Poradna porodní asistence
Bc. Vladimíra Toplaková
@pabe14 píše:
Omlouvám se, že sem lezuMohu se zeptat jak to probíhá u Apolínáře? Mám plánovanou sekci…kde je tatínek, je na šetření miminka? Kdy Vám dají miminko k sobě? JIP? moc děkuji
Tak s tímhle neporadím. Já rodila normálně a mimčo mi jen ukázali a ihned odnesli do inkubátoru (předčasný porod), porodila sem v půl 2, mimčo měla na hodinku u sebe ve 23h a dostala jsem ho na pokoj až druhý den po obědě. Necejtila jsem se na to o malýho postarat, měla jsem zavedenou cévku, takže sem měla co dělat sama se sebou, ale ostatním mamčám na boxech mimča nechávali a dostávali je na pokoj k sobě po pár hodinách, až si odpočinuli.
@pabe14 manžel byl se mnou na sále, když už jsem byla prikurtovana a umrtvena (spinal). Přišel chvilku před operaterama. Stojí mi u hlavy a na břiše je plenta, takže nic nevidí. Kuchnou, vyndaj dítě, pár vtípků a pak nám ho hned ukázali a pak řekli, ať jde tatínek s nima. Váha a jmenovka a pár fotek s mazkem. Pak mimino otreli a lrisli zase za mnou. Položili mi ho na prsa a my na něj koukali a buleli a mezitím me sílí (cca 30 minut). Pak dítě odvezli a mně taky. Kazdyho jinam. Přivezli mi ho na kojení co 3hodiny a bylo to bezva. Akorat na Jip je šikana s mobilama
že to ti to nechaj zaply jen hodinu a pak zas donutej vypnout
![]()
@svatecnice píše:
@pabe14 manžel byl se mnou na sále, když už jsem byla prikurtovana a umrtvena (spinal). Přišel chvilku před operaterama. Stojí mi u hlavy a na břiše je plenta, takže nic nevidí. Kuchnou, vyndaj dítě, pár vtípků a pak nám ho hned ukázali a pak řekli, ať jde tatínek s nima. Váha a jmenovka a pár fotek s mazkem. Pak mimino otreli a lrisli zase za mnou. Položili mi ho na prsa a my na něj koukali a buleli a mezitím me sílí (cca 30 minut). Pak dítě odvezli a mně taky. Kazdyho jinam. Přivezli mi ho na kojení co 3hodiny a bylo to bezva. Akorat na Jip je šikana s mobilamaže to ti to nechaj zaply jen hodinu a pak zas donutej vypnout
![]()
Dobrý den, chci se zeptat, zda jste měly u porodu u Apolináře svoje košile nebo jste používaly jejich erární? Také přemýšlím nad velikostí, mám velikost 52/54, myslíte že budou mít košile v takové velikosti?
Děkuji za odpovědi ![]()
@Anonymní píše: Více
Měla jsem od Apolináře napsaný seznam co s sebou. Košili jsem měla na sále jejich, potom svoji.
@Anonymní píše: Více
Nevím jak kde, ale většinou jsou ty košile tak obří, že se do nich vejde člověk dvakrát.
takže i ta 52 bys měla dát
Kde přivedete na svět své miminko?
Přečtěte si hodnocení všech českých porodnic a vyberte tu, kde mají skvělou lékařskou péči a příjemné sestřičky.