Pračka Beko zkušenosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

bessy
Ukecaná baba ;) 1139 příspěvků 07.01.18 11:09
Pračka Beko zkušenosti?

Ahoj holky, volám sos právě nám odešla po x letech pračka, prádlo mokré, zavřené uvnitř, znáte to… popravdě čekala jsem to už dřív.
Moje otázka, má některá zkušenost s Beko WMY 81243 CS PTLMB1? Je na 8 kg. Nebo jinou doporučíte? My máme Beko lednici, mrazák, sušičku a ze vším jsme spokojeni.Ale chtěla bych, prosím vaše názory, děkuji.

Reklama

Reakce:

pannda
Kelišová 6404 příspěvků 29 inzerátů 07.01.18 11:19

Kámoška má na 8kg prádla a nijak si nepochvaluje, protože to nikdy na tolik kilo nenaloží a úsporou vody jí to extra nepere. Na 6kg je lepší si myslím. Já jsem spokojena s AEG už šestý rok

Princezna Dandilion
Kecalka 145 příspěvků 07.01.18 11:27

Máme Beko WMB 61243 na 6kg A+++ a maximální spokojenost! Máme Beko i myčku, lednici a ruční šlehač, vše několik let a bez poruch a bez zjevných nedostatků. :palec:

bessy
Ukecaná baba ;) 1139 příspěvků 07.01.18 11:28

Já mám momentálně na 6 kg a klidně bych uživila větší, jsme velká rodina. Tak jsem si říkala, že až budu kupovat, tak větší. Tak nevim. Sušička je na 8 kg.

bessy
Ukecaná baba ;) 1139 příspěvků 07.01.18 11:29

@Princezna Dandilion My jsme právě taky spokojeni, akorát teda nevim s tou velikostí.

Princezna Dandilion
Kecalka 145 příspěvků 07.01.18 11:54

@bessy tak pokud vás je hodně a sama říkáš, že byste uživili větší tak bych se toho asi nebála. U nás je i ta na těch 6kg povětšinou nad rámec potřeb. Potřebujeme prát častěji v menším množství.

bessy
Ukecaná baba ;) 1139 příspěvků 07.01.18 12:02

@Princezna Dandilion Tak asi jo, vezmu taky Beko, ale tu větší. Taky se mi osvědčila ta značka. :)

Princezna Dandilion
Kecalka 145 příspěvků 07.01.18 12:13

Tak ať dobře slouží :)

bessy
Ukecaná baba ;) 1139 příspěvků 07.01.18 12:36

Děkuji :mavam:

Petrajtjv
Kecalka 142 příspěvků 07.01.18 12:56

My máme beko pračku a susicku myslím že na 7kg? A maximální spokojenost :palec:

Janli
Závislačka 5000 příspěvků 07.01.18 13:45

Mám beko 8kg, typ ti neřeknu, a jsem s ní spokojená. Sice fakt neperu běžně 8kg prádla, ale oceňuju ta velká dvířka. Často peru deky nebo lůžkoviny a je to bomba. Nepočítej s tím, že budeš prát běžné prádlo a nacpeš pračku plnou, nevypere se to pořádně. Ale pokud potřebuješ vyprat prošívané deky a podobné velké věci, nemusíš mít strach, že si tím pračku nějak poškodíš. Je na větší nálož stavěná.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Bába Kamenická: Žena, která léčila Václava Havla či Jiřího Bartošku

Léčila prezidenty i slavné umělce, našince i cizince. Božena Kamenická,... číst dále >

5 věcí, které jste nevěděli o mihuli potoční: Nejtajemnější tvor vodní říše v Česku!

Mihule potoční je jedním z nejvzácnějších vodních obratlovců v Česku.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama