Pravidelné krvácení po styku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mamculina
Kecalka 276 příspěvků 25.02.17 21:11
Pravidelné krvácení po styku

Ahoj maminky, nevíte, zda je normální ti, když po styku krvácím? Antikoncepci neberu, těhotná nejsem, styk není nijak extra tvrdý…

Děje se to už asi po dobu 2 měsíců, ne vždy, ale tak z 80% ano. Při styku mě nic nebolí, ani po něm, pouze to krvácení, které je opravdu dost nepříjemné, krev je jasně červená, někdy až hnědočerná… Ale to většinou druhý den po styku. Trápí mě to, partner se už boji se mnou milovat.

K doktorovi mám v plánu jít v týdnu, jen chci vědět, jestli je to běžné, či ne… Děkuji za odpověď a přeji krásný večer. :mavam:

Reakce:

Mamculina
Kecalka 276 příspěvků 25.02.17 21:26

Jen to tedy poupravim, to krvácení je již během styku, pak ještě krátce po a další den dva špinění…

Damalinka
Povídálka 11 příspěvků 25.02.17 21:28

Ahoj, nevím jak moc je to běžné, ale měla jsem to stejně. Způsoboval mi to chronický zánět děložního čípku. Nakonec jsem musela podstoupit konizaci, kde přišli i na předrakovinové změny. Takže doporučuji neváhat s návštěvou doktora :-)

Gábinkaa9
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 25.02.17 21:33

Nevím jestli tohle je často běžné, ale určitě to chce navštívít lékaře… :)

Renca8
Ukecaná baba ;) 1089 příspěvků 25.02.17 22:01

Taky se me to stalo, krvacela jsen stejne jako pri menstruaci 8o sla jsem k dr. a nic nevidel. Akorat jsem se mu sverila s tim, ze mesic zpet jsem uzivala gynex ale uz neuzivam a on ze to je z toho…ze nejsem prvni kdo k nemu s tim prisel. Pak to ustalo samo

Mamculina
Kecalka 276 příspěvků 25.02.17 22:11

@Damalinka a také jste to měla bez bolesti?? To mě na tom udivuje nejvíc, že bolest žádnou necítím, ale krve jde že mě jak při menstruaci… :oops:

@Gábinkaa9 Je mi to jasné, ale třeba má někdo podobnou zkušenost… :kytka:

@Renca8 tak já nic neberu, ani žádné léky. Pouze mám poslední dobou docela psychické problémy, ale nevím, jestli se to může projevovat i takto.

Gábinkaa9
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 25.02.17 22:36

@Mamculina Tak určitě se nějaká žena najde co má stejný problém :) tak určitě zajdi k lékaři a přeji ať je brzy po problému :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.02.17 22:39

Já mám před sebou odstranění endometriozy na vaječnících a nožná i revizi jizvy po sekcích.

hanourek
Kecalka 236 příspěvků 25.02.17 22:45

I me se to jeden cas stavalo. Nakonec mi byl zjisten polyp. Ktery ale diky trosku jine medicine zmizel sam za 2 mesice.
Muze to byt i zmenami na cipku-ty mam taky. Uz 10 let jsem pod kontrolou. Nastesti 1.stupen..snad. musim dr. verit. prece jen clovek si tam nevidi :mrgreen:…ale ptz chci mit uz klid, tak co ted v dubnu porodim…tak se pak s dr. domlouvime na konizaci.
Pricin muze byt hodne…i treba hodne prokrvena sliznice. Uklidni te asi az kontrola na gynekologii. Pak napis jak jsi dopadla. :kytka:

Alkata
Zasloužilá kecalka 568 příspěvků 25.02.17 23:04

Děložní čípek. Neni to legrace. Sup k doktorovi. Samozřejmě, ze to normální neni! :roll:

Deneriss
Zasloužilá kecalka 885 příspěvků 25.02.17 23:07

Nechci strašit, ale tohle vypadá na nějaký vážnější problém. V pondělí se objednej ke svému doktorovi.

andelka83
Neúnavná pisatelka 19885 příspěvků 25.02.17 23:17

Mně tohle trápí rok a půl. U lékaře jsem byla, dělal vnitřní vyšetření, utz i cytologii. Nic zásadního se nenašlo. Na čípku mám vřídek, nic se s tím nedělá a z něj to prý není. V děloze mám malý myom, taky nic nedělá, nic se s tím nedělá. Stěr z čípku taky v pořádku.
Zkusili jsme víc používat gel a přítel si dává víc pozor, a snad to vypadá že se to zlepšilo. Trápilo mě to strašně. A nejhorší je, že se vlastně neví co to způsobuje, takže ani jak to zlikvidovat. Byla jsem připravená na to že se něco děje s cipkem, načetla jsem o konizaci kde co..A ono nic.

Mamculina
Kecalka 276 příspěvků 26.02.17 08:33

Děkuji všem za odpovědi, snad to tedy nebude nic vážného, zítra si Zajdu hned na gynekologii, až budu znát příčinu, ozvu se. :mavam:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.07.17 12:31
Krvaceni po styku

Mne se to tedy stalo uz po druhe. Minule jsem par dni jen trochu spinila, ted jsem druhy den po styku a vylozene krvacim i mne trochu boli bricho. Antikoncepci beru, jsem na zacatku cyklu. Cytologii mi nabirali pred 14 dny i vysetrovali a jsem naprosto v poradku. Pravdou je, ze styk byl dost divoky, tak nevim, ale asi bych to spis prisuzovala nejakemu mechanickemu poskozeni a prekrveni. Co myslite?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Socha Špinarové možná zmizí! Nová radnice chce jednat, syn bude shánět sponzory

Kontroverzní socha zpěvačky Věry Špinarové je opět na scéně. Ačkoliv kritika... číst dále >

Exkluzivně: Slavný herec Bill Nighy je v Praze! Co zde rocker z Lásky nebeské dělá?

Herec Bill Nighy (68), který se proslavil mimo jiné rolí svérázného rockera... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >