Priserna bolest pri pupku v 32tt

1160
14.6.09 20:04

Priserna bolest pri pupku v 32tt

Ahoj holky,
mate niektora skusenost s bolestou pri pupku? Som v 32 tt a od vcera ma strasne boli brucho v okoli pupku akoby mi niekto nieco trhal, lamal, stipal, rezal. Som po SC ale myslim ze jazva to nie je, to je dost vysoko. Mozu to byt svaly? Chcem ist k lekarovi, ale nechcem vyzerat ako panikarka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

35115
14.6.09 20:09

Ahoj, myslim, ze je rozumne ukazat se u Dr.
Kamosky mi teda popisovaly, ze jak je dite hodne kopalu u pupku, tak to tam mely cele rozbolavene, ale jak to popisujes, asi bych se trapne u doktora necitila. Ja teda byla u dr. s vetsima blbostma.
Napis pak kdyztak, jak jsi dopadla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
717
14.6.09 20:20

Re: Priserna bolest pri pupku v 32tt

luli píše:
Ahoj holky,
mate niektora skusenost s bolestou pri pupku? Som v 32 tt a od vcera ma strasne boli brucho v okoli pupku akoby mi niekto nieco trhal, lamal, stipal, rezal. Som po SC ale myslim ze jazva to nie je, to je dost vysoko. Mozu to byt svaly? Chcem ist k lekarovi, ale nechcem vyzerat ako panikarka.

Ahoj, osobní zkušenost nemám, ale někde jsem četla, že takový bolesti můžou souviset s pupeční kýlou, která se ale prý v těhotenství neřeší. Taky je možný, že kůže kolem pupku se napíná a tím pádem to takhle bolí. Jinak jedině ukázat v poradně :wink: :D .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18633
14.6.09 21:21

Já bych tam klidně šla a Dr. ti zřejmě udělá kontrolní UTZ. Může to být cokoli, tak proč něco podcenit… Přeji „jen“ namožené svaly…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1493
14.6.09 21:22

Ahoj, nemáš dítě v poloze koncem pánevním? To, co popisuješ, jsem taky cítila - ale spíš kousek nad pupkem, když jsem měla druhé dítě asi do 35-36tt koncem pánevním. A ta hlava - jak byla tam, kde nemá být - mi mezi žebry a pupkem trochu potrhala - jakoby odřela - břicho zevnitř. Přestalo mě to bolet asi až týden po porodu, protože i když se pak mimčo otočilo hlavou dolů, stále mě do toho potrhanémo místa kopalo a zahojilo se to až po porodu.

Ale i jinak myslím, že je to celkem běžné, že se napínají vazy, výjimečně se pak může potrhat samotná břišní stěna. Kamarádla měla něco podobného, co já, a byly to natažené vazy, co uchycují dělohu (v tomto tt jsou právě někde poblíž pupku).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1160
15.6.09 09:59

Deimosko,
no bolo mimco KP, ale zacalo to boliet az ked sa otocila dole hlavou, teraz v oblasti kde ma to boli nema nic, lebo zadok citim vpravo a nozicky vlavo na boku. Ale tiez si myslim ze su to vazy, no aj tak idem k dr. tak uvidime.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama