9373
20.5.16 06:25

To prejde… muze to byt separacka a nebo taky zuby…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28885
20.5.16 06:50

@miminek1996 Jsi jeho dudlík a postel. Takhle to vypadá, když se dítěti vyhoví až přespříliš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3894
20.5.16 06:56

@miminek1996 jo ja na rukou uspavala syna do 2 let.Bylo to naprosto sileny, kdyz jsem cekala druhy dite rikala jsem ze tuhle chybu uz neudelam a proto od narozeni usina v postylce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
623
20.5.16 07:16

A co kočárek? Náš spí přes den pouze v kočárku, v noci tedy v postýlce, občas si ho ráno šoupnu do postele, abychom se dospali.
Teď měl také období, že mě musel pořád přes den vidět, takže byl v ohrádce, ze které vidí ven a když vařím, uklízím, tak si s ním povídám a když se blíží čas jeho spaní, tak ho dám do kočárku, chvíli s ním houpu a spí. Venku v kočárku mi taky spí dobře. Mám prasklý obratel po nehodě a tak ho nosit moc dlouho nemůžu. Kočárek je super, jezdím s ním všude po bytě.
Na usínání u prsa jsem děti nikdy neučila, nepiješ, odkrnout, přebalit, pomazlit se a spát…, takže nevím, jak tohle odnaučit už větší dítě.

Přes den bych ho naložila do kočáru a jedeme ven. Venku mi děti vždy krásně usnuly a lépe pak spaly i v noci. Provětráš si hlavu a hned bude svět veselejší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59251
20.5.16 07:31

@miminek1996 co máš za nosidlo, že Tě z toho vše bolí? Jinak naučit si ho v noci na samoobsluhu je naprd, u nás to přešlo, až když byl kluk odstaven (zažila jsem u staršího)…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2744
20.5.16 07:57

Bohužel taky to vidím na „rozmazlené“ dítko. bez breku to asi nepřejde, pokud chcete změnu, bude to chtít nastavit mantinely a trvat si na svém i za cenu, že dítě bude brečet

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69308
20.5.16 08:05

No, tak předně, já bych ho už neuspávala v nosítku, položila do postele, lehla vedle něj, aby nebyl sám a nechala brečet. Do úmoru, pohladila, zazpívala, ale nechala ležet, i kdyby se měl zalknout. V jedenácti měsících bych mu sebrala prso na noc, já to tedy udělala o měsíc později, dcera vstávala na prso co hodinu, mohla se zvencnout, ale nedostala. Matně pamatuji za tři dny spala celou noc.

Bez toho, aniž by se vzteknul a bez brečení to odnaučit nepůjde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Annapavelkovaml
20.5.16 08:17

Jak píšou holky, odstavit a vydržet, je lepší vydržet 2-3 dny kraválu než se z toho zbláznit úplně…ale držím pěsti a pevné nervy…jo a ukaž mu že nosítko prostě není, to je hold rozmazlenost…jinak když malé rostly zuby tak sme ji asi 2×- 3× uspali v autosedačce, ale doma sem ji v tom normálně uhoupala a byl klid ale neměla to jako pravidlo…

• Citovat
  • Upravit
237
20.5.16 08:28

Dítě usne, když je unavene. Pak stačí většinou maximálně pět až až minut. Výjimka jsou úplná prtata, které bolí bříško apod.
Pokud ho musíš dlouho nosit, tak unavené není.
Co děláte behem dne, když neuspavas?

A uspavani kojením je cesta do pekel vždy, funguje to na malá miminka, ale pak je to nakonec problém. Kojení jen jako jídlo, zbytek zrusit. To asi bude trochu s pláčem, ale čím je dítě větší, tím to jde hůř.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2527
20.5.16 08:33

@miminek1996 můj třetí prcek dělal úplně přesně to, co popisujete. Trvalo to do necelého roku, bylo to strašně náročné. Nepomohlo nic a neměla jsem to srdce na nějakou šílenou vyrvavaci metodu. Od roku se úplně změnil a je úžasný mazel, spí už hezky. Držím palce, ať se to u vás taky brzo zlomí :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama