Vstupní lékařská prohlídka - školství
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Reakce:
Nebylo to tedy na pedagogického pracovníka, ale na jak já říkám „kancelářskou rysu“ a odběr krve dělali v obou zaměstnáních, kde jsem byla na prohlídce.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Tak u nas? Papir potvrdi mezi dvermi ![]()
To stejný, kdyz potřebuju papir na tabor jako vedouci k oddilu.
Bude to, jak kde.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Donesla jsem výpis z karty od praktika, dr. se zeptal, zda jsem zdravá, neberu léky, nosim brýle, slyším.. Jeden mi aspoň změřil tlak, při prohlídce do druhého zaměstnání ani to ne.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Anonymní píše:
Dobry den.
Jak u Vas probihala vstupni lekarska prohlidka do skoly na pozici pedagogickeho pracovnika? Co vse po Vas chteli? Jde mi hlavne o odber krve, nesnasim je. Dekuji.
@Anonymní píše:
Dobry den.
Jak u Vas probihala vstupni lekarska prohlidka do skoly na pozici pedagogickeho pracovnika? Co vse po Vas chteli? Jde mi hlavne o odber krve, nesnasim je. Dekuji.
Když bude hodně pečlivý, píchne do prstu. A na ten odběr si zvykni. Měla bys ho podstoupit každé dva roky na prevenci.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Dobry den.
Jak u Vas probihala vstupni lekarska prohlidka do skoly na pozici pedagogickeho pracovnika? Co vse po Vas chteli? Jde mi hlavne o odber krve, nesnasim je. Dekuji.