Práce v dětském domově, je tu někdo takový?
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Reakce:
Přímo v DD ne, ale ve VU, dost podobné. Dlouhý a krátký týden, včetně víkendů. Mě se ta práce líbí, peníze slušné. Spíš se konkrétně zeptej, co budu vědět, napíšu.
- Citovat
- Upravit
@Veru1987 píše:
V dětském domově a volno o svátcích…? Vtipné celkem, nee?
Samozrejme ne veškeré svatky. Ale zajima mě, jak to mate se směnama. Kolik směnu tydne mate atd
- Citovat
- Upravit
@Veru1987 píše:
V dětském domově a volno o svátcích…? Vtipné celkem, nee?
No, děti se musí vést k samostatnosti.
![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Jeden týden sloužíme po, út odpoledne a so, ne 12tky. Druhý týden stř. čt, pá odpoledne. Když jsou prázdniny a svátky, tak se slouží 12tky. Pro mě třeba lepší - méně směn.
- Citovat
- Upravit
Je tu někdo, kdo pracuje v dětském domově? Jak je tato práce náročná? Kdy chodíte do práce? Máte o svátcích volno? Je to psychicky náročné?