Potrat nebo to mohlo být něco jiného?

13
16.7.21 12:32

Potrat nebo to mohlo být něco jiného?

Zdravím vás, zajímalo by mě jestli se vám něco podobného stalo a nakonec dopadlo vše dobře. Ovulace byla asi 28.-30.6. dle BT nevím to úplně přesně, styk byl každopádně 28.6. Mám dlouhé cykly cca 45-54 dní. Asi před týdnem mi začalo být dost nevolno společně s dalšími příznaky PMS, které mívám obvykle, ta nevolnost mě nakonec dovedla k tomu udělat si test. 13.7. mi vyšel jednoznacne negativní (nikde ani duch) 14.7. už byla slabá čárka, tak jsem si došla včera 15.7. na krev a vyšla mi hodnota 26. Nicméně zároveň pak odpoledne přišly silné bolesti v podbřišku, opravdu velká nevolnost včetně zvracení, mdlob, prujmu a vyšlo ze mě během asi hodiny dost sražené krve (spineni bylo už od večera 14.7. a po včerejším hodinovém incidentu zase jen lehké krvácení ). Poté co jsem vypudila všemi otvory během té hodiny co šlo, se mi velmi ulevilo a už je mi celkem dobře, jen mě pořád pobolívá podbrisek, prsa a nevolno už mi není tolik. Myslíte si, že mám ještě nějakou vůbec šanci, že to byl jen třeba hematom či něco takového? Samozřejmě je mi jasne, že si počkám na další výsledky krve atp., nicméně chtěla jsem vědět, zda s tím někdo nemáte zkušenost? Zejména že by i tak bylo nakonec vše OK… :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
441
16.7.21 12:38

Mě se to stalo 2× - zpoždění a pak hodně krve - myslím, že je to příznak toho, že se to prostě nechytilo, to se stává. Hodně dělá i psychika -ta ti může dost dobře oddálit menstruaci. Zrovna včera jsem nad tím přemýšlela-proc se každému kdo se moc nesnaží povede otěhotnět, a mě co se snaží a dělám všechno možné tak nic. Asi jsem přišla na to, že ten sex musím mít jen tak obyč. Šup šup, hned stoupnout, umýt, chodit klasika :lol: žádný zvednout nohy, nechat ho dlouho uvnitř :lol: :zed: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22603
16.7.21 12:39

To bylo nejspíš biochemické, že jsi prostě otěhotněla a odešlo to samo v úplném začátku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18105
16.7.21 13:06

@nemedi nechápu jak můžeš napsat ze nevíš kdy byla ovulace kdyz meris bt. Ta to řekne vzdy přesně. A jinak mohlo to biochemické, stava se často

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
16.7.21 13:25

@lachtanice86 BT jsem měřila první měsíc a to ještě ne každý den. V den 28.6. jsem ji změřit zapomněla plus nemam srovnání s minulými cykly. Nebudu tak 100% tvrdit že to vím. Navic když BT ovlivnuje i rada dalších faktorů…Nicméně styk vím přesně protože jindy si dáváme pozor a tehdy jedinkrát se partner neuhlidal. Těhotenství jsme neplánovali, jen když jsem viděla pak už ten pozitivní test, tak to se mnou samozřejmě hnulo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat