Pramen vlasů na oušku

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
983
5.1.22 19:56

Pramen vlasů na oušku

Ahojte.. Dcerka, skoro 2 měsíce. Dnes jsem si všimla, že na jednom uchu má dlouhý tlustý pramen chlupů který vypadá úplně stejně jak její vlásky. Nejdříve jsem myslela, že to vlasy jsou a že to má slepené třeba od toho jak ublinkla. Ale opravdu je to silný pramen blond chloupků. Myslíte, že to ještě vypadá? Mám strach, abych ji dřív nedělala culíky na uchu než na hlavě :mrgreen: :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
584
5.1.22 20:02
@Krista 1 píše:
Ahojte.. Dcerka, skoro 2 měsíce. Dnes jsem si všimla, že na jednom uchu má dlouhý tlustý pramen chlupů který vypadá úplně stejně jak její vlásky. Nejdříve jsem myslela, že to vlasy jsou a že to má slepené třeba od toho jak ublinkla. Ale opravdu je to silný pramen blond chloupků. Myslíte, že to ještě vypadá? Mám strach, abych ji dřív nedělala culíky na uchu než na hlavě :mrgreen: :oops:

Ve 2 mesicich bych byla uplne v klidu, to vypada. Uzivej si dcerku a nestresuj se, kuprikladu ja jsem jeste ve 3m mela hrivu jak mala Tarzanice, a pak v 5m uplnej plesoun :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
983
5.1.22 20:16
@Proseccová píše:
Ve 2 mesicich bych byla uplne v klidu, to vypada. Uzivej si dcerku a nestresuj se, kuprikladu ja jsem jeste ve 3m mela hrivu jak mala Tarzanice, a pak v 5m uplnej plesoun :lol:

No, ona má taky pořádné háro tak jsem myslela, že to už ji zůstane právě :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2962
5.1.22 20:17

Vypadá, neboj :D. Dcerka to měla na obou uších docela hodně, chlupatinka po mně. Já to měla teda extrémně dlouho v takovém pásu nad zadkem, místo ocasu asi. malé to vypadalo kolem 7 měsíce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
983
5.1.22 20:42

@lamicina jo, tak hned jsem klidnější :) můj říká, že vypadá jak Grinch :lol: on má taky chlupy tam, kde je normální člověk nemá tak jsem se bála, jestli to nemá po něm :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25712
5.1.22 20:56

Moje ségra měla na uších šošolky jak veverka, do roka jí to vypadalo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4891
5.1.22 20:56

Moje dcera měla zase do roku a půl papaláše, takový ty vlasy jen vzadu dole na hlavě. Furt jsem si říkala, kdy ji to proboha začne růst… v té chvíli bych byla raději za culík na uchu :lol: :lol: jsou jí tři a má normální vlásky. Papaláš v mezidobí zcela vypadal a pak teprve začaly růst aktuální vlasy. Kadeřnice mi říkala, že je lepší vlasy zahušťovat častým stříháním co půl roku, což jsem nevěděla. Prý i když tam je jen jemné chmíří, ale říkala mi to jen ta jedna, tak nevím co je na tom pravdy…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6042
5.1.22 21:07

@Martha03 my jsme nešťastnou náhodou :lol: vzali dcerku strojkem v cca roce :lol: manžel tam bohužel nastavil snad nejmenší velikost-Takže dohola. Naštěstí neplakala a nemohla nadávat, co jsme ji to udělali. Jen tak koukala do zrcadla,.co se to děje. Pak už vlásky rostly nádherně :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
584
5.1.22 21:21
@Martha03 píše:
Moje dcera měla zase do roku a půl papaláše, takový ty vlasy jen vzadu dole na hlavě. Furt jsem si říkala, kdy ji to proboha začne růst… v té chvíli bych byla raději za culík na uchu :lol: :lol: jsou jí tři a má normální vlásky. Papaláš v mezidobí zcela vypadal a pak teprve začaly růst aktuální vlasy. Kadeřnice mi říkala, že je lepší vlasy zahušťovat častým stříháním co půl roku, což jsem nevěděla. Prý i když tam je jen jemné chmíří, ale říkala mi to jen ta jedna, tak nevím co je na tom pravdy…

podle mě je tohle blbost, hustota vlasů je daná počtem cibulek a pak taky tloušťkou a strukturou vlasového vlákna, takže všechno geny. Samozřejmě pak (u „dospělých“ vlasů) jde hodně ovlivnit péčí a střihem, ale primárně ta hustota a typ vlasů je genetika. Mamku takhle dávali stříhat jako dítě, aby měla bohatou hřívu, ale nemáme to v rodě a jak si pak někdy v pubertě nechala vlasy narůst, stejně se tý hřívy jak z reklamy na šampon nedočkala :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1704
5.1.22 21:22

Nejstarsi dcera se taky narodila s chlupatyma usima. V pulroce ji ty chloupky vypadaly, ale vlasy ji zustaly vsechny. Nejmladsi se narodila silene vlasata. Ted v 10 mesicich ma vlasy az do pusy, kdyz nema culik. Nekomu prvni vlasy vypadaji, nekomu vubec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4891
5.1.22 22:03
@truelly píše:
@Martha03 my jsme nešťastnou náhodou :lol: vzali dcerku strojkem v cca roce :lol: manžel tam bohužel nastavil snad nejmenší velikost-Takže dohola. Naštěstí neplakala a nemohla nadávat, co jsme ji to udělali. Jen tak koukala do zrcadla,.co se to děje. Pak už vlásky rostly nádherně :palec:

Ještěže jsou v tomhle věku ještě mimo a je jim jedno co mají na hlavě :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4891
5.1.22 22:04
@Proseccová píše:
podle mě je tohle blbost, hustota vlasů je daná počtem cibulek a pak taky tloušťkou a strukturou vlasového vlákna, takže všechno geny. Samozřejmě pak (u „dospělých“ vlasů) jde hodně ovlivnit péčí a střihem, ale primárně ta hustota a typ vlasů je genetika. Mamku takhle dávali stříhat jako dítě, aby měla bohatou hřívu, ale nemáme to v rodě a jak si pak někdy v pubertě nechala vlasy narůst, stejně se tý hřívy jak z reklamy na šampon nedočkala :D

Jak říkám, říkala mi to jen ta jedna. Mě to taky přišlo divný, ale nechtělo se mi to s ní rozebírat. Říkala jsem si, že přece to, že se okolí ty jemný chloupky dole neznamená, že ji to začne růst nahoře. Ale kočka se u toho tvářila, že jako fakt, tak jsem ji to nebrala…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
983
5.1.22 22:26
@Martha03 píše:
Jak říkám, říkala mi to jen ta jedna. Mě to taky přišlo divný, ale nechtělo se mi to s ní rozebírat. Říkala jsem si, že přece to, že se okolí ty jemný chloupky dole neznamená, že ji to začne růst nahoře. Ale kočka se u toho tvářila, že jako fakt, tak jsem ji to nebrala…

Já zase slyšela, že tím jak se to zastrihava tak že to rychleji roste :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
584
5.1.22 22:35
@Martha03 píše:
@Krista 1 píše:
Já zase slyšela, že tím jak se to zastrihava tak že to rychleji roste :nevim:

klasický mýty, mě taky jako děcku říkala babička, že když mám ve druhý třídě vlasy do půlky zad, tak mi v dospělosti nebudou růst, budou padat a budu je mít řídký :mrgreen:

ale jako taky bych se nehádala, prostě bych si myslela svoje, však ať si tomu každý věří podle své vůle :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat