Předokenní rolety a hluk z ulice

497
17.6.20 20:00

Předokení rolety a hluk z ulice

Chystáme se dát předokení rolety hlavně kvůli hluku z ulice. Zajímá mě vaše zkušenost, vím, že hluku rolety úplně nezabrání, ale z větší části by měli. Zajímá mě jestli jste spokojeni ohledně zamezení hluku nebo jste si predstavovali, že to bude lepší?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

59574
17.6.20 20:30

@PeBa12 dle mého zbytečnost.. Měli jsme, rozdíl nula :mrgreen: ale bydlení holt u hlavní třídy g 4 pruhy hlavní cesta, 3 pruhy vedlejší a tramvaj :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15711
17.6.20 20:49

Hluk to sníží, nám to ohlučnilo trať Praha-Brno, ale neodhluční to všechno. Záleží, kde bydlíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16328
17.6.20 20:58
@PeBa12 píše:
Chystáme se dát předokení rolety hlavně kvůli hluku z ulice. Zajímá mě vaše zkušenost, vím, že hluku rolety úplně nezabrání, ale z větší části by měli. Zajímá mě jestli jste spokojeni ohledně zamezení hluku nebo jste si predstavovali, že to bude lepší?

snizeni hlucnosti jsem nezaznamenala. Je to dobre na udelani pulnoci v mistnosti, udajne to ma snizovat i teplotu v lete.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
755
17.6.20 21:25

Máme ji, ale nenapadlo by mě ji pořizovat jako odhlučnění, to je myslím minimální.
Hlavním účelem je zatemnit místnost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
497
17.6.20 22:28
@leryl píše:
Máme ji, ale nenapadlo by mě ji pořizovat jako odhlučnění, to je myslím minimální.
Hlavním účelem je zatemnit místnost.

Kdepak, mezi vlastnosti patří právě i odhlučnění. Ptala sem se na to pána co nám to bude montovat jestli to opravdu odhluční tak říkal, že ano, ale zajímaly mě právě zkušenosti z praxe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
497
17.6.20 22:30
@Janli píše:
Hluk to sníží, nám to ohlučnilo trať Praha-Brno, ale neodhluční to všechno. Záleží, kde bydlíš.

Bydlíme právě hned u silnice na tahu do rakouska takže tu projede nespočet aut. Nerada bych vyhodila 20 tis. A zjistila, že to bylo k nicemu :zed: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4453
18.6.20 06:21

@PeBa12 spousta lidi zamenuje rolety a zaluzie. Zaluzie opravdu odhlucni prd. My mame kvalitni rolety s vyplni a kdyz se komletne doklapnou, tak to je dost znat. Kdyz pridate kvalitni trojska, tak ani nevite, ze tam nejakou silnici mate :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
497
18.6.20 08:53
@Cenarius píše:
@PeBa12 spousta lidi zamenuje rolety a zaluzie. Zaluzie opravdu odhlucni prd. My mame kvalitni rolety s vyplni a kdyz se komletne doklapnou, tak to je dost znat. Kdyz pridate kvalitni trojska, tak ani nevite, ze tam nejakou silnici mate :palec:

Tak to jsme ráda za pozitivní zprávu :) A s tou záměnou rolety/ žaluzie máte pravdu. Kamarádka si nechala dělat rozpočet na rolety, ale když sem se jí ptala co budou mít jestli rolety nebo žaluzie tak mi nebyla schopná říct, protože prostě nevěděla :lol: Takže já opravdu myslím rolety :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama