Povislé břicho rok a měsíc po porodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Dolákovo
Povídálka 49 příspěvků 06.11.14 14:25
Povislé břicho

Zdravím všechny maminky potřebuji poradit jsem rok a měsíc po porodu zhubla jsem vše co jsem nabrala dokonce mam i o 2 kila min než před těhu ale mam docela dost povislé břicho které připomíná bahno… měřím 163 a moje váha je 65… Nevím co s tím teď jsem začala dělat sedy lehy ale nevím kolik jich třeba mam dělat denně tak dělám ráno 30 a večer 30 ale ani nevím jestli to pomůže tak jestli s tím máte nějaké zkušenosti tak prosím o rady nechci mít pod tričkem převisující břicho… 8o

Příspěvek upraven 07.11.14 v 09:08

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
zrcadlo
Kelišová 7280 příspěvků 06.11.14 14:29

Rada č.1 Opravit název diskuze, břicho visí, ne vysí.
Rada č. 2 Zkus třicetidenní výzvu na břicho, najdeš i tady na emiminu, vyzkoušeno a funguje.

marrlinka
Závislačka 2997 příspěvků 06.11.14 14:30

…a tohle si neodpustím - vy, vysoký, výt,…povyslý? :mrgreen: věřim, že je to překlep ;)

Mirka Dušínová
Ukecaná baba ;) 1600 příspěvků 06.11.14 14:35

No nechci rýpat, ale 65 na 163 je pořád dost, ještě bych trochu hýbla váhou dolů. :think: Já mám 162cm a 55kg a chci tak ještě 2,3 kilča dolů, aby to bylo ono. To bláto je podle mě ještě špek a ten musí pryč.

Fireangel
Zasloužilá kecalka 757 příspěvků 06.11.14 14:35

Souhlasím s visením, viset, vidět, vinit, vinout, viklat :mrgreen:

A k bříšku - doporučuji začít chodit na pilates, hrozně, hrozně moc dělají nezpevněné hluboké stabilizační svaly.
spousta cviků se dá cvičit doma (prkno), ale je potřeba dělat to správně…

Ukulina
Extra třída :D 14698 příspěvků 06.11.14 14:36
@Mirka Dušínová píše:
No nechci rýpat, ale 65 na 163 je pořád dost, ještě bych trochu hýbla váhou dolů. :think: Já mám 162cm a 55kg a chci tak ještě 2,3 kilča dolů, aby to bylo ono. To bláto je podle mě ještě špek a ten musí pryč.

Souhlas.

Fireangel
Zasloužilá kecalka 757 příspěvků 06.11.14 14:36

…a nebylo by od věci dát ještě 3 - 5 kilo dolů (pokud nechceš mít pod tričkem bříško :kytka: )

Lejaa
Echt Kelišová 8960 příspěvků 06.11.14 14:40
@Mirka Dušínová píše:
No nechci rýpat, ale 65 na 163 je pořád dost, ještě bych trochu hýbla váhou dolů. :think: Já mám 162cm a 55kg a chci tak ještě 2,3 kilča dolů, aby to bylo ono. To bláto je podle mě ještě špek a ten musí pryč.

S váhou souhlas, já mám 160 cm a 60 kg, ale byly časy, když jsem měla 55 a tam to chci zas dotáhnout. Nicméně to bláto na břiše nemusí být špek, ale vytaaná kůže, to mám já taky a blbě se s tím pracuje:(((

Lejaa
Echt Kelišová 8960 příspěvků 06.11.14 14:43
@Fireangel píše:
Souhlasím s visením, viset, vidět, vinit, vinout, viklat :mrgreen:A k bříšku - doporučuji začít chodit na pilates, hrozně, hrozně moc dělají nezpevněné hluboké stabilizační svaly.
spousta cviků se dá cvičit doma (prkno), ale je potřeba dělat to správně…

Přesně. Do pilates chodím teď rok a je to fakt znát. Sice bříško nemám zdaleka ploché, ale rozdíl je fakt vidět. Na pilates je super, že s břichem se pracuje, i když se zrovna cvičí na jinou část těla.

Mirka Dušínová
Ukecaná baba ;) 1600 příspěvků 06.11.14 14:45
@Lejaa píše:
S váhou souhlas, já mám 160 cm a 60 kg, ale byly časy, když jsem měla 55 a tam to chci zas dotáhnout. Nicméně to bláto na břiše nemusí být špek, ale vytaaná kůže, to mám já taky a blbě se s tím pracuje:(((

Jasně, to může být kůže, to chápu - já to teda naštěstí nemám, ale zase mám pěkně hnusku celulitidu na pr.eli :cert:, ale dle fota zakladatelky to vypadá na pěkně plné bříško špíčků :mrgreen:

Mirka Dušínová
Ukecaná baba ;) 1600 příspěvků 06.11.14 14:46

Ježiš nebo to je asi těhotná ne že nám ukazuje špek co :lol: :zed:

pidin
Kelišová 6474 příspěvků 06.11.14 14:52

@Dolákovo a co zkusit jillian michaels? ja jsem na fcb ve skupince kde tohle cviceni cvicilo hodne bab po porodu a fakt sito chvali.. a i to povisle brisko se jim vytahlo na horu :) jsoutam i ruzne fotky, taktreba mrkni do skupinky :)

Lejaa
Echt Kelišová 8960 příspěvků 06.11.14 14:54
@Mirka Dušínová píše:
Ježiš nebo to je asi těhotná ne že nám ukazuje špek co :lol: :zed:

Jasný, že to je těhotenská :lol: :lol: Teď jsem se pobavila! :-D

Mirka Dušínová
Ukecaná baba ;) 1600 příspěvků 06.11.14 14:55

@Lejaa No jo no, mlíko na mozku :lol: Jdu raději něco dělat, než tu rozdávat moudra :mrgreen:

Lejaa
Echt Kelišová 8960 příspěvků 06.11.14 14:56

@pidin
jj, to je fajn cvíčo, ale málokdo u toho fakt vydrží, třeba pro mě to byl děsný opruz a nůůďa. Navíc mi přijde, že pro začátečníka je to dost nevhodné, cvičí se každý den, což dobře není a mnohdy se to tahá „na silu“.
Já bych začala tím pilates, na zpevnění a k tomu nějaký kardio.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Vilhelmová jako Meda: Hrát ji je obrovská odpovědnost a troufalost

Mecenáška a vášnivá sběratelka umění Meda Mládková 24. června oslaví... číst dále >

Královna a vévodkyně na státní návštěvě: Panovnice tímto utnula všechny drby

Královna Alžběta (92) navštívila londýnskou univerzitu po boku Kate Middleton... číst dále >