Poslíčci - neustále pracující děloha

567
24.11.15 12:48

poslíčci - neustále pracující děloha

Ahoj, snad mi někdo poradí. Mám už tak měsíc poslíčky, které už mě docela dost omezují. Začínají být silnější a delší :cert:. Stači mít plný močák, sedět, jet v aute. Téměř při jakékoliv aktivite neustále (denne 50krat) :roll: Dokaží mě hodně vyčerpávat. Při prvnim dítku byly dva dny před porodem, pak praskla voda a byl klid. Ted už je to měsíc a poslední týden hrozné. Čípek je pro prst, vzadu zavrený. Hlavička volná. Měli jste to taky tak? Mám strach, že až se z posliku stanou bolesti už to fyzicky nedám :cert: :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6721
24.11.15 13:23

@filome já to tak měla celý druhý trimestr. občas jsem e bála jezdit autem, neb jsem musela zastavit ap rodýchat to, ale v tu chvíli jsem mnohdy nemohla ani bezpečně zastavit a nebo nebylo kde, nebo jsem šla a musela jít od předklonu nebo až na čtyři a rozdýchat to. mi tehdy zabral utrogestan na uvolnění vazů (hořčíku jsem měla mega),ale tak to bylo brzo. před porodem už jsem to neřešila a navcí to naopak polevilo :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
623
24.11.15 13:37

@filome Měla jsem to teď u třetího těhotenství. Poslíčky od 36. týdne. Ve 40. týdnu mi začala odtékat voda, ale stále jen stejné kontrakce - poslíčci ( na monitoru se nic neukazovalo ). Až teprve poslední 2 h před porodem začaly být intenzivní, ale na monitoru stále nic :think:. Pak už to byla rychlovka. Takže příprava dlouhá, ale samotný porod rychlý.
Taky jsem si říkala, že jestli se to ještě vystupňuje, tak už to nebudu dávat, ale nakonec to bylo vážně jen pár hodně silných kontrakcí ( s těmi poslíčky se to nedalo srovnat ).
Odrodila jsem a klidně bych rodila znova :lol:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
567
29.11.15 21:42

Teda koukám, že patřím do stejné skupiny poslíčku jako vy :D. Já včera bolesti po 10 minutách, pak po 5 minutách, pak po 2 minutách, tak jsem dala vanu, bolesti zesilily, já se radovala, že už je to ono. Pka to pokracovala stale po 2 minutách a minuta trvala bolest. Odvedla jsem malou k mamine, pripravila se a? Nic, najednou to prestalo. Takže to vzdávám, nepoznám porod, přijedu určite za pet minut dvanact :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama