Pořádání kurzů první pomoci

1126
13.5.18 12:34

Pořádání kurzů první pomoci

Zdravím, jsem zdravotnická záchranářka s 15letou praxi a ráda bych pořádala pro veřejnost kurzy první pomoci, hlavně pro maminky dětí…věnuje se tomu někdo, kdo poradí? Jde mi o to, co vše musím splnit za podmínky…vzdělání, živnost, prostory…? Moc děkuji za rady ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
73237
13.5.18 12:42

@1Evuli Celkem nic, jen tu živnost, bude to mezi volnými činnostmi. Jako jakékoliv jiné školení nebo kurz, ono stejně nebudeš vydávat nějaké oficiální osvědčení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
rokris
13.5.18 13:15

Kurz školitel první pomoci opravňuje přímo k pořádání kurzů. Ale ten snad ani jako záchranářka nepotřebujete. Jinak živnost.

• Citovat
  • Nahlásit
1126
13.5.18 14:08

Děkuji za info, já si to myslela, ale přišlo mě to „moc jednoduché“ v dnešní době :lol: čekala jsem nějakou úřadu a další podmínky :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1135
13.5.18 20:09

Radu nemam, jen mam potrebu vam poslat :palec: urcite do toho bezte. Na kurz, jak rodit chodi kde kdo, ale jak zvladat prvni pomoc u diti zacnou resit vetsinou az po prvnim osklivem zazitku.

Ad prostory - zazila jsem takovou prednasku v salonku kavarny..toz tak. (A moc prosim, nehante na prednaskach, jako vasi kolegove, 112 ;) )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1126
14.5.18 12:52
@ngauruhoe píše:
Radu nemam, jen mam potrebu vam poslat :palec: urcite do toho bezte. Na kurz, jak rodit chodi kde kdo, ale jak zvladat prvni pomoc u diti zacnou resit vetsinou az po prvnim osklivem zazitku.Ad prostory - zazila jsem takovou prednasku v salonku kavarny..toz tak. (A moc prosim, nehante na prednaskach, jako vasi kolegove, 112 ;) )

Díky za podporu… Obě čísla 155 i 112 jsou důležité, ale prioritně pri akutním ohrožení zdraví využívat 155 :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama