Reklama

Zkušenosti Svět rovnátek?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

JanaKr
Kecalka 331 příspěvků 09.05.18 17:45
Zkušenosti Svět rovnátek?

Máte někdo zkušenost se Světem rovnátek? Byla jsem na první návštěvě. Mám za sebou fixní rovnátka jedné čelisti z mládí, vyšetřoval mě cizinec, který mi řekl, že mám to patro hezké. On sám měl zuby křivé, křížily se mu přes sebe. Ve finále mi doporučili rovnátka na obě patra, to mě dostalo. Nepochopila jsem důvod, když mám to patro hezké, rovné. Ptala jsem se na dobu nošení, řekli mi rok, max. rok a měsíc. A když budu chtít pak pokračovat, můžu si zvolit další léčbu. Což mě dostalo. Rovnátka jsou prý běžně na čtyři roky, Mám z toho všeho smíšené pocity. Všude jsem četla, jací to jsou profíci. Ale v mém případě si dost protiřečili. Skoro si myslím, že je to jen o penězích. Doporučili mi Invisalign lite na obě čelisti. Můžete mi napsat vaše zkušenosti?

Reklama

Reakce:

Hamouzka
Stálice 98 příspěvků 09.05.18 17:58

Brácha chodí s neteří, je jí 12let. Do rovnátek investovali sedmdesát tisíc, protože zrovna ten typ je pro holku nejlepší. Co si pamatuju, tak si dost četli názory a recenze na tu firmu. Všude pozitivní. V jednání uznávají klienta. I malé holce vykají a baví se s ní jako s dospělým. S respektem, uznáním. Když jsme o tom rokovali přišlo nám, že je to prostě póza na klienty. Holka má rovnátka přes půl roku a výsledek zatím nevidí. Mají šikovné smlouvy, kde se od všeho distancují. Za sebe jsem ráda, že děcka mají zuby ok a nemusím to řešit. Člověk rád do dětí investuje, ale tady je otázkou, jestli bude výsledek.

klára.h12
Kecalka 167 příspěvků 10.05.18 09:51

Z tvého psaní mi to taky přijde o penězích. Co zkusit jít na vyšetření někam jinam co tam řeknou? :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Příběh Vlasty: Dceru stíhá jedno neštěstí za druhým, začala pít

S manželem máme dvě děti, dceru a syna. Zatímco syn je dítě štěstěny, dcera... číst dále >

Reklama