Příšerné chování

Anonymní
11.9.21 11:17

Mám 6 leteho syna, chodí do přípravné třídy.
Od 3 let nezvladateně běhá, neudrží pozornost, když mu vynadáš směje se, když mu dáš na zadek neboli ho to, nerada mu dávám na zadek, nemám ráda když někdo musí mlátit syna, to nedělám.. proto nejdřív v klidu ho napomenu, když to nezabere zvýším hlas, pak jecim a vezmu vařečku místo aby se uklidnil a byl hodný, místo aby brečel se tomu šmeje a ignoruje mě. Žije si ve své bublině dělá, že tě neslyší a směje se tvému rozčilování, rvani a placani na zadek.

Když začne běhat a dělat zvuky, které dle dětského psychologa patří do blázince, toleruji to tak 4 hodiny, pak ho okořiknu a on mě neposlechne, tak vezmu vařečku a dám mu na zadek. Protože jinak mě ignoruje, běhá si je ve své bublině, svém světě a dělá, že neslyší. Udělá falešný brečení, neplaká opravdově prostě to hraje 2 minuty a pak se směje a když odejdu pokračuje. Když mu dam rukou na zadek je to jako pohlazení, když vezmu vařečku neboli ho to. Asi má posunutý práh bolesti.

Psycholožka říkala, že když začne dělat ty zvuky zvláštní a mavani rukama jak blázen a běhat opět tak ho máme něčím zaměstnat. To jsme udělali s manželem a on za 2 minuty zase začal běhat, řvát povykovat dělat nepříjemné zvuky z pusy a běhat, ignorovat vás mlátit mladší sestru 3 letou. Někdy svou sestřičku dusí polštářem, bere ji hračku, směje a řekne ji ať neřve, nebreci.

Obávám se, že ho vyloučí ze školy. On nevydrží 45 minut v lavici. Paní učitelka říkala, že první měsíce nepojedou podle zvonění, že chodí ven, malují a hrají si aby si zvykli na výuku postupně, no je to připravená třída, to je před první třídou. Ale ona vždy když nám ho předá po škole vypadá, že není září a učitelka plná energie, ale je podle jejího vzhledu a chování červen a ona vypadá, že už má našeho nezvladateného hyperaktivní neposlusnyho syna plný zuby.
Když je manžel doma tak ho syn nachvili poslechne, když mu dá manžel vařečkou, konečně opravdově brečí, ale netrvá jeho uklidnění dlouho, zachvili opět nekontrovatelně běhá, dělá zvláštní nepříjemné zvuky, už jsem na nd6 alergická snažím se to ignorovat, jinak bych už musela brát prášky na hysterii a uklidnění a ignorování nezvladateného chování dítěte.
On prý podle výsledků psychologické poradny není hyperaktivní, jen je živí potřebuje uklidnit. Hada se neustále s mladší sestrou berou si hračky, perou se, mlátí se vzájemně. Všechno zlé učí to mladší dítě.

Když chci tomu mému broučkovi dát pusu a láskyplně ho obejmout sice mě rád má, ale je mu to příjemné 2 vteřiny.

Nevím zkouším na něj nejdřív milé a normální, ale pak musím se rozcilit řvát, dát mu na zadek ani hodná ani zlá taktika nezabírá.
Nevím už jak jinak na něho. Doufám křesťansky, že zmoudři věkem a, že se skludni. Nebo skončí podle manžela v blázinci v polepšovne, bud5 ještě vic6 zvlčí, nebo a to by si přál v tomhle případě každý se uklidní a bude klidný a hodný.

Takhle se už pomalu začínám bát co zlého, protože mi někdy ubližuje a mlátí a ubližuje a mlátí mladší sestru svoji, co vy vede příště. Manžel před 2 lety řekl, že příště tě klidně podřízne.

Máte taky někdo zle, nezvladatené dítě, co ubližuje okolí i vlastním i cizím lidem, neposlechne, a směje se když ho chcete potrestat, uklidnit a dělá si co chce a ignoruje vás? Má tu někdo podobné zkušenosti?

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

Velikost písma:
9705
11.9.21 11:22
@Anonymní píše:
Mám 6 leteho syna, chodí do přípravné třídy.
Od 3 let nezvladateně běhá, neudrží pozornost, když mu vynadáš směje se, když mu dáš na zadek neboli ho to, nerada mu dávám na zadek, nemám ráda když někdo musí mlátit syna, to nedělám.. proto nejdřív v klidu ho napomenu, když to nezabere zvýším hlas, pak jecim a vezmu vařečku místo aby se uklidnil a byl hodný, místo aby brečel se tomu šmeje a ignoruje mě. Žije si ve své bublině dělá, že tě neslyší a směje se tvému rozčilování, rvani a placani na zadek.

Když začne běhat a dělat zvuky, které dle dětského psychologa patří do blázince, toleruji to tak 4 hodiny, pak ho okořiknu a on mě neposlechne, tak vezmu vařečku a dám mu na zadek. Protože jinak mě ignoruje, běhá si je ve své bublině, svém světě a dělá, že neslyší. Udělá falešný brečení, neplaká opravdově prostě to hraje 2 minuty a pak se směje a když odejdu pokračuje. Když mu dam rukou na zadek je to jako pohlazení, když vezmu vařečku neboli ho to. Asi má posunutý práh bolesti.

Psycholožka říkala, že když začne dělat ty zvuky zvláštní a mavani rukama jak blázen a běhat opět tak ho máme něčím zaměstnat. To jsme udělali s manželem a on za 2 minuty zase začal běhat, řvát povykovat dělat nepříjemné zvuky z pusy a běhat, ignorovat vás mlátit mladší sestru 3 letou. Někdy svou sestřičku dusí polštářem, bere ji hračku, směje a řekne ji ať neřve, nebreci.

Obávám se, že ho vyloučí ze školy. On nevydrží 45 minut v lavici. Paní učitelka říkala, že první měsíce nepojedou podle zvonění, že chodí ven, malují a hrají si aby si zvykli na výuku postupně, no je to připravená třída, to je před první třídou. Ale ona vždy když nám ho předá po škole vypadá, že není září a učitelka plná energie, ale je podle jejího vzhledu a chování červen a ona vypadá, že už má našeho nezvladateného hyperaktivní neposlusnyho syna plný zuby.
Když je manžel doma tak ho syn nachvili poslechne, když mu dá manžel vařečkou, konečně opravdově brečí, ale netrvá jeho uklidnění dlouho, zachvili opět nekontrovatelně běhá, dělá zvláštní nepříjemné zvuky, už jsem na nd6 alergická snažím se to ignorovat, jinak bych už musela brát prášky na hysterii a uklidnění a ignorování nezvladateného chování dítěte.
On prý podle výsledků psychologické poradny není hyperaktivní, jen je živí potřebuje uklidnit. Hada se neustále s mladší sestrou berou si hračky, perou se, mlátí se vzájemně. Všechno zlé učí to mladší dítě.

Když chci tomu mému broučkovi dát pusu a láskyplně ho obejmout sice mě rád má, ale je mu to příjemné 2 vteřiny.

Nevím zkouším na něj nejdřív milé a normální, ale pak musím se rozcilit řvát, dát mu na zadek ani hodná ani zlá taktika nezabírá.
Nevím už jak jinak na něho. Doufám křesťansky, že zmoudři věkem a, že se skludni. Nebo skončí podle manžela v blázinci v polepšovne, bud5 ještě vic6 zvlčí, nebo a to by si přál v tomhle případě každý se uklidní a bude klidný a hodný.

Takhle se už pomalu začínám bát co zlého, protože mi někdy ubližuje a mlátí a ubližuje a mlátí mladší sestru svoji, co vy vede příště. Manžel před 2 lety řekl, že příště tě klidně podřízne.

Máte taky někdo zle, nezvladatené dítě, co ubližuje okolí i vlastním i cizím lidem, neposlechne, a směje se když ho chcete potrestat, uklidnit a dělá si co chce a ignoruje vás? Má tu někdo podobné zkušenosti?

Známá měla taky takového syna přesně jako popisujes.Bylo to šílené všem ubližoval a tím pádem neměl vůbec žádné kamarády. Nevim jak je to s ním dnes, odstěhovala jsem se. :?

• Nahlásit
5498
11.9.21 11:28
@Annabela11 píše:
Známá měla taky takového syna přesně jako popisujes.Bylo to šílené všem ubližoval a tím pádem neměl vůbec žádné kamarády. Nevim jak je to s ním dnes, odstěhovala jsem se. :?

Asi bych ho vzala k psychiatrovi..

• Nahlásit
9705
11.9.21 11:33

@lilith1 Byla tam s ním… :nevim:

• Nahlásit
22852
11.9.21 11:34

A u psychologa a dětského psychiatra jste byli? Tohle není popis běžného živého dítěte. A vařečkou ho bijete každý den?

• Nahlásit
4
11.9.21 11:34

Tak přesně takového chlapce máme ve školce. Začal užívat lék respirdal myslím že se píše a po 6 týdnech má prý na 14 dní vysadit říká maminka. Těch 14 dní je mazec. Prosím, nebere někdo z vašich dětí tento lék? Dlouho se maminka lékům bránila a teď teda že už je to opravdu nutné, ale to dávkování??? Vždyť je potom jak na houpačce.

• Nahlásit
11448
11.9.21 11:37

Kdybych měla takové dítě, co dostalo do vínku bláznovství, tak ho nechám vyšetřit a podstoupim jakoukoliv léčbu navrženou doktorem. Pokud to přesahuje všechny únosné meze, tak to doma sami dohromady nedáte. To je zbytečný si po letech namlouvat.
Jo, a nechala bych mu klidně nasadit zklidňující prášky, pokud by to bylo řešení. Když ho nezklidnite, tak z vašeho dítěte stejně nikdy nic nebude, protože ho nevzděláte.
Takže za mně klidně prášky, prášky, prášky… Ať má sourozenec nějaký život a vy taky.

• Nahlásit
7605
11.9.21 11:44

Vařečkou si ulevis jen sobě. Nemůže tam být nějaký neurologický problém? Oběhla bych kolečko doktoru, a prasku na uklidnění bych se nebála. Změnila bych psychiatra, takové dítě te za pár let fakt může podříznout.

• Nahlásit
918
11.9.21 11:46
@mackA159 píše:
Vařečkou si ulevis jen sobě. Nemůže tam být nějaký neurologický problém? Oběhla bych kolečko doktoru, a prasku na uklidnění bych se nebála. Změnila bych psychiatra, takové dítě te za pár let fakt může podříznout.

Jo, nebo podřízne sebe.

• Nahlásit
666
11.9.21 11:49

Zkušenost s takovým dítětem nemám, ale podle toho co popisuješ, tohle chování fakt není normlani. A zcela logicky bych rekla, ze tohle se nedá dlouho vydržet 8o
Zkusila bych jiného psychologa, klidně psychiatra, podstoupila všechna vyšetření co je možné absolvovat, proste cokoliv co by dítěti pomohlo. Upřímně možná hlavně ze strachu o mladší, ta část o dušení polstarem mě celkem vyděsila a tohle muže dopadnout hodně špatně …

• Nahlásit
11448
11.9.21 11:50

U jedné dcery ve třídě byla holka s diagnózou schizofrenie.
Rodiče rozvedení, dítě stridavka po 14 dnech. Jeden rodič nechtěl dceři dávat léky, myslím, že papá, a o těch 14 se dá říct, že holka jevila problémy, už jen jak koukala. Mně z ní šel mráz po zádech. Po roce odešla do jiné školy, celkem úleva. Ale prostě problém byl hlavně v tom vysazovani prášků, které se vysazovat neměly.

• Nahlásit
17637
11.9.21 11:58

Píšeš dost nesouvisle, blbě se v tom orientuje.
Takže chodí do školky a není to asi první rok? Měl problémy už dřív? Řešilo se to?
Oficiální zpráva od psychologa je?
Děláte s ním nějaký sport?

Dítě s velkým množstvím energie potřebuje pohyb. Tím, že ho zmydlíte vařečkou, mu akorát dáte další přetlak. Musí se ta energie někam směřovat.

• Nahlásit
131
11.9.21 12:03

Nevím, co v tom je a je hrozný to sem takhle napsat, ale skutečně existuje malé procento malých sociopatů, kteří už od dětství necítí emoce k druhým lidem. Je to něco jiného než autismus. Každopádně bych mu zařídila odbornou pomoc, může v tom být nějaký úplně jiný problém.

• Nahlásit
3778
11.9.21 12:06

Řeš to s odborníky, když nepomohli ti stávající, tak s jinými. Hledala bych dokud bych nenašla někoho kdo by skutečně dokázal pomoci. A teda napadlo mě, že preferujete mladší dítě a on tak touží alespoň po té negativní pozornosti. A přestaňte to šestileté dítě řezat vařečkou :? Proti příležitostnému plácnutí po zadku bych neřekla ani popel, ale z vlastní zkušenosti můžu říct že bití různými předměty je pro to dítě něco hrozného, horší už je jen kopání a fackování :?

• Nahlásit
3778
11.9.21 12:07

@Cattus myslím, že chodí do přípravné třídy ve škole

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat