Porod červen 2011 Pražačky

Napsat příspěvek
Velikost písma:
2531
25.2.13 22:35

U nás taky pohoda…Terda okoukávám lumpárny od bráchy a snaží se mluvit, jen má ty svý tvary…nočník má taky spíš na hraní, už jsme dali pryč dětskou postýlku a spíme ve velké, dudlíka nemáme asi týden…jednou ho zakaramařila při hraní a já jí na odpo spaní řekla, že ho prostě nemůžu najít, tak šla spát bez něj…večer jsem jí řekla, že jsem ho ještě nenašla a od t doby jsme bez něj…je to cca 14 dní :pankac: :pankac: :pankac:
Miluje sníh a je kamarádka s každým nebezpečím :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
42
21.7.13 14:18

Ahojky, neni nějaká co rodila 3.-10.6.2011 v Podolí?;) rodila jsem 3.6.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Poradna duly

Ikona - Jana Čurdová

Jana Čurdová