Poslíčci nebo začínající porod

16837
24.11.10 19:47

poslíčci nebo začínající porod

.

Příspěvek upraven 24.01.17 v 18:51

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5370
24.11.10 19:56

Ahojík,
já taky měla prvně nepravidelný bolesti a stejně intenzivní a pak se to upravovalo u první dcery mě vůbec netvrdlo břicho,ale u druhé jsme měla tvrdý břicho jako kamen i porod.asistentka říkala,že mě hrozně tvrdne břicho.Mě když začali u druhé dcery bolesti šla jsme si dát taky vřelou sprchu a na chvili to přešlo a pak začalo,já myslím,že se to pomalu rozjíždí pač posliky by si měla např.hodinu a konec…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1327
24.11.10 20:12

skus teplou vanu bud seto rozjede naplno nebo teto prejde :palec: ale vypada to nazacinajici porod

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8413
24.11.10 20:15

Vidím to na porod. Zkušenosti jiných nejsou podstatné, protože porod je velice individuální akce. 10 žen popíše svůj porod 10× a každá jinak.

Ale podle toho, co uvádíš, mi to přijde jako rozjíždějící se porod.

Bude tvůj první?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1327
24.11.10 20:17

DANMAJ souhlasim stebou :palec: sice mam 3 zasebou ale kazdej probihal jinak

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2100
24.11.10 20:19

Ahoj, taky bych rekla, ze by to uz mohl byt zacatek. Nejdrive jsem taky mela kontrakce spis nepravidelne, ale postupne se to upravilo. Hlavne si zkus jeste poradne odpocinout, pokud to trochu pujde. Drzim palce :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16837
24.11.10 20:21

.

Příspěvek upraven 24.01.17 v 18:52

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1327
24.11.10 20:22

drzim palecky at tito dobre dopadne, :palec: :hug:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16837
24.11.10 20:27
hed 26 píše:
drzim palecky at tito dobre dopadne, :palec: :hug:

Děkuji už bych fakt chtěla rodit a mít to za sebou :-(

Příspěvek upraven 25.09.12 v 10:40

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8413
24.11.10 20:28

Pokud jsi tedy prvorodička, rozjezd může být hodně dlouhý, u někoho třeba i 30 hodin, ale to tě nechci strašit.

Co hlenová zátka?
Plodová voda odešla? Nebo odchází? Nosíš vložku?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1327
24.11.10 20:29

doufam zese brzy dockas to cekani je hrozne co,ale ten zazitek potom v tobe zustane a toje to nejkrasnejsi co muze byt privest miminko na svet :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16837
24.11.10 20:31

.

Příspěvek upraven 24.01.17 v 18:52

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2100
24.11.10 20:34

Ja jsem jela do porodnice, kdyz jsem mela asi dve hodiny kontrakce po 5 min, hlenová zátka odešla až v porodnici.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8413
24.11.10 20:45
neli23 píše:
DanMaj píše:
Pokud jsi tedy prvorodička, rozjezd může být hodně dlouhý, u někoho třeba i 30 hodin, ale to tě nechci strašit.Co hlenová zátka?
Plodová voda odešla? Nebo odchází? Nosíš vložku?
Hlenová zátka mi právě ještě neodešla, je možné že mi odejde třeba až v den porodu nebo i vůbec?? No vím že to může být dlouhé proto jsem radši doma a budu dokud fakt ty bolesti nebudou velké a cca po 5ti minutách.Dřív nepojedu, třeba to ani není ono a zase to přestane ale to bych nerada snad je to ono už chci rodit. :-)

Hlenová zátka může odejít i měsíc před porodem, ale taky až v den porodu.
Plodovka ti taky může odtékat pomalu, ale taky naráz. Jen nos tu vložku, v porodnici ji po tobě budou chtít, kdyby jsi jela.
Do špitálu jeď, jak píšeš, při kontrakcích po 5 minutách a nebo kdyby ti rupla voda.
Přeju ti rychlý porod. Mě to čeká, doufám, do měsíce taky :wink: (druhý)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8451
24.11.10 20:49

tak já u prvního odjížděla do porodky při kontrakcích po 5 minutách a byla jsem jen na 3 cm :nevim: plodovka odešla až v porodce. U druhého jsem poučena z předchozího porodu chtěla být co nejdéle doma, při kontrakcích po 5 minutách mi to ale nedalo a tak jsme vyrazili, nooo, a tak tak přijela jsem a byla jsem na 9,5 cm, zátky jsem si nevšimla a plodovku mi museli píchnout :lol: kontrakce u prvního nepravidelné a u druhého pravidelné jako hodinky :nevim: Ale myslím že ti porod začíná, držím pěstičky :wink:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Original

  • (3.9) + 55 recenzí

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty