Zkušenosti Svět rovnátek?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

JanaKr
Kecalka 331 příspěvků 09.05.18 17:45
Zkušenosti Svět rovnátek?

Máte někdo zkušenost se Světem rovnátek? Byla jsem na první návštěvě. Mám za sebou fixní rovnátka jedné čelisti z mládí, vyšetřoval mě cizinec, který mi řekl, že mám to patro hezké. On sám měl zuby křivé, křížily se mu přes sebe. Ve finále mi doporučili rovnátka na obě patra, to mě dostalo. Nepochopila jsem důvod, když mám to patro hezké, rovné. Ptala jsem se na dobu nošení, řekli mi rok, max. rok a měsíc. A když budu chtít pak pokračovat, můžu si zvolit další léčbu. Což mě dostalo. Rovnátka jsou prý běžně na čtyři roky, Mám z toho všeho smíšené pocity. Všude jsem četla, jací to jsou profíci. Ale v mém případě si dost protiřečili. Skoro si myslím, že je to jen o penězích. Doporučili mi Invisalign lite na obě čelisti. Můžete mi napsat vaše zkušenosti?

Reklama

Reakce:

Hamouzka
Povídálka 43 příspěvků 09.05.18 17:58

Brácha chodí s neteří, je jí 12let. Do rovnátek investovali sedmdesát tisíc, protože zrovna ten typ je pro holku nejlepší. Co si pamatuju, tak si dost četli názory a recenze na tu firmu. Všude pozitivní. V jednání uznávají klienta. I malé holce vykají a baví se s ní jako s dospělým. S respektem, uznáním. Když jsme o tom rokovali přišlo nám, že je to prostě póza na klienty. Holka má rovnátka přes půl roku a výsledek zatím nevidí. Mají šikovné smlouvy, kde se od všeho distancují. Za sebe jsem ráda, že děcka mají zuby ok a nemusím to řešit. Člověk rád do dětí investuje, ale tady je otázkou, jestli bude výsledek.

klára.h12
Kecalka 167 příspěvků 10.05.18 09:51

Z tvého psaní mi to taky přijde o penězích. Co zkusit jít na vyšetření někam jinam co tam řeknou? :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Brněnská hvězdička Nela Slováková: Údajně bohatého přítele Martina pustila k vodě

Vítězka reality show Hotel Paradise Nela Slováková (28) je zase volná! Vztah... číst dále >

Marešova exmanželka měla vážnou nehodu: Spadla na vodních lyžích!

První manželka Leoše Mareše Monika Poslušná Marešová nebude mít zrovna hezké... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři snadné změny, které vám pomohou přestat s neustálým mlsáním

Chutě, stres, nuda, ale hlavně špatně sestavený jídelníček. To jsou... číst dále >

Když hrála, radši jsem uklízela, vzpomíná maminka tenistky Novotné

Je to přesně dvacet let od chvíle, kdy klekla na wimbledonský trávník a... číst dále >

Reklama