Příšerné strie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.18 20:54
příšerné strie

Ahoj, po porodu jsem dost přibrala a na vnitřní straně stehen dolů až ke kolenům se mi udělaly strašné červené strie a rozlézají se mi pomalu po celých nohou, má s tím někdo zkušenost? vůbec nevím co s tím

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Uživatel je onlinemarka123
Zasloužilá kecalka 589 příspěvků 19.10.18 21:02

Mazat, hubnout, casem vyblednou, ale nezmizi, to leda laserem:/

Fifi2
Kecalka 191 příspěvků 1 inzerát 19.10.18 21:04

Nic. Cekat, až vyblednou ty co už máš. Jinak mazat mazat a mazat plus zhubnout :(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.18 21:05

@marka123 @Fifi2 čím prosím mazat?

Fifi2
Kecalka 191 příspěvků 1 inzerát 19.10.18 21:16

Čímkoliv. :-) Ať je pokožka výživena, nevysusena. Rikaji, že nejlepší je Bioil, ale já se v těhu mazala nemeckym olejem pro tehotne z dm za stovku a taky nemám nic. Slyšela jsem,že je dobré i sádlo :think: prostě aspoň něčím. Někdo je má ikdyz maže, ale aspoň pro to uděláš vse. To zbělá a nepůjde tak vidět. Jsou horší věci na světě :kytka: ikdyz by mě to taky sr.....

Uživatel je onlinemarka123
Zasloužilá kecalka 589 příspěvků 19.10.18 21:18

Myslim ,ze vicemene je to jedno,necim mastnym,kokosa­kem,bambuckym maslem nebo sadlem. Ja jsem pri druhym tehu mazala bioilem a stejne jsem popraskala znovu:( je to hlavne o genetice, jak mate elastickou kuzi

Helileli
Závislačka 3054 příspěvků 19.10.18 21:22

zhubnout, nic jiného nepomůže. Mazání vrchní části kůže, když praská spodní, je k ničemu. I když samozřejmě každý bod se počítá a vyživená kůže samozřejmě vypadá líp jak suchá loupající se.
Mam strie z puberty na bocích i z těhotenství na břiše a když nejsou napínané boubelatostí, tak skoro nejdou vidět. Bohužel mám citlivé zažívání a tak dvakrát třikrát do měsíce jsem jak nadmutá koza a to vždycky strie vylezou a svítí do dálky.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.18 21:24

právě že ty strie nemám z těhotenství,ale po porodu strašně přibírám

Pennya
Ukecaná baba ;) 1308 příspěvků 6 inzerátů 19.10.18 21:32

Já to tak střídám, saloos olej na strie, kokosový olej, waleda krém pro těhotné, indulona..

Fifi2
Kecalka 191 příspěvků 1 inzerát 19.10.18 21:56

A jakto, že po porodu? :think:

konice20
Ukecaná baba ;) 1246 příspěvků 19.10.18 21:59

za mě nejúčinější obyčejné sádlo . strie se mi udělaly na prsou a začala jsem mazat obyčejným lojem na pusu a pak sádlem nezmizely úplně ale vidět také nejsou . bohužel pro ty které to mají rodové asi nepomůže ani svědcenná voda ale dají se eliminovat a trochu vymazat aby nebyly pro ostatní tak viditelné , ale jak jsem psala obyčejné sádlo dokáže zázraky

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.18 22:02

@Fifi2 nevím,strašně jím a mám šílenou chuť na sladké

Fifi2
Kecalka 191 příspěvků 1 inzerát 19.10.18 22:10

Tak zkus před každým papanim vypít 2 sklenky vody a vyčistit si zuby. A podívat se na ty strie. Tez mám chutě, kojim… Ale zas to uteče, bude léto a byla bych smutná. :( Lepší zahojené strie než pořád nové červené a být obézní :( prekonej to :kytka: :hug:

Lucius08
Zasloužilá kecalka 674 příspěvků 19.10.18 22:11
@Anonymní píše:
@Fifi2 nevím,strašně jím a mám šílenou chuť na sladké

To je velká škoda, protože jestli kojis tak by to šlo hubnutí snáz. Já nabrala 25kg u obou těhotenství. Udělali se mi taky strie na nahou, šílená celulitida … Myslela jsem, že se toho nikdy nezbavím. Zhubla jsem na váhu jako před prvním těhu, vlastně mám ještě o pár kg míň. Celulitida je fuč a strie jsou ale nejdou už tak moc vidět :) .

elena.78
Zasloužilá kecalka 794 příspěvků 19.10.18 22:26

Kup si v lékárně Cemio Kamzík nebo mrkni na stránky

https://www.kamzikuvklub.cz/…uktu/kamzik/

tady ho kupuji já, je zde suveréně nejlevnější. Potřebuješ vyživovat hlavně pokožku a škáru což je vrstva pod pokožkou. Tu kůži Ti už nic nezpraví, ani lejzr ne- jen urychlí její zbělení. Taky se musíš přestat cpát sladkým.

Nechápu holky, které porodí a přestanou o sebe pečovat, jsou jak rozkydlé dýně. Potom se nemohou divit, že jim chlapi zanáší. To platí samozřejmě i opačně (když chlap ztloustne).

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Netradiční manželství Moniky Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, ceny bytů jsou vysoké!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Nemá ruku a chce 63 milionů korun! Za dublérku Milly Jovovich se modlí i Milla

Přežila skoro vlastní smrt, teď žádá odškodné! Krásná kaskadérka Olivia... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >