Porod červen 2011 Pražačky

Napsat příspěvek
Velikost písma:
600
13.4.12 14:02

No my byli na For Toys a to je dost nesrovnatelný. Tohle bylo jen v jedné hale, měli jsme to projdutý za 30 minut. Chtěla jsem nějakej pořádnej náklaďák nebo hasiče pro malého, ale hračky skoro žádný. Šla jsem tam hlavně obhlédnout Baby Joggery - kočáry, chtěla bych na bruslení, ale neměli tam ani jeden. Takže jsme koupili jedny ponožky a jedny tepláčky… Slevy zanedbatelný, na internetu je levněji. Dobrý bylo místo na přebalení -přebalovák, mikrovlnka, zdarma pleny a Hamánek. Taková náplastička na to zklamání. Jet odněkud zdálky a zaplatit plné vstupné, tak by mě asi šlehlo… Jo měli na malou nádherný šatičky z Afriky. Stály 700,–…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2531
13.4.12 22:26

Aha…takže lepší zábava na hřišti za barákem a nakupovani na netu…mmm,škoda…a FOR TOYS by mělo být v září,vid?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
600
14.4.12 14:23

Jojo, myslím že září. Venku na hřišti je to určitě lepší. Teď jsme se vrátili z lesa a zas odpol půjdeme. Je tam nááádherně, ty jarní kytky, začínají lístečka a tak :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3839
25.5.12 14:22

ahoj holky, jak se vede vám a prckům? Pomalu se blíží 1. narozeniny… máte už vymyšlené dárky? Piště sem něco pro inspiraci, prosím :-)

my jsme zatím vymysleli jen takovou tu „klasiku“ - tzn. odrážedlo, tatrovku, pískoviště, houpačku. chtěla bych něco kreativního, ale nějak nevím :nevim:

Náš malý prevít už pomalu chodí, dá cca 5 vratkých kroků. S chodítkem (s tím co strká před sebou, ne to sedící) ale lítá jako ďas :mrgreen:

jinak dnes jsem nechala pootevřená dvířka od myčky (jsem nepoučitelná husa), tak si je v nestřeženém okamžiku úplně otevřel, vylezl na ně a z linky si „podal“ hrnek, kde jsem měla ještě polovinu nedopitého latté - naštěstí studeného :!

jo a tuhle mi jedna maminka podobně starého dítěte říkala, prý když je klidná matka, tak je klidné i dítě. u nás to ale jaksi neplatí. když mu nejsem v patách a jsem klidná, tak on klidně zboří celý barák (nebo prostor, kde momentálně jsme) :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2531
26.5.12 14:18

@Black_Orchids
ahojík,taky jsem nad tím přemýšlela a nic extra jsem nevymyslela…Terka dostane od příbuzných takovou tu tříkolku s vodící tyčí,dostane dortíka,o kterýho se bude moci postarat podle svého gusta a asi dostane nafukovací bazének na balkon…jo a asi půjdem do Čsetlic se vykoupat…

Terka nám začla teprve lézt jako torpédo a snaží se postavit…nikam nepospíchá a já jí to schvaluju. To chodítko,co se tahá před sebou - máme taky,ale jen na ven…doma máme takovej dřevěnej vozíček, kterej funguje tak nějak stejně…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
600
28.5.12 11:56

Ahoj :mavam: ,
mám to k narozkám vyřešený jednoduše - Tatrovka naložená pytlíkama s křupkama. Myslím že bude mít úspěch. Motorku bude mít po Zuzce, jenom jí někde najít :think: A taky zabalit tu Tatru bude dost problém. Ještě řeším jaký recept na patlací dort - pomožte prosím, jaký budete dělat?
Jinak Matty ještě taky nechodí, ale ukázkově (a zatraceně rychle) leze, stojí, obchází nábytek…u nás jsou chodítka zakázaný :jazyk: takže si asi ještě chvíli na botičky počká.
Myčka i pračka jsou našimi favority, jen jsou pootevřený dvířka, už je tam. Taky přišel na fígl lezení po otevřených šuplících na linku jako po schodech. Včera si skřípnul ruce, snad si to na chvíli zapamatuje. Čestlice teda závidím, chodili jsme dříve docela často, ale co zdražili a já jsem na RD, tak jsme už nebyli. Zítra asi vyrazíme do ZOO jen s Matem, máme ještě permanentku, tak ať to užijeme. Snad bude pěkně.
Tak se mějte prima kočenky a zase napište, ju? :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2531
28.5.12 13:11

Štuclíčku,my chcem jít do ZOO někdy teď v týdnu,vypadá to na středu :-)
Tatrovku máme,takže to u nás je zbytečný kupovat,motorky máme 2,ale ty křupky naházet do bazénku - mno taky by to nebylo marný :-DDDD
Máme o kousek dál o 2 týdny mladšího chlapečka,tak zvažujem takovou malou společnou oslavičku,ale ještě se uvidí…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
600
7.6.12 10:46

Nazdárek Kočenky,
tak máme za sebou první narozeniny. Tatra s křupkama slavila úspěch, stejně jako patlací dort. :srdce: S tím náklaďákem je to teda doma rachot lebek. Zuzanka ho naloží a pádí po dřevěné podlaze, no rallye tahačů hadr. Snad bude už pěkně a vystěhuju tu věc na zahradu. Jo a nevim jak to dělá, když je chvilku na písku, na povrchu je docela čistej, ale v plíně a pinďu má úplně obalenýho pískem. Na sobě má přes to třebas punčocháče, tepláky, bodynko a mikinu. Nechápu :nevim: Používáme látkovky, tak nevím, jestli to má vliv - jak jste na tom vy?
Jinak všechny zdravíme a posíláme :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2531
8.6.12 22:12

Ahojky vééééééééééélka gratulajda,nás čeká oslava za pár dní…btw,písla bys mi receptík na „patlací dort“???
Věřím,že měla tatrovka úspěch…u nás má úspěch všechno,co dělá kravál :-DDD

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
600
9.6.12 19:28

Ahoj, dík za gratulaci :lol: Dortík je jednoduchý: piškot rozříznutý napůl, dovnitř a na povrchu je krém z 1 ušlehané šlehačky a 1 tvarohu obarvené zbytkem malin, co byly v mrazáku. Navrchu jahůdky a banán na kolečka a lístek máty :D Poradil si s ním dokonale. Ten velký je v podstatě stejný, jen je na vršku želé. Přeju oslavenci parádní mejdan :dance: a hlavně hodně zdravíčka. A jak jste na tom s váhou-délkou? My 75 cm a 9 kg. Asi je to prcek co?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2531
9.6.12 21:50

My jdem na převážení 18.6. ale 9,5kg a 73 cm měla Terka v 10m …ale to je jedno sim Tě,hlavně že je zdravej :-)))

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
115
25.2.13 00:47

22.6.2011 :srdce: ale už jsme se přestěhovali z prahy

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2531
25.2.13 14:54

Ahojky…
jak je???Co dětičky, jak se jim daří???

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3839
25.2.13 18:06

Ahoj :mavam: U nas dobry :palec: Dite zive a zdrave (ja taky), ma 90cm a 13kg. Od ledna chodi do skolky ( jeslickova trida), na 3 dopoledne tydne, moc se mu tam libi. Je porad hrozne zivy, ted navic i strasne ukecany. Furt neco mele, az mi z toho jde hlava kolem :roll: Jinak pliny a dudlik porad nechce odlozit :lol:
Co vase ratolesti? Zdrave? :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
600
25.2.13 18:45

U nás taky v pohodě. Mattes mluví skoro pořád ale nikdo mu nerozumi :mrgreen: pořád chce jezdit ven s motorkou a nechápe že to teď nejde. Miluje krtečka. S plinama je to zatím taky beznadějně, nocnik nosí místo klobouku, pravy účel nechápe. Včera do nej nalil vodu, aby mi udělal radost, ale to je tak všechno… Ale je zdravý, zvědavý a občas i tulivy, což mi u holky chybělo. Tak pohladte ty vase kulisky a zas pisnete, jak se mate:-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Poradna duly

Ikona - Jana Čurdová

Jana Čurdová