Přemýšlím, co dál

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.18 10:59
Přemýšlím, co dál

Jdu se vykecat, nemam s kym to objektivne probrat. Prosim, nesudte mne, muj pribeh asi neni uplne standardni. sexualitu nemam 100% vyhranenou, ale nejak mi osud vzdy do cesty daval spise zeny. do jedne takove jsem se opravdu zamilovala, hormony se poblaznily a ja si s ni poridila dite, ktere prirozene nema tatinka (formou „domaciho umeleho oplodneni od darce“). diteti je 9 mesicu, je to to nejlepsi, co mne kdy mohlo potkat, ale nas vztah od porodu jaksi skripe. vzdy jsme mely souzneni, lasku, pochopeni, dlouhe povidani, ted je samozrejme na prvnim miste dite a vztah se zmenil. to je asi normalni u vsech paru, kteri maji prvni dite. jenze mne prijde, ze tou promenou v rodice jsem prosla jen ja, partnerka je bezdetna a starsi nez ja o dost a deti uz nikdy mit nebude. takze nema tu zkusenost a proste, ac jsem byla presvedcena, ze to neni problem, prijde mi, ze problem to je, protoze mi v mnoha vecech nerozumi a neni ochotna delat zmeny. tak napriklad, ma psa, vzdy s ni byl zvykly spat v posteli, mela ho proste misto ditete a partnera v jednom nez jsme se poznaly. no, ne ze bych z nej byla nadsena, ale tolerovala jsem ho i v te posteli. ale ted, kdyz je miminko, ktere v noci cca 3× kojim, tak mam spani jak na vode a ten pes strasne funi a mlaska (coz jsem predtim nikdy nevnimala) a hrozne mi v te posteli vadi, jenze ona se ho nevzda, rekla mi, ze pres nej nejede vlak. oddelene loznice taky odmita, to je jeden zasadni problem. nekdo si rekne, ze je to blbost, ze se hadame kvuli psovi, ale pro me je to vice nez jen hadka kvuli psovi, nejak citim, ze ac jsem za nas bojovala a sla hlavou proti zdi a prirodnim zakonum, protoze jsem to tak proste citila, ted se citim jako blazen, ktery nemuze doma v klidu se pomazlit s ditetem v posteli, pac tam jsou chlupy a hlavne se tam nemuzu v klidu vyspat, protoze mne ten jeji pes vetsinou probudi svym mlaskanim kazdou noc… citim se, jako ze nejsme rodina, ac jsem vzdy rikala, ze dve zeny mohou rodinu tvorit, coz si myslim stale, ale ja mam pocit, ze my rodinu netvorime. mame dalsich nekolik problemu, o kterych se mi nechce vypisovat, ale proste ruzove to neni. ted je otazka, co dal. mam pocit, ze snad by mi bylo s dcerou lepe bez ni. jenze, jak to udelat? ted jsem zavisla na ni, otec neni, takze zadne alimenty by taky nebyly. byt mam zatizeny hypotekou, kterou mi momentalne splaci najemnici, rodicak nic moc, pac jsem predti pracovala jako osvc a matky osvc si nemohou urcit vysi rodicaku, to vam urci ossz podle vasich predchozich zaloh na socialnim. neco nasetreno mam, treba pul roku bychom v pohode vysly samy (ale nechci zase prijit o vsechny uspory), pak bych se mohla vratit castecne do prace, mela jsem dobrou praci, kdbych pracovala dva dny v tydnu, vim, ze nas uzivim. sice by to nebylo na vyskakovani, ale vysly bychom. jenze, kdo by byl s dcerou? mam jen matku, ta chodi normalne do prace. rocni dite (ci rok a neco) sverit chuve? nevim… navic ji moc miluji a chci s ni byt maximalne dokud je malinka a potrebuje mne. byt s partenrkou a snazit se na nasem vztahu pracovat a byt financne naprosto v klidu? jenze ani nevim, jestli se mi na tom pracovat jeste chce po tom, co v loznici uprednostni psa prede mnou a dcerou.
navic s dcerou prislo obrovske zivotni naplneni a vim, ze chci mit dalsi deti. partnerka je chce taky, porodila bych je ja, ale je to dobry napad, kdyz uz ted mame problemy s jednim? pak zustanu sama treba se dvema a to uz bych financne davala mnohem hur. ale moznosti mit dalsi deti se nechci vzdat. vim, ze bych ten zivot zvladla i s muzem, dkybychom se rozumne domluvili… nevim, asi jste nebyli nikdo v podobne situaci, ze? muzete mi aspon rict, vy, kdo mate zkusenost, jake to je zustat s ditetem, treba rocnim sama? jsem z toho opravdu velmi smutna a nevim moc, jak dal. navic mne je zpetne strasne lito, ze kvuli mne vlastne holcicka nebude mit klasicky tatinka. nas vztah byval opravdu krasny a harmonicky a ja si to tak nejak obhajovala tim, ze ji privedu do klidneho, laskyplneho, harmonickeho domova, kde bude mit dva milujici rodice. sama jsem vetsinu casu vyrustala jen s matkou, tak mozna jsem tim podvedome poznamenana. dekuji za jakoukoli reakci a precteni, vim, ze vylev je to dlouhy

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:

Valkýra88
Stálice 70 příspěvků 23.10.18 11:04

Promin, muzes mi prosim vysvetlit jak probiha domaci umele oplodneni? :P Nejako si to nedokazu predstavit. :mrgreen:

Uživatel je onlinepikola
Neúnavná pisatelka 19265 příspěvků 23.10.18 11:05

To se tu opravdu tolik lidí hodlá rozejít že jim v posteli mlaská pes? Můžeš se domluvit s tím chlápkem odvedle z diskuze :P

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.18 11:07

jen bych chtela jeste dodat, ze partnerka je jinak velmi inteligentni zena na urovni, umi se chovat, ma dobrou praci, dobre srdce, neni zadny zakerak, ma dobre vztahy se svou rodinou. navic vim, ze jestli s dcerou odejdeme, bude to pro ni velka rana. zustala by tu sama se psem. na zahrade dceri uz udelala mini hriste, houpacky, domecek, ma ji moc rada, rada si s ni doma hraje, koupe ji, cese, venuje se ji. jde videt, ze ji ma doopravdy rada. a doprava nam nadstandard co se tyka prostredku. neni to samozrejme zasadni, ale je to relevatni.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.18 11:08
@Valkýra88 píše:
Promin, muzes mi prosim vysvetlit jak probiha domaci umele oplodneni? :P Nejako si to nedokazu predstavit. :mrgreen:

muz ti da sperma do strikacky a to si aplikujes do pochvy

jita22
Ukecaná baba ;) 1320 příspěvků 3 inzeráty 23.10.18 11:09

Ja bych rekla,ze je to slozite,mozna partnerka podvedome zavidi ze mas dite a ona ne.Blbe je,ze nechce pristoupit na oddelene spani,alespon docasne.Jinak mas pravdu,ze i u normalnich paru je dite velka zatez.Byla by treba ochotna jit s tebou na nejake partnerske sezeni k psychologovi?

Maiandra
Kecalka 364 příspěvků 23.10.18 11:12

@pikola přesně! :lol: Já nevím, to je snad třetí téma se psem v posteli, který ničí vztah, už mám pocit, že to brzo bude ve statistice o příčině rozvodu na prvních místech :lol:

Valkýra88
Stálice 70 příspěvků 23.10.18 11:13
@Anonymní píše:
muz ti da sperma do strikacky a to si aplikujes do pochvy

Jo tak, dekuju za vysvetleni, tak to mas stesti ze jsi otehotnela, prijdme mi to jako malo pravdepodobne takhle otehotnet, ale evidentne to lze. Jinak, zkousela jsis o tom s partnerkou uprimne promluvit?Rict ji vsechno co te trapi?

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25027 příspěvků 23.10.18 11:17
@Valkýra88 píše:
Jo tak, dekuju za vysvetleni, tak to mas stesti ze jsi otehotnela, prijdme mi to jako malo pravdepodobne takhle otehotnet, ale evidentne to lze. Jinak, zkousela jsis o tom s partnerkou uprimne promluvit?Rict ji vsechno co te trapi?

Proc by to bylo malo pravdepodobne?

samá práce
Ukecaná baba ;) 2155 příspěvků 23.10.18 11:21
@pikola píše:
To se tu opravdu tolik lidí hodlá rozejít že jim v posteli mlaská pes? Můžeš se domluvit s tím chlápkem odvedle z diskuze :P

Tak ne každému se líbí, když mu partnerku jebe pes. ;)

Malike
Extra třída :D 11722 příspěvků 23.10.18 11:22
@Maiandra píše:
@pikola přesně! :lol: Já nevím, to je snad třetí téma se psem v posteli, který ničí vztah, už mám pocit, že to brzo bude ve statistice o příčině rozvodu na prvních místech :lol:

A nebo to bude ten samej anonym…

Uživatel je onlinesuwari
Ukecaná baba ;) 1021 příspěvků 23.10.18 11:32

Ahoj zakladatelko,
přečetla jsem si pozorně celý příspěvek a radila bych ti: Zkus zapracovat na vztahu s partnerkou. Každý vztah je o komunikaci. Zkuste s partnerkou společně více mluvit o svých pocitech, přáních, očekáváních.. Psala jsi,že je partnerka dobrý člověk a má dceru a tebe ráda. Na tom stav.
Rozejít se můžete vždy..Ale v každém vztahu je něco. Kdybys byla s někým jiným,řešili byste zase jiné problémy.

vulpes
Kelišová 5040 příspěvků 23.10.18 11:46

ten pes v posteli tě prostě se*e (nedivím se ti) a možná i to pak zkresluje všechno ostatní.
Když s ním partnerka musí spát v posteli, tak ji budeš muset respektovat. Ale ona pak zase musí na oplátku respektovat to, že budeš spát s miminkem jinde. :nevim:
Zkus si prosadit ty oddělené ložnice (třeba jen na dobu, než bude dítě připravené spát samo v pokojíčku). Třeba se to uklidní všechno.
Tohle jsou přesně ty drobnosti, které když se nevyjasní na začátku vztahu, tak z toho pak může být konec vztahu. Neboj, fakt ne každému je příjemné a tolerovatelné spát se psem v posteli ;)

Ristrina
Kecalka 197 příspěvků 23.10.18 11:48

Mně přijde, že přítelkyně zakladatelky je spíše jen taková teta :nevim:

Uživatel je onlineAromalampa
Ukecaná baba ;) 1072 příspěvků 23.10.18 12:01

žádný vztah není růžový, to je takovej mýtus z televize, já si třeba myslím, že mám skvělý vztah a ideálního partnera, ale ruku na srdce, já prostě pominu ty věci, které mi vadí (že nechává špinavé hadry všude možně po podlaze, že má o pár kilo víc, než bych považovala za sexy, že je workoholik a musím mu stále říkat, aby už šel za mnou, jinak se zapomene v dílně do noci atp.) a na oplátku očekávám, že on nebude držkovat na některé moje špatné vlastnosti a zároveň že to převáží ta pozitiva (že nepije, nekouří, nechodí do hospody, nevypisuje si s děvčaty, natož aby s nima koketoval, že mi dopřává, mám se s ním nadstandardně zajímá se o můj a prckův zdravotní stav (jsem v 6. měsíci), jezdí se mnou po nemocnicích, nákupech a přednáškách… atp atp.). Tak přestaňte bazírovat na blbostech a hledejte kompromisy. Asi by mi taky vadilo, že se nějak vztah zavedl (=pes v posteli) a najednou to má být jinak (=máme dítě, končí pes) - proč? Když ho budete vyčesávat, o chlupy nejde a mlaskání? A dítě nebrečí? :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

„Herečka“ Jiří Pomeje: Před fotografy se belhal, pak skotačil jako kozák

Dva dny byl nezvěstný a nikomu se neozýval. Jeho nejbližší trnuli strachy a... číst dále >

Premiéra Fantastických zvířat: Depp příjemně překvapil, zářil Law i autorka Rowlingová

Fanoušci Harry Pottera mají žně, do kin totiž zamířil druhý díl filmové série... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >