Reklama

Pračka Beko zkušenosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

bessy
Ukecaná baba ;) 1139 příspěvků 07.01.18 11:09
Pračka Beko zkušenosti?

Ahoj holky, volám sos právě nám odešla po x letech pračka, prádlo mokré, zavřené uvnitř, znáte to… popravdě čekala jsem to už dřív.
Moje otázka, má některá zkušenost s Beko WMY 81243 CS PTLMB1? Je na 8 kg. Nebo jinou doporučíte? My máme Beko lednici, mrazák, sušičku a ze vším jsme spokojeni.Ale chtěla bych, prosím vaše názory, děkuji.

Reklama

Reakce:

pannda
Kelišová 6498 příspěvků 32 inzerátů 07.01.18 11:19

Kámoška má na 8kg prádla a nijak si nepochvaluje, protože to nikdy na tolik kilo nenaloží a úsporou vody jí to extra nepere. Na 6kg je lepší si myslím. Já jsem spokojena s AEG už šestý rok

Princezna Dandilion
Kecalka 145 příspěvků 07.01.18 11:27

Máme Beko WMB 61243 na 6kg A+++ a maximální spokojenost! Máme Beko i myčku, lednici a ruční šlehač, vše několik let a bez poruch a bez zjevných nedostatků. :palec:

bessy
Ukecaná baba ;) 1139 příspěvků 07.01.18 11:28

Já mám momentálně na 6 kg a klidně bych uživila větší, jsme velká rodina. Tak jsem si říkala, že až budu kupovat, tak větší. Tak nevim. Sušička je na 8 kg.

bessy
Ukecaná baba ;) 1139 příspěvků 07.01.18 11:29

@Princezna Dandilion My jsme právě taky spokojeni, akorát teda nevim s tou velikostí.

Princezna Dandilion
Kecalka 145 příspěvků 07.01.18 11:54

@bessy tak pokud vás je hodně a sama říkáš, že byste uživili větší tak bych se toho asi nebála. U nás je i ta na těch 6kg povětšinou nad rámec potřeb. Potřebujeme prát častěji v menším množství.

bessy
Ukecaná baba ;) 1139 příspěvků 07.01.18 12:02

@Princezna Dandilion Tak asi jo, vezmu taky Beko, ale tu větší. Taky se mi osvědčila ta značka. :)

Princezna Dandilion
Kecalka 145 příspěvků 07.01.18 12:13

Tak ať dobře slouží :)

bessy
Ukecaná baba ;) 1139 příspěvků 07.01.18 12:36

Děkuji :mavam:

Petrajtjv
Kecalka 142 příspěvků 07.01.18 12:56

My máme beko pračku a susicku myslím že na 7kg? A maximální spokojenost :palec:

Uživatel je onlineJanli
Kelišová 5631 příspěvků 9 inzerátů 07.01.18 13:45

Mám beko 8kg, typ ti neřeknu, a jsem s ní spokojená. Sice fakt neperu běžně 8kg prádla, ale oceňuju ta velká dvířka. Často peru deky nebo lůžkoviny a je to bomba. Nepočítej s tím, že budeš prát běžné prádlo a nacpeš pračku plnou, nevypere se to pořádně. Ale pokud potřebuješ vyprat prošívané deky a podobné velké věci, nemusíš mít strach, že si tím pračku nějak poškodíš. Je na větší nálož stavěná.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >