Pouští vás lidé sednout?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
18725
18.3.23 18:22
@karkarka píše:
Břicho mají netěhotne. Těhotné mají pupek nebo cejchu jak vrata. Bříško fakt ne.

Fakt, jdi na ulici a nějaký tehotny vpal, ze ma pupek nebo cejchu. Fakt chci vidět co ti rekne :roll: vždy se říkalo těhotenské břicho nebo bříško. To, ze je anonymní precitlivela a pro někoho až ujeta tak cajk, ale házet to do extrému je dost zbytecne :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9098
18.3.23 18:22
@Anonymní píše:
@Raymi Uvidím jak se bude manžel chovat k prvnímu dítěti, jestli se nebude starat a zapojovat tak si s ním dítě jen tak neudělám

Pozdě, už sis s ním dítě udělala :D a teda nevím podle čeho jsi poznala, že nebude dobrý otec, když otec ještě vlastně není, když to dítě ještě není na světě :D strašně ale opravdu strašně přeháníš a věci hrotíš :lol: trochu se zklidni ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.3.23 18:27

@Serpentini Pořád lepší všechno hrotit než vše brát na lehkou váhu ;)

  • Citovat
  • Upravit
15193
18.3.23 18:28
@hospodki píše:
Fakt, jdi na ulici a nějaký tehotny vpal, ze ma pupek nebo cejchu. Fakt chci vidět co ti rekne :roll: vždy se říkalo těhotenské břicho nebo bříško. To, ze je anonymní precitlivela a pro někoho až ujeta tak cajk, ale házet to do extrému je dost zbytecne :roll:

Už běžím.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15995
18.3.23 18:33
@Semtex píše:
Tak jasne, ze na těhotné se automaticky berou ohledy. Nicméně holka není vůbec ztraceny případ, zanedlouho bude taky těhotná a tím ji ledacos dojde ;). Za mě oslovit s nějakým požadavkem bandu pubertaku je ale fakt bláznovství a vůbec nechapu učitele od druhého stupně nahoru, jak do těch tříd mohou vůbec vstoupit, to musí byt panečku odvaha a smekám, já bych to nedala :lol:Pokud slečna žádnou těhotnou neznala, nesetkala se s tím, tak absolutne nemůže tušit, jaké to je, jak se ta žena citi a jaká rizika hrozí, a z jejiho pohledu je to jako by po ni chtel pustit sednout nějaký chlap s pivasem - však je to jedno, zda ma někdo vevnitř špek nebo mimino. Čímž vůbec neobhajuji to hnusne vulgární chování, to vůbec, ale jen vysvětluji to mysleni :lol: já bych v pubertě sednout pustila, ale myslela jsem si lautr to samy, moc dobre si to pamatuju a hrdá na to nejsem :lol:
@Semtex píše:
Tak jasne, ze na těhotné se automaticky berou ohledy. Nicméně holka není vůbec ztraceny případ, zanedlouho bude taky těhotná a tím ji ledacos dojde ;). Za mě oslovit s nějakým požadavkem bandu pubertaku je ale fakt bláznovství a vůbec nechapu učitele od druhého stupně nahoru, jak do těch tříd mohou vůbec vstoupit, to musí byt panečku odvaha a smekám, já bych to nedala :lol:Pokud slečna žádnou těhotnou neznala, nesetkala se s tím, tak absolutne nemůže tušit, jaké to je, jak se ta žena citi a jaká rizika hrozí, a z jejiho pohledu je to jako by po ni chtel pustit sednout nějaký chlap s pivasem - však je to jedno, zda ma někdo vevnitř špek nebo mimino. Čímž vůbec neobhajuji to hnusne vulgární chování, to vůbec, ale jen vysvětluji to mysleni :lol: já bych v pubertě sednout pustila, ale myslela jsem si lautr to samy, moc dobre si to pamatuju a hrdá na to nejsem :lol:

Vysvetlovat nic neni potreba. Pokud selha selsky rozum i slusne vychovani, jeste existuje prepravni rad. Vsechna mesta nastudovana nemam, ale tipuji, ze minimalne ve vetsine jich to tam bude - prazska MHD to ma urcite, ze tehotnym zenam se ma uvolnit misto, jeste jsem to ted radeji hledala. Takze pokud slecna pubertacka nepatri taky mezi „nemocne, zdravotne postizene nebo tehotne,“ mela se zvednout bez ohledu na miru svihlosti dane tehule.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10030
18.3.23 18:34
@beruska9 píše:
Vysvetlovat nic neni potreba. Pokud selha selsky rozum i slusne vychovani, jeste existuje prepravni rad. Vsechna mesta nastudovana nemam, ale tipuji, ze minimalne ve vetsine jich to tam bude - prazska MHD to ma urcite, ze tehotnym zenam se ma uvolnit misto, jeste jsem to ted radeji hledala. Takze pokud slecna pubertacka nepatri taky mezi „nemocne, zdravotne postizene nebo tehotne,“ mela se zvednout bez ohledu na miru svihlosti dane tehule.

I mimo mista pro lidi se snizenou pohyblivosti?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15995
18.3.23 18:35

@Wani : ano. Prazska MHD viz foto. Docela tipuji, ze to bude podobne i jinde…ne zeby Praha byla nejlepsi :mrgreen: ale tak nejak to pocitam od sebe opisuji :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10185
18.3.23 18:38
@Wani píše:
I mimo mista pro lidi se snizenou pohyblivosti?

Ano, je to uplne obycejna slusnost a ohleduplnost. Je mi 61 a stale poustim sednout stare lidi, tehotne, uvolnim misto mamince s batoletem nebo mladikovi s nohou v sadre.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10030
18.3.23 18:42
@beruska9 píše:
@Wani : ano. Prazska MHD viz foto. Docela tipuji, ze to bude podobne i jinde…ne zeby Praha byla nejlepsi :mrgreen: ale tak nejak to pocitam od sebe opisuji :mrgreen:

Ok, koukala jsem zbezne na prepravni rad Brna a tam se o tom zminku nevidela.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10030
18.3.23 18:44
@Denisa56 píše:
Ano, je to uplne obycejna slusnost a ohleduplnost. Je mi 61 a stale poustim sednout stare lidi, tehotne, uvolnim misto mamince s batoletem nebo mladikovi s nohou v sadre.

Slusnost neslusnost, ja se ptala na to, zda je to v Praze na vsech mistech takovy predpis. Ja uvolnim take misto, kdyz si vsimnu nebo me o to nekdo pozada. Ale okoli nesleduji, kdyz jedu z prace salinou, ctu si. :nevim: Na mista pro lidi se snizenou hybnosti si nesedam.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5593
18.3.23 18:44
@Anonymní píše:
@Serpentini Pořád lepší všechno hrotit než vše brát na lehkou váhu ;)

To se velice mýlíš a svým chováním v konečným výsledku nejvíc škodíš sama sobě :(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
65441
18.3.23 18:46
@beruska9 píše:
@Wani : ano. Prazska MHD viz foto. Docela tipuji, ze to bude podobne i jinde…ne zeby Praha byla nejlepsi :mrgreen: ale tak nejak to pocitam od sebe opisuji :mrgreen:

není tam, že je to povinné. A u držení slovo povinné je. Podle mě to nemůžeš vymáhat

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15995
18.3.23 18:49
@Wani píše:
Ok, koukala jsem zbezne na prepravni rad Brna a tam se o tom zminku nevidela.

Mas pravdu, to jsem je precenila :mrgreen: Nicmene v Brne asi musis pustit i tlusteho pana s velkym brichem, protoze to uz bude nejspis osoba „s omezenou schopnosti pohybu“ :nevim: :mrgreen: :oops:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2324
18.3.23 18:54
@Anonymní píše:
@prokr Tak jestli ti přijde vhodné žene říct já jsem vám to děcko neudělala tak ti vážně nemám co říct

Tak jasně že to je od té holky nevychovanost, ale nazývat to"navážením se do tvého nenarozeného dítěte" je trochu mimo.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Stará známá
18.3.23 18:55
@karkarka píše:
Břicho mají netěhotne. Těhotné mají pupek nebo cejchu jak vrata. Bříško fakt ne.

Ty napr. cane maji pupek nebo cejchu jak vrata.
Tehotne maji zas brisko.
Zalezi, jak to citis, no :)

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Original

  • (3.9) + 55 recenzí

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty