Reklama

Porodnice Litomyšl

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Spee
Závislačka 3538 příspěvků 10.03.10 18:22
Porodnice Litomyšl...

Ahojik všem,chtěla bych se vás optat,jestli nemáte některá zkušenost s porodem v Litomyšlské porodnici?

Nejnovější zkušenosti z porodnice Litomyšl

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineadmin
Extra třída :D 11004 příspěvků 10.03.10 18:35

Zkus https://www.emimino.cz/…ce/litomysl/ :-)

Určitě se někdo ozve i tu.

Nouky
Ukecaná baba ;) 1225 příspěvků 10.03.10 18:36

Ahojky Spee, osobně ne, ale řada kamarádek rodila v Litomyšli v době, kdy se rekonstruovala svitavská porodnice - dojmy různorodé, některá vcelku spokojená, jedna částečně zděšená z průběhu porodu - ale to je asi v každé porodnici - záleží, na jakou službu narazíš. Já rodila ve Svitavách a u mě spokojenost maximální!!! :palec: Perfektní, vstřícný personál na porodním i na novorozeneckém, krásné, nové pokoje, příjemné prostředí, porodní sál zařízený spíš jako obývák, aby si rodička připadala víc jako doma než v nemocničním prostředí. Hodně lidí mě od svitavské odrazovalo a doporučovalo Litomyšl, ale když jsem pak slyšela zkušenosti kamarádek z litomyšlské, tak jsem své volby nelitovala. Jestli chceš - a máš ještě nějaký čas do porodu, tak se Ti poptám a napíšu Ti své poznatky v soukromé zprávě - těch, co rodily v Liťáku znám docela dost :-D Papa :mavam:

Spee
Závislačka 3538 příspěvků 10.03.10 18:44

Ahoj Nouky,čásek do porodu rozhodně mám,jsem „teprve“ v 17týdnu,ale už tak předčasně sháním nějaké to info,ono lepší vědět dřív,než pozdě :-) Jsem z České Třebové,gynekologa mám v Litomyšli (dr.Macha),když jsem minulý rok byla na kyretáži po samovolném potratu,tak musím říct,že v nemocnici v Litomyšli se ke mně chovali úžasně,hlavně sestřičky..ale jak sama říkáš,každý máme jiné zkušenosti..a ty právě potřebuju vyzvědět :dance:

Nouky
Ukecaná baba ;) 1225 příspěvků 10.03.10 18:53

Tak já něco zjistím - minimálně dvě kámošky rodily v Litomyšli úplně čerstvě (teď v únoru), tak Ti pak napíšu, až je někde odchytnu. S jinými dvěma se vídám každý týden, tak od těch to bude rychlejší :wink: Já myslím, že doktoři tam jsou dobří, já jsem měla svitavského gynekologa, ale po zanedbané poporodní péči a následných docela vážných problémech jsem přešla k (vyhlášené) litomyšlské doktorce… Ale na nemocnici si nemůžu stěžovat - bylo to fakt bezva, jak personál, tak prostředí.

Jo, přestože mám teď litomyšlskou doktorku, chci podruhé rodit zase ve Svitavách. Holt - dobré zkušenosti, tak nechci experimentovat :lol: Do Litomyšle je to ale z Třebové blíž a možná budeš mít co dělat, abys to stíhala (můj případ) :lol: V Ústí porodnice není?

Spee
Závislačka 3538 příspěvků 10.03.10 19:11

Jééj,to budeš mooc hodná,když mi to tady všechno napíšeš,moc děkuju :palec:
V Ústí je sice porodnice,ale k tomu se stavím já zase dost negativně..Sice jsem tam nerodila,ale na jiných odděleních - interna,dětské,ne­urologie..to bylo něco šílenýho,perso­nál,sestry protivný,nehledě na to,že mi tam zmrzačili tátu..takže to radši fakt Litomyšl..a druhá Svitavy..:-)

Nouky
Ukecaná baba ;) 1225 příspěvků 10.03.10 19:25

Tak to naprosto chápu. Ačkoli - ve většině porodnic Tě nechají podívat se na pokoje, na sál, měli by Ti odpovědět na Tvé otázky a podat základní informace, když o to budeš mít zájem. Není špatné si dané kandidáty projít a pak se podle toho rozhodnout. Určitě Tě po dohodě nechají mrknout ve všech třech nemocnicích. Myslím, že tady ve Svitavách už pro velký zájem zavedli něco jako „dny otevřených dveří“ :lol:

evculinda
Extra třída :D 12968 příspěvků 10.03.10 19:46

Spee - Svitavy si teď dost holek chválilo :wink: Naopak na Litomyšl jsem slyšela spíš, že to berou jako na běžícím pásu, tak nevím…
Sama jsem rodila v Ústí a za sebe - určitě ne :-?
Určitě si ale sály zajdi prohlédnout a dej na vlastní dojem :wink:
Přeju krásné těhu a pohodový porod! :-D

baghira
Závislačka 2901 příspěvků 11.03.10 09:14

Ahoj. V Litomyšli rodila dvakrát kamarádka - a nestěžovala si. Já rodila dvakrát v Ústí - poprvé v roce 2004 jsem byla úplně nadšená, přístup personálu, jídlo, všechno na 1*. Podruhé, v roce 2008, byl přístup personálu během porodu tak otřesný, že jsem zvažovala sepsání stížnosti … Všechno se tam podle mně s novým primářem zhoršilo:(

Kdybych rodila ještě jednou, tak zkusím tu Litomyšl, Svitavy mám už trochu z ruky (jsem z Chocně.

Škoda, že zrušili Mýto:(((

Sany
Ukecaná baba ;) 2114 příspěvků 11.03.10 10:30

Mam a spokojenost. Bylo to před 5lety a porodnice byla už po rekonstrukci. Klidně se ptej co chceš vědět..

Spee
Závislačka 3538 příspěvků 11.03.10 13:07

Holky díky moc za vaše příspěvky..no,mě by hlavně zajímalo,jak je to s tím porodem do vody,nebo celkově,s jiným porodem než na klasické „koze“..já bych ráda zkusila něco přirozenýho..ale to asi taky nezáleží jen na mě,že :-)

Spee
Závislačka 3538 příspěvků 04.04.10 19:02

Prosím,kdo máte zkušenosti s touto porodnicí,sem s nima :-)

janysekP
Závislačka 2636 příspěvků 26.01.11 15:46

Ahojky,zkušenost z Litomyšlskou nemocnicí mám asi takovou.I když nejsem z Litomyšle ale mám tam rodiče a gynekologa.Těhu jsem měla rizikové a léčila se s vysokým tlakem.Ke konci těhu jsem začala mít otoky s kterýma jsem byla hospitalizovaná v litomyš.nemoc­nici.Dost těžce jsem to tam nesla,sestry v poho,doktoři celkem taky až na kaču doktorku šílená pipka.Hl.ja byla rozhodlá po první hospitalizaci,že budu raději rodit v Ustí nad Orlicí.Další hospitalizaci jsem měla v 37tt a říkala si,že tam týden vydržím ale jak osud chtěl začala jsem mít bolesti do zad a bříška,tak jsem to řekla sestře ta mě ochotně natočila a změřila tlak a ten byl 200/130,doktor okamžitě přišel a řekl,že musí být mimi do půl hodiny venku.Tak,že jsem stihla jen zavolat manželovi a byla jsem připravena na císaře.Než manžel dojel mrňous byl venku,hrdý taťka ho viděl jako první.Viděla jsem mimi až druhý den dopoledne ležela jsem na aru.A po pravdě jsem ráda,že jsem v tu dobu ležela zrovna v nemocnici,protože nechci ani domyslet co by se mohlo stát.V každý porodnici se najde něco nebo někdo kdo ti ten porod může zprotivit.Jinak sestry na 6tineděli moc supr.Je hl.supr na 6tinedělí,že může být návštěva s tebou normálně na pokoji a to v Ustí nejde tam je na to návštěvní místnost.To jsem ocenila po císaři fakt hodně,sotva jsem se hýbala.Přeji dobré rozhodnutí ale určitě se dá v Litomyli porodit v pohodě

janik-linda 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.01.11 19:51

Ahojky,
rodila jsem v Litomyšli před půl rokem a dodnes je mi z toho občas do breku :o((((. Po příjezdu si nás skoro nikdo hodinu nevšímal, prý nestíhali, to bych možná i pochopila. Po vyšetření příšerně hrubou a nepříjemnou doktorkou mě vzali okamžitě na sál a prý se jde rodit. Opět spěchali a už po 10 minutách mně „pomohli“ skokem na břicho (byl to můj první porod, vůbec na nic se neptali ani nevarovali, prostě to udělali). Na pokoj mě poslali už asi po hodině. Začala jsem mít hrozné bolesti, horší než celý porod. Manžel byl za personálem asi 3×, než se někdo přišel podívat. Na vyšetřovnu jsem si musela dojít pěšky, lépe řečeno manžel mě tam dotáhnul, sama bych nedošla. Doktorka byla fakt hnusná. Pak zavolali primáře, ten byl supr. Pak mě šili pod narkózou. Zpátky na pokoji jsem ale měla opět velké bolesti. Znovu za nimi manžel chodil, než někdo přišel. Když mě ta doktorka viděla, tak se zhrozila, a pak už to šlo rychle. Skončila jsem znovu pod narkózou na sále a probudila jsem se další den na ARU. Dva dny jsem nemohla vstávat z postele, malého jsem skoro neviděla, přišla jsem o mlíko…, byla jsem totálně slabá ze ztráty krve… Dodneška se nemůžu zbavit pocitu, že to všechno bylo z toho jejich spěchu, že jak mně hupli na břicho, tak mě vevnitř potrhali. Do té doby bylo všechno v pohodě. Takže do Litomyšle už mě nikdo nedostane ani za milion. Navíc jedna směna sester na šestinedělí taky nebyla zrovna příjemná… Suprový byl primář a laktační poradkyně. Promiňte, že jsem se tak rozepsala.

janysekP
Závislačka 2636 příspěvků 02.02.11 10:58

Ahojky je jasné,že po takové zkušenosti,už by jsi tam nerodila.Ta doktorka je postrach všech lidí na oddělení a hl.rodících.Chová se fakt nemožně,a měli by to řešit protože jak ona jedná s lidma to člověk žasne,hl.že chodí jak barbína.A je jasný jak ti skočila na břícho,že jsi pak dopadla tak jak jsi dopadla.Záleží fakt na tom koho chytneš za doktora a por.asist.Jinak já kojila hrozně málo,už v porodnici jsem dokrmovala malého a teď,už jen krmíme UM bohužel jsem o mlíčko přišla.A jak to,že na tebe šli tak rychle???A co mimisek??

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Marcus a Martinus už příští týden v Praze! Co musíte o koncertě vědět?

Norské sourozenecké duo Marcus a Martinus přijede už příští týden do Česka!... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Vzácná onemocnění, která mění lidi k nepoznání

Lékaři dnes znají celkem sedm tisíc vzácných onemocnění a asi 80 procent z... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >