Poradna porodní asistence
Bc. Vladimíra Toplaková
Ty jo, tak to koukám, že si tě tam nechali tak dlouho a pak tě zase poslali dom…tak ať to co nejrychleji uteče a máš to za sebou ![]()
Mam prijet az budou bolesti po 5 minutach… pry je lepsi kdyz budu doma protoze se neotviram a nechcou me zbytecne cpat nic na urychleni…lezim v ppsteli a snazim se mezi bolestma spat protoze neyspat se jeste druhou noc to bych asi nedala moc dekuju za podporu snad e malej narodi co nejdriv
@Anonymní píše:
Mam prijet az budou bolesti po 5 minutach… pry je lepsi kdyz budu doma protoze se neotviram a nechcou me zbytecne cpat nic na urychleni…lezim v ppsteli a snazim se mezi bolestma spat protoze neyspat se jeste druhou noc to bych asi nedala moc dekuju za podporu snad e malej narodi co nejdriv
ja myslela, zes rano jela s 7 minutovejma intervalama
zkousela jsi tu vanu? po kolika máš teď?
Ranno v aute dokonce po 4 minutach a pak se to prodluzovalo… ted mam tak pp 15 mintach krizovy bolesti a pomalu lezu po strope
@Anonymní píše:
Ranno v aute dokonce po 4 minutach a pak se to prodluzovalo… ted mam tak pp 15 mintach krizovy bolesti a pomalu lezu po strope
nevěděla jsem, že se to může až tak zastavit.. řekli ti, proč se to zastavilo?
Chudacku, vim, jak ti je! ja mela bolesti 45hodin!!!z toho 13pravidelnych a silenych! neboj, az prekonas otevreni tech trech cm tak uz to pujde rychle.mas doma mic, nebo neco? to celkem pomahalo.na krizovy bolesti pomaha opravdu tepla voda a sprchovat zada. sprchuj si i podbrisko, pomuze to otevirani…
To je mi tě líto, takový bolesti
. Mě poradila sestřička neležet, že se bolesti zastavujou, tak jsem chodila po chodbě, schodech, pak nastoupila teplá sprcha, nakonec jsem si zatáhla do sprchy i balón, a už jsem málem nevylezla
. Moc držím palce, ať se to rozběhne
, takový trápení bez výsledku je naprd
Ahoj holky celou noc bolesti po 20 minutach a porad je to stejny… rano zase odeslo kus hlenove zatky… a to sem myslela ze ve sredu odesla cela… ale dnes zas 2 brovsky kusy vetsi nez ve stredu uz je to 36 hodin bolesti uz jen cekam kdy to skonci
@Anonymní píše:
Ahoj holky celou noc bolesti po 20 minutach a porad je to stejny… rano zase odeslo kus hlenove zatky… a to sem myslela ze ve sredu odesla cela… ale dnes zas 2 brovsky kusy vetsi nez ve stredu uz je to 36 hodin bolesti uz jen cekam kdy to skonci
Ty jo, snad brzo ![]()
Dneska mi zrovna říkala ségra, že sestra její kamarádky včera v osm večer porodila. A to byla s bolestmi v porodnici od pondělka odpoledne
![]()
@Anonymní píše:
Ahoj holky celou noc bolesti po 20 minutach a porad je to stejny… rano zase odeslo kus hlenove zatky… a to sem myslela ze ve sredu odesla cela… ale dnes zas 2 brovsky kusy vetsi nez ve stredu uz je to 36 hodin bolesti uz jen cekam kdy to skonci
Zvládneš to! Myslím na Tebe..
Aho holky tak se hlasim z porodnice vcera ve 4.41 se po 55 hodinach bolesti narodil Zdenecek 3950g a 52 cm hodinu jsem zkousela tlacit bohuzel jsem nemela silu a ukoncili to cisarem a mej byl pry spatne dorotovanej sel nosem nahoru moc dekuji vsem za podporu
@Lucynka86 tak to velka gratulace
byl to teda boj a klucika je taky peknej kousek takze ani neni divu, ze se tam lip nevesel… Tak at je zdravej, dobre prospiva, vyroste v dobreho cloveka a Ty se dej rychle do poradku a hlavne si uzivej peknych spolecnych chvilek se synackem ![]()