Přemístění z jedné školky do druhé...

28414
10.10.07 21:40

Přemístění z jedné školky do druhé...

Ahoj, mám dotaz.
Adámek teď chodí do školky 5dní v měsíci, tak by to mělo být do konce prosince. Já bych si chtěla najít od ledna práci (už hledám), to by znamenalo (bohužel to jinak ani nepůjde), že malej bude muset do jiný školky. Máte s tím někdo zkušenosti? Byl s tím problém? Školku snaší velmi dobře, já mu vůůůbec nechybím, nepláče tam, hraje si, je společenský, jí krásně…Taky myslím, že ty děti stejně jménem nezná, krom dvou kluků od nás, tak že si tam kámoše nenajde, po kterém by se mu stýskalo. S jedním z těch dvou se kamarádí od narození, ale to se vídáme pravidelně 1× týdně mimo školku, takže to je ok.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

15854
10.10.07 23:27

Ahoj, myslim, ze Adamek je na takove ty „socialni“ kontakty a la kamaradstvi
jeste malinky. Obecne pokud mu nevadi kolektiv ted, tak v jine skolce asi problem mit nebude, ale zapojovala bych ho postupne, pokud by to slo…

Dceri jsou 4 a ve skolce ma kamaradku Adelku. Prestehovali jsme se a zatim chodi do skolky stavajici, ale od noveho roku pujde do skolky v miste bydliste a prave kvuli Adelce jsem mela trochu strach, ktery se castecne vyresil tim, ze Adelka sla do velkeho oddeleni, tudiz se s Kajou vidi dopoledne na hristi a odpoledne po svacine, ale nejsou v tak tesnem kontaktu jako kdyz byly v jedne tride…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
11.10.07 11:17

Hanko díky. Právě to si taky myslím, že to nebude mít taky těžký, že ještě ten kamarádský vztah s nima nemá. S tím jeho kamarádem ale zřejmě jo, protože to je pořád Matý, a jdeme za Matyáškem,…apod. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama