Pracuje tady někdo v Penny?

5255
10.11.19 20:54

Pracuje tady někdo v Penny?

Dobrý den, nepracuje tady prosím někdo v Penny? Zjišťují pro známou. Když bude mít na konci směny v kase manko, musí hradit ze svého? Děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
10.11.19 20:56

No a kdo by to jiný měl platit??

• Citovat
  • Nahlásit
418
10.11.19 20:58

Ano, buď to zarovná hned na konci směny a nebo ji to strhnout z výplaty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5255
10.11.19 21:00
@Anonymní píše:
No a kdo by to jiný měl platit??

No tak třeba v kaufu to nechtějí, když se to stane výjimečně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1699
10.11.19 21:44

Pracuji a pracovala jsem v několika obchodech. Vždy jsem podepisovala hmotnou zodpovědnost a vždy jsem případné manko platila já, ještě jsem se nesetkala s tím abych to nemusela platit já

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.11.19 21:48
  • Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.11.19 17:14

@smajlik345
Když si ráno vezme kasu tak si nejdříve z váží (spočíta) kolik má v ní peněz a když kasa sedí tak teprve podepíše… Pak už za ní nese zodpovědnost a manka platí ze svého. Ale je důležité si dát pozor aby místo ní nikdo na kasu nechodil i když potřebuje na wc, může se stát opravdu cokoliv a odpovědnost za kasu nese ona. Když potřebuje drobne, tak je nutné si nejprve spočítat kolik dostane a dát si pozor kolik vydává… pokud při převzetí nedostane podepsat odpovědnost na kasu tak není povinná platit mamka ze svého. (Bohužel za 2 roky se tam stalo ledacos) :) A také bych ráda dodala, že je nutné si dat pozor při vydávání. Neznám nikoho komu by na začátku v kase nikdy nechybělo i kolem 1000Kc. :) Bohužel, u zacatecniku je to pravdu normální. (Přemacknuti, stres, nepozornost) po několika měsících už je to nepravděpodobné. Doporučuji v klidu tukat ať se nepřemáčkne, (není na závodech a lidé kolem se nezblazni), a pri vrácení se ujistit, zda vydává dobře a peníze promne v prstech jednu po druhe zda jsou pouze po 1ks a ještě si je rozložit na pult. Zkontroluje si to ona ale zároveň i zakaznik. A pokud někdo tvrdí, že platil jinou bankovkou a špatné vrátila, zazvonit a přepočítat kasu. :) Zákazníci si bohužel hodně vymýšlí, nebo opravdu zapomenou. Ale i prodavačky samozřejmě nikdy nejsou dokonale. :) Jinak práce je pro mě super. Přeji hodně štěstí.

• Citovat
  • Nahlásit
1699
12.11.19 19:16
@Anonymní píše:
@smajlik345
Když si ráno vezme kasu tak si nejdříve z váží (spočíta) kolik má v ní peněz a když kasa sedí tak teprve podepíše… Pak už za ní nese zodpovědnost a manka platí ze svého. Ale je důležité si dát pozor aby místo ní nikdo na kasu nechodil i když potřebuje na wc, může se stát opravdu cokoliv a odpovědnost za kasu nese ona. Když potřebuje drobne, tak je nutné si nejprve spočítat kolik dostane a dát si pozor kolik vydává… pokud při převzetí nedostane podepsat odpovědnost na kasu tak není povinná platit mamka ze svého. (Bohužel za 2 roky se tam stalo ledacos) :) A také bych ráda dodala, že je nutné si dat pozor při vydávání. Neznám nikoho komu by na začátku v kase nikdy nechybělo i kolem 1000Kc. :) Bohužel, u zacatecniku je to pravdu normální. (Přemacknuti, stres, nepozornost) po několika měsících už je to nepravděpodobné. Doporučuji v klidu tukat ať se nepřemáčkne, (není na závodech a lidé kolem se nezblazni), a pri vrácení se ujistit, zda vydává dobře a peníze promne v prstech jednu po druhe zda jsou pouze po 1ks a ještě si je rozložit na pult. Zkontroluje si to ona ale zároveň i zakaznik. A pokud někdo tvrdí, že platil jinou bankovkou a špatné vrátila, zazvonit a přepočítat kasu. :) Zákazníci si bohužel hodně vymýšlí, nebo opravdu zapomenou. Ale i prodavačky samozřejmě nikdy nejsou dokonale. :) Jinak práce je pro mě super. Přeji hodně štěstí.

sice nechápu proč mě cituješ a vysvětluješ mi to jak blbci. Vím jak se počítá kasa v obchodě pracují a nikdy jsem nepodepisovala zodpovědnost až při začatku směně když kasa seděla, ale hned při začatku prac. poměru při podepsaní prac. smlouvy i hmotnou zodpovědnost.
Je samozřejmostí že bacha se dávat musí, ale to si musí hlídat každý sám a bohužel ne vždy uhlídá pak to má jako ponaučení. Ono i v dnešní době se na kase napíše částka kolik zákazník dá a vyjede kolik se má vrátí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.11.19 19:40

@smajlik345
Omlouvám se, to samozřejmě nemělo být tobě ale zakladatelce, preklikla jsem se. Ta se na to ptala… :) a ke všemu ještě toho kdo pracuje v penny.

• Citovat
  • Nahlásit
74
18.5.20 13:37

Přišlo Vám ošetřovné?

Ahojte, holky co pracujete a byly Jste v dubnu na ošetřovačce kvůli zavření škol a školek přišlo Vám už ošetřovné za duben? Paní z úřadu mi napsala, že jim ještě neposlalo podklady :( popřípadě nemáte někdo email nebo telefon na účetní?

Příspěvek upraven 18.05.20 v 21:10

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6374
18.5.20 14:38
@MKSP píše:
Ahojte, holky co pracujete v Penny a byly Jste v dubnu na ošetřovačce kvůli zavření škol a školek přišlo Vám už ošetřovné za duben? Paní z úřadu mi napsala, že jim Penny ještě neposlalo podklady :( popřípadě nemáte někdo email nebo telefon na účetní?

Na výplatní pásce není kontakt na účetní? Nebo zavolej svému vedoucímu nebo na HR Penny a kontakt by ti měli dát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat