Poradna duly
Jana Čurdová
U nás taky pohoda…Terda okoukávám lumpárny od bráchy a snaží se mluvit, jen má ty svý tvary…nočník má taky spíš na hraní, už jsme dali pryč dětskou postýlku a spíme ve velké, dudlíka nemáme asi týden…jednou ho zakaramařila při hraní a já jí na odpo spaní řekla, že ho prostě nemůžu najít, tak šla spát bez něj…večer jsem jí řekla, že jsem ho ještě nenašla a od t doby jsme bez něj…je to cca 14 dní
![]()
Miluje sníh a je kamarádka s každým nebezpečím
![]()
Ahojky, neni nějaká co rodila 3.-10.6.2011 v Podolí?;) rodila jsem 3.6.