Poradna duly
Jana Čurdová
No my byli na For Toys a to je dost nesrovnatelný. Tohle bylo jen v jedné hale, měli jsme to projdutý za 30 minut. Chtěla jsem nějakej pořádnej náklaďák nebo hasiče pro malého, ale hračky skoro žádný. Šla jsem tam hlavně obhlédnout Baby Joggery - kočáry, chtěla bych na bruslení, ale neměli tam ani jeden. Takže jsme koupili jedny ponožky a jedny tepláčky… Slevy zanedbatelný, na internetu je levněji. Dobrý bylo místo na přebalení -přebalovák, mikrovlnka, zdarma pleny a Hamánek. Taková náplastička na to zklamání. Jet odněkud zdálky a zaplatit plné vstupné, tak by mě asi šlehlo… Jo měli na malou nádherný šatičky z Afriky. Stály 700,–…
Aha…takže lepší zábava na hřišti za barákem a nakupovani na netu…mmm,škoda…a FOR TOYS by mělo být v září,vid?
Jojo, myslím že září. Venku na hřišti je to určitě lepší. Teď jsme se vrátili z lesa a zas odpol půjdeme. Je tam nááádherně, ty jarní kytky, začínají lístečka a tak ![]()
ahoj holky, jak se vede vám a prckům? Pomalu se blíží 1. narozeniny… máte už vymyšlené dárky? Piště sem něco pro inspiraci, prosím ![]()
my jsme zatím vymysleli jen takovou tu „klasiku“ - tzn. odrážedlo, tatrovku, pískoviště, houpačku. chtěla bych něco kreativního, ale nějak nevím ![]()
Náš malý prevít už pomalu chodí, dá cca 5 vratkých kroků. S chodítkem (s tím co strká před sebou, ne to sedící) ale lítá jako ďas ![]()
jinak dnes jsem nechala pootevřená dvířka od myčky (jsem nepoučitelná husa), tak si je v nestřeženém okamžiku úplně otevřel, vylezl na ně a z linky si „podal“ hrnek, kde jsem měla ještě polovinu nedopitého latté - naštěstí studeného ![]()
jo a tuhle mi jedna maminka podobně starého dítěte říkala, prý když je klidná matka, tak je klidné i dítě. u nás to ale jaksi neplatí. když mu nejsem v patách a jsem klidná, tak on klidně zboří celý barák (nebo prostor, kde momentálně jsme) ![]()
@Black_Orchids
ahojík,taky jsem nad tím přemýšlela a nic extra jsem nevymyslela…Terka dostane od příbuzných takovou tu tříkolku s vodící tyčí,dostane dortíka,o kterýho se bude moci postarat podle svého gusta a asi dostane nafukovací bazének na balkon…jo a asi půjdem do Čsetlic se vykoupat…
Terka nám začla teprve lézt jako torpédo a snaží se postavit…nikam nepospíchá a já jí to schvaluju. To chodítko,co se tahá před sebou - máme taky,ale jen na ven…doma máme takovej dřevěnej vozíček, kterej funguje tak nějak stejně…
Ahoj
,
mám to k narozkám vyřešený jednoduše - Tatrovka naložená pytlíkama s křupkama. Myslím že bude mít úspěch. Motorku bude mít po Zuzce, jenom jí někde najít
A taky zabalit tu Tatru bude dost problém. Ještě řeším jaký recept na patlací dort - pomožte prosím, jaký budete dělat?
Jinak Matty ještě taky nechodí, ale ukázkově (a zatraceně rychle) leze, stojí, obchází nábytek…u nás jsou chodítka zakázaný
takže si asi ještě chvíli na botičky počká.
Myčka i pračka jsou našimi favority, jen jsou pootevřený dvířka, už je tam. Taky přišel na fígl lezení po otevřených šuplících na linku jako po schodech. Včera si skřípnul ruce, snad si to na chvíli zapamatuje. Čestlice teda závidím, chodili jsme dříve docela často, ale co zdražili a já jsem na RD, tak jsme už nebyli. Zítra asi vyrazíme do ZOO jen s Matem, máme ještě permanentku, tak ať to užijeme. Snad bude pěkně.
Tak se mějte prima kočenky a zase napište, ju? ![]()
Štuclíčku,my chcem jít do ZOO někdy teď v týdnu,vypadá to na středu ![]()
Tatrovku máme,takže to u nás je zbytečný kupovat,motorky máme 2,ale ty křupky naházet do bazénku - mno taky by to nebylo marný ![]()
Máme o kousek dál o 2 týdny mladšího chlapečka,tak zvažujem takovou malou společnou oslavičku,ale ještě se uvidí…
Nazdárek Kočenky,
tak máme za sebou první narozeniny. Tatra s křupkama slavila úspěch, stejně jako patlací dort.
S tím náklaďákem je to teda doma rachot lebek. Zuzanka ho naloží a pádí po dřevěné podlaze, no rallye tahačů hadr. Snad bude už pěkně a vystěhuju tu věc na zahradu. Jo a nevim jak to dělá, když je chvilku na písku, na povrchu je docela čistej, ale v plíně a pinďu má úplně obalenýho pískem. Na sobě má přes to třebas punčocháče, tepláky, bodynko a mikinu. Nechápu
Používáme látkovky, tak nevím, jestli to má vliv - jak jste na tom vy?
Jinak všechny zdravíme a posíláme ![]()
Ahojky vééééééééééélka gratulajda,nás čeká oslava za pár dní…btw,písla bys mi receptík na „patlací dort“???
Věřím,že měla tatrovka úspěch…u nás má úspěch všechno,co dělá kravál ![]()
Ahoj, dík za gratulaci
Dortík je jednoduchý: piškot rozříznutý napůl, dovnitř a na povrchu je krém z 1 ušlehané šlehačky a 1 tvarohu obarvené zbytkem malin, co byly v mrazáku. Navrchu jahůdky a banán na kolečka a lístek máty
Poradil si s ním dokonale. Ten velký je v podstatě stejný, jen je na vršku želé. Přeju oslavenci parádní mejdan
a hlavně hodně zdravíčka. A jak jste na tom s váhou-délkou? My 75 cm a 9 kg. Asi je to prcek co?
My jdem na převážení 18.6. ale 9,5kg a 73 cm měla Terka v 10m …ale to je jedno sim Tě,hlavně že je zdravej ![]()
Ahoj
U nas dobry
Dite zive a zdrave (ja taky), ma 90cm a 13kg. Od ledna chodi do skolky ( jeslickova trida), na 3 dopoledne tydne, moc se mu tam libi. Je porad hrozne zivy, ted navic i strasne ukecany. Furt neco mele, az mi z toho jde hlava kolem
Jinak pliny a dudlik porad nechce odlozit ![]()
Co vase ratolesti? Zdrave? ![]()
U nás taky v pohodě. Mattes mluví skoro pořád ale nikdo mu nerozumi
pořád chce jezdit ven s motorkou a nechápe že to teď nejde. Miluje krtečka. S plinama je to zatím taky beznadějně, nocnik nosí místo klobouku, pravy účel nechápe. Včera do nej nalil vodu, aby mi udělal radost, ale to je tak všechno… Ale je zdravý, zvědavý a občas i tulivy, což mi u holky chybělo. Tak pohladte ty vase kulisky a zas pisnete, jak se mate:-)