Začala jsem běhat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Adriana Lima
Kecalka 138 příspěvků 04.11.14 10:36
Začala jsem běhat

Ahoj holky, tak jsem začala běhat a běhám každý den už týden, jenomže teď k problému. Opravdu můžu chodit běhat jen večer, když mám z krku děti, ráno ani přes den to prostě nejde, jenomže vždycky po večerním běhání, jsem taková nadupaná, rozjetá a nemůžu spát :roll: Nevím co s tím, jelikož mě to běhání začalo bavit a možnost je jedině večer. Vím že je to tím, že se rozpohybuji na večer, kdy už má mít tělo klid. Co s tím? Nevíte někdo? :*

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Run
Generální žvanilka 20654 příspěvků 04.11.14 10:39

Ledovou sprchu, zaruceny uspavadlo.

Adriana Lima
Kecalka 138 příspěvků 04.11.14 10:41

@Sibyla0 vážně ledovou? Mě vždycky uspávala spíš horká vana, ale tu si nedávám už roky. Sprchu zkusím, za zkoušku to stojí, štve mě, že kvůli běhání tak špatně usínám :roll:

mag
Extra třída :D 11119 příspěvků 04.11.14 10:45

Co se zklidnit při protahování? Já k protahování používám jogu, takže u ní se krásně uklidním. běhám taky jenom večer, ale problémy s usínáním teda nemám. :lol:

Ester13
Kelišová 5846 příspěvků 04.11.14 10:46

Ledová sprcha mne naopak probouzí a beru ji jako zázračný životabudič :) Ale já jsem divná, mně se dobře spí po kafi :D

KackaDoup
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.11.14 10:46

@Adriana Lima idealni cas na behani je 17ta hodina…pak je cas na to aby se telo uklidnilo…v kolik chodis spat?

mag
Extra třída :D 11119 příspěvků 04.11.14 10:47

Sprchu si dávám teda teplou na uvolnění svalů.

KackaDoup
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.11.14 10:49

@Adriana Lima
tady mas rady:je to sice kulturistika, ale je to v podstate totez
 http://kulturistika.ronnie.cz/…ortizol.html

ady01
Ukecaná baba ;) 2043 příspěvků 04.11.14 10:50

Jsi rozpumpovaná, ledová sprcha a medunkovy čaj, taky to tak mám, jinak diskuzí o běhání je tady už spousty ;)

Pepinek007
Kecalka 152 příspěvků 04.11.14 10:51

Můžu se zeptat, jakou vzdálenost a jak dlouho běháš? Já jsem taky začala, chodím obden už 14 dní a taky večer. Vždycky se ještě venku po běhu protáhnu, vystrečuju…dojdu domů a tam ještě na zemi protáhnu všechno, co můžu…Uvařím si meduňkový, nebo mátový čaj…než vystydne se vysprchuju…pak ho vypiju a usínám jako miminko :)

ady01
Ukecaná baba ;) 2043 příspěvků 04.11.14 10:51

@mag je to dost, že se taky ukážeš :D

mag
Extra třída :D 11119 příspěvků 04.11.14 10:54
@ady01 píše:
@mag je to dost, že se taky ukážeš :D

Ahoj, měla jsem běžeckou krizi, měsíc jsem záměrně neběhala, už se zase dostávám do tempa, tak se za vámi přijdu brzo podívat :D

JulkaD
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.11.14 11:17

To bude ok, prvni tyden behas. Telo na to pravdepodobne neni zvykle a je z toho „paf“. Ja kdyz beham/cvicim vecer, pomuze poradne protahnuti a nejake „zklidnujici“ cviceni. Najdi si neco na youtube, staci 5-10minutek. Pak si dej sprchu, zachumlej se do deky, caj a bude to ok :palec:

Adriana Lima
Kecalka 138 příspěvků 04.11.14 13:12

Všem díky za rady, jo jo zvyklá nejsem, postavu řeším převážně jídlem, ale je třeba si zvyšovat kondici :palec: vyzkouším a doufám že to zabere, večer jdu zase na běh, už teď se těším :dance:

lady.em
Povídálka 20 příspěvků 06.11.14 07:50

Vlažné mléko s medem nebo je prý dobrý kozlík lékařský…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak moc záleží na detailu: Vilhelmová vytřela zrak růžové divě Českých lvů

Nikdo ji tady v Česku nezná, a přesto byla jednou z nejfotografovanějších žen... číst dále >

Seznamte se, tohle jsou opilci a smolaři na Českých lvech.

Největší společenské událost je za námi a už jsou známi vítězové, kteří... číst dále >