Poradna o výběru kočárků a autosedaček
Lukáš Fiala
nevím jestli jsem to pochopila správně , ale z té první strany se mi líbí red flowers, pink flowers a pinky dots
ne tenhle je nejkrasnejsi: http://www.pinkie.cz/…iolet-s.html
Dala bych tam nějakou výraznou barvu, záleží jestli máš kluka nebo holku. Pro kluka bych volila výraznou zelenou/modrou a pro holku výraznou tm.růžovou/fialovou.
např tyto:
http://www.pinkie.cz/…-rabbit.html
http://www.pinkie.cz/…-rabbit.html
http://www.pinkie.cz/…-monkey.html
Myslím, že do černé se toho hodí spousta, hodně záleží na Tvém vkusu a taky jestli máš kluka nebo holčičku. mě by se třeba líbila Pink flower nebo red flover a nebo potom některá s medvídkem nebo s opičkou. Ale já třeba nejsem na srdíčka, mašličky a tak, takže proto bych volila takové.
Mě se líbí zelená a šedá se zajíčkem, ten je takovej veselej ![]()