Porod v CAPu na Bulovce

Anonymni
6.8.03 12:58

Porod v CAPu na Bulovce

Prosím o Vaše zkušenosti s CAPem na Bulovce.Nevím pro jakou porodnici se rozhodnout a už by bylo myslím na čase. Jsem ve 28TT. U Apolináře mi vadí nesoukromí, prý jsou zde porodní boxy oddělené plentou a to by mi dost vadilo. Tak teď nevím jestli Podolí nebo CAP.Prosím, prosím o radu. Díky

 • Citovat
 • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymni
6.8.03 21:24

Porod v CAPu na Bulovce

Píši mou zkušenost.Rodila jsem dne 3.6.2003 U Apolináře na porodním sále č.1.Porodní sál č.2 byl zavřen,protože byl v rekonstrukci.Na sále č.1 jsou zdi ale né až do stropu.V danou chvíli mého porodu a byla jsem na sále od 5 ráno a rodila jsem v 15 hodin,mi to bylo stejně jedno.Jsou tam jen zatahovací dveře ale šla bych tam rodit znovu.Hodně mi tam pomohly od císařského řezu.

 • Citovat
 • Nahlásit
10
7.8.03 07:27

Porod v CAPu na Bulovce

Nechci přímo zrazovat, ale nedávno tam rodila dcera mojí kolegyně z práce. Chtěla na CAP, ale otevírala se tak rychle, že ji vzali rovnou na normální sál a tam po pár hodinách odrodila. Navíc musíte absolvovat předporodní kurz, čímž si tu výhodu CAPu vlastně předplatíte. Ani s doktory a sestřičkami nebyly spokojené, obě se o nich vyjadřovaly velmi ošklivě. Prý se to těch 5 dní ale dalo vydržet. Já jsem rodila letos v červnu v Brandýse nad Labem na doporučení mojí kamarádky a jsem nadšená z přístupu lékařů i personálu. Nabízeli mi i vanu, míče, alternativu klystýru a já nevím co ještě. Vše zadarmo, rodička je v přípravně vždy sama (event. s partnerem). Vzhledem k tomu, že jsem předtím rodila 2× a se špatnými zkušenostmi, tady jsem si připadala jako v ráji. Možná má někdo jiný názor, já doporučuji Brandýs. Ahoj, Irena.

[ Tento příspěvek byl upraven uživatelem: Iris dne 08-08-2003 10:55 ]

 • Citovat
 • Zmínit
 • Nahlásit
3624
12.8.03 16:11

Porod v CAPu na Bulovce

Ahojky,

rodila jsem v prosinci 2002 v Podolí a nemůžu si stěžovat. Nezkoušela jsem žádné novoty, i když asi při 2. potenciálním porodu bych asi volila polohu v kleče, protože mě strašně braly křížové bolesti. Měla jsem samostatný porodní sálek, takže co se dělo na okolních sálech jsem opravdu nevěděla - neslyšela. Na pokojích po porodu jsem byla taktéž spokojená, je fakt, že jsme tam byly 3 a navzájem jsme si mohly pohlídat miminka. Nadstandard byl obsazen. Na druhou stranu byly na oddělení jen 4 sprchy, do 2 táhlo, protože tam nezavíraly okna. Nicméně i při tom velkém provozu jsem na sprchu čekala jen 1×. Pokud bych ještě někdy rodila, určitě si vyberu zase Podolí.

Papa Veronika

 • Citovat
 • Zmínit
 • Nahlásit
magolinie
3.8.12 16:18

Porod na Bulovce

Na Bulovce jsem rodila před třemi měsíci a jak jsem tam s obavama nastupovala, tak musím uznat, že jsem byla mile překvapená. Měla jsem plánovaný porod sekci všichni se ke mě chovali mile a byli moc hodní jak při samotném příjmu, tak na porodním sále, byl tam skvělí tým lékařů. Nesmím zapomenout i na sestřičky na JIPU. Jestli mohu doporučit, tak určitě Nemocnici na Bulovce a už i z toho důvodu, že je tám neonatologie, kterou jsme museli z důvodu po porodních komplikací mého chlapečka využít a zůstat v nemocnici o něco dýl.
Jana

 • Citovat
 • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat