Vstupní lékařská prohlídka - školství

Anonymní
9.6.21 10:59

Vstupni lekarska prohlidka-skolstvi

Dobry den.
Jak u Vas probihala vstupni lekarska prohlidka do skoly na pozici pedagogickeho pracovnika? Co vse po Vas chteli? Jde mi hlavne o odber krve, nesnasim je. Dekuji.

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
101928
9.6.21 11:09

Nebylo to tedy na pedagogického pracovníka, ale na jak já říkám „kancelářskou rysu“ a odběr krve dělali v obou zaměstnáních, kde jsem byla na prohlídce.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1342
9.6.21 11:27

Tak u nas? Papir potvrdi mezi dvermi :mrgreen:
To stejný, kdyz potřebuju papir na tabor jako vedouci k oddilu.
Bude to, jak kde.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4979
9.6.21 11:54

Donesla jsem výpis z karty od praktika, dr. se zeptal, zda jsem zdravá, neberu léky, nosim brýle, slyším.. Jeden mi aspoň změřil tlak, při prohlídce do druhého zaměstnání ani to ne.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
53518
9.6.21 11:59
@Anonymní píše:
Dobry den.
Jak u Vas probihala vstupni lekarska prohlidka do skoly na pozici pedagogickeho pracovnika? Co vse po Vas chteli? Jde mi hlavne o odber krve, nesnasim je. Dekuji.
@Anonymní píše:
Dobry den.
Jak u Vas probihala vstupni lekarska prohlidka do skoly na pozici pedagogickeho pracovnika? Co vse po Vas chteli? Jde mi hlavne o odber krve, nesnasim je. Dekuji.

Když bude hodně pečlivý, píchne do prstu. A na ten odběr si zvykni. Měla bys ho podstoupit každé dva roky na prevenci.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat